Cz En

Jumping Ne L

  1. Datum: 30. 10. 2016
  2. Závod: Olomouc - Podzimní PsíHrátky 2016
  3. Rozhodčí: Kirik, Ivana (SI)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 48.0 s
  6. Maximální čas: 72.0 s
  7. Délka: 168.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 3.5 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 054810 Eliška Kaletová A3Ch Azzaria Nyx od Čeníčka 0 0 0.0 0.0 34.7 4.84
2 043610 Barbora Zelinková A3Ch Kyra 0 0 0.0 0.0 44.01 3.82
3 083614 Petra Hamšíková A3Ch Free Czech Imp 1 0 0.0 5.0 31.97 5.25
4 037010 Carlo Magnoli Edge Des Plaines Du Minervois 1 0 0.0 5.0 33.96 4.95
5 074012 Jakub Štýbr A3Ch Ykuk Deabei 1 0 0.0 5.0 34.88 4.82
6 078609 Natálie Kopperová Chita Durnitor 0 1 0.0 5.0 37.06 4.53
7 060311 Eva Panáčová Amazon Annie Devil of Highland 0 1 0.0 5.0 40.91 4.11
8 011715 Alice Drábková Elianne Balpoa 1 0 0.0 5.0 41.13 4.08
9 Tina Kovač Lili 1 1 0.0 10.0 35.22 4.77
10 050712 Kateřina Glogarová Jimina Alta Escuela 2 0 0.0 10.0 36.2 4.64
11 027615 Barbora Zelinková Dreamer Niss Briesberi 2 0 0.09 10.09 48.09 3.49
12 082711 Ivana Ondrušová Cardif Bashmar 2 1 0.0 15.0 37.22 4.51
13 093315 Eva Panáčová Cherry Cikánská baronka 2 1 0.0 15.0 47.31 3.55
14 061615 Vendula Jarošová Wakita Anubis the Second 3 1 0.0 20.0 38.57 4.36
15 036214 Vilém Čekajle Castro Fidel Štíhlouš 5 0 0.0 25.0 37.34 4.5
DIS 051116 Marcel Funiok Boumba Bek Moravia Masai Mara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031816 Yvona Pařízková Dori Iew's Wonder DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 068516 Eliška Dolníčková Amnesty International World of Matrix DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045316 Petra Hladílková Kuky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003016 Sandra Mikscheová Hot Pink From Let´s Border DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 077115 Aleš Němec Bolt Czech Black DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Sandi Petač Shark DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Klemen Pugelj Sky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Sara Pugelj Onix DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062914 Lucie Rutarová Aerin Vírský blesk DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020714 Veronika Urbášková DukiSoutajansolmu AquaFox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033615 Dominika Wawrzyková Berry DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 067811 Miroslava Brücknerová Pepina DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024813 Marcela Čápková Antrax Sabathore DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061113 Kateřina Džumanová Asia Džuka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057608 Magdaléna Jirkovská Noisy Foxy Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019515 Natálie Kopperová Arletta Baar Sorrel Vixen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036912 Eva Mikurdová Almighty Argita Devill of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 078615 Klára Stuchlíková Kofu Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021316 Lucie Lapišová Adrenalin Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026915 Markéta Urbášková Ad Astra Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021016 Gabriela Václavíková Amoletka Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060713 Miroslav Voříšek Curt Artic shine DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 074613 Nikola Banotová A3Ch Beneris Yabalute DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048910 Lucie Bartelová Atia Rájecký kopec DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062511 Eliška Dolníčková Adrien z Krasového Kraje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035009 Kateřina Džumanová Aldora Šumící křídla DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019114 Nikola Kajpušová A3Ch Art Sites Moravia Masai Mara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Tina Kovač Zip DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044612 Sandra Mikscheová A3Ch Dorotka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015410 Radka Mokrišová A3Ch Apo Mawlch DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025610 Ivana Ondrušová Ema DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS