Cz En

093315

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Eva Panáčová

    Člen KA

Pes

  1. Cherry Cikánská baronka, Kříženec

Výsledky

  1. Ostrava - Martinov - O pohár Naury IV, 02. 09. 2018

  2. Agility L L: Diskvalifikován

  3. Jumping L L: 9/43, 45.26 s, 10.26 tr. b., 3.98 m/s

  4. Zkouška LA2 LA2: 6/16, 42.37 s, 6.37 tr. b., 3.66 m/s

  5. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 12. 05. 2018

  6. ZKouška LA2 2 LA2: 2/9, 57.53 s, 14.53 tr. b., 3.11 m/s

  7. Suchdol nad Odrou - Údolní dvojzkoušky, 06. 05. 2018

  8. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  9. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  10. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2018

  11. Agility Open: Diskvalifikován

  12. Agility Trial: Diskvalifikován

  13. Jumping Open: 3/38, 41.63 s, 4.63 tr. b., 3.7 m/s

  14. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 21. 04. 2018

  15. 1. zkouška LA2: 2/14, 49.04 s, 9.04 tr. b., 3.51 m/s

  16. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  17. Mikulov - Podpálavská drkotačka, 17. 02. 2018

  18. Agility L: Diskvalifikován

  19. Jumping L: 7/24, 39.8 s, 5.8 tr. b., 3.47 m/s

  20. Zkouška LA2: 6/9, 43.75 s, 10.75 tr. b., 3.34 m/s

  21. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 10. 02. 2018

  22. Zkouška č.1 LA2: 9/22, 55.06 s, 10.06 tr. b., 3.63 m/s

  23. Zkouška č.2 LA2: 5/22, 47.75 s, 10.75 tr. b., 3.92 m/s

  24. Ostrava - Martinov - O pohár Naury III, 20. 08. 2017

  25. Agility Open: Diskvalifikován

  26. Agility Trial: 7/16, 42.01 s, 5.0 tr. b., 3.76 m/s

  27. Jumping Open: Diskvalifikován

  28. Hranice - Hranická skočka, 10. 06. 2017

  29. Open Jumping: 17/31, 31.65 s, 10.0 tr. b., 3.57 m/s

  30. Open tuneliáda: 9/31, 47.52 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  31. Zkoušky: 10/12, 54.66 s, 13.66 tr. b., 3.17 m/s

  32. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky agility, 14. 05. 2017

  33. 1. LA2: 2/15, 54.91 s, 7.91 tr. b., 3.51 m/s

  34. 2. LA2: 6/15, 45.53 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  35. 3. LA2: 2/15, 51.86 s, 5.0 tr. b., 3.64 m/s

  36. Suchdol nad Odrou - FALCO Údolní dvojzkoušky, 30. 04. 2017

  37. FALCO 1. zkouška LA2: 8/18, 41.64 s, 10.0 tr. b., 3.84 m/s

  38. FALCO 2. zkouška LA2: 9/18, 53.62 s, 22.62 tr. b., 3.17 m/s

  39. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky agility, 22. 04. 2017

  40. 1. zkouška LA2: 2/17, 55.48 s, 4.48 tr. b., 3.39 m/s

  41. 2. zkouška LA2: 4/17, 48.45 s, 0.0 tr. b., 3.76 m/s

  42. 3. zkouška LA2: Diskvalifikován

  43. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové trojité tukobraní, 19. 03. 2017

  44. 1.běh LA2: Diskvalifikován

  45. 2.běh LA2: 7/24, 47.08 s, 7.08 tr. b., 3.65 m/s

  46. 3.běh LA2: Diskvalifikován

  47. Brno - Vánoční Brno, 17. 12. 2016

  48. Agility LA: 18/41, 46.77 s, 11.77 tr. b., 3.34 m/s

  49. Jumping LA: Diskvalifikován

  50. Zkouška LA2: 7/20, 45.34 s, 10.0 tr. b., 3.97 m/s

  51. Horka nad Moravou - Zkoušky hned třikrát, 10. 12. 2016

  52. Agility Trial I: 1/23, 46.47 s, 0.0 tr. b., 3.74 m/s

  53. Agility Trial II: 5/23, 47.21 s, 10.0 tr. b., 3.9 m/s

  54. Agility Trial III: Diskvalifikován

  55. Olomouc - Podzimní PsíHrátky 2016, 29. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  56. Agility Ne L: 15/43, 45.71 s, 11.71 tr. b., 3.65 m/s

  57. Agility So L: Diskvalifikován

  58. Jumping Ne L: 13/47, 47.31 s, 15.0 tr. b., 3.55 m/s

  59. Jumping So L: Diskvalifikován

  60. Zkouška Ne LA2: Diskvalifikován

  61. Zkouška So LA2: Diskvalifikován

  62. Přerov - Přerovem letem skokem podruhé, 22. 10. 2016

  63. Jumping I: 18/44, 32.38 s, 10.0 tr. b., 4.17 m/s

  64. Jumping II: Diskvalifikován

  65. Jumping III: 16/44, 31.3 s, 6.3 tr. b., 3.67 m/s

  66. Rožnov pod Radhoštěm - Trojzkoušky Free Sport, 28. 09. 2016

  67. 1. Zkouška LA1: 3/16, 43.74 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  68. 2. Zkouška LA1: 1/16, 38.52 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  69. 3. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  70. Suchdol nad Odrou - Fitmin agility speciál, 18. 09. 2016

  71. Agility 1 L: Diskvalifikován

  72. Agility 2 L: Diskvalifikován

  73. Zkoušky LA1: 4/10, 34.91 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  74. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 10. 09. 2016

  75. Jumping L: 8/22, 37.79 s, 17.79 tr. b., 3.81 m/s

  76. Jumping speciál L: Diskvalifikován

  77. Zkouška LA1: 9/14, 50.9 s, 16.9 tr. b., 2.89 m/s

  78. Ostrava-Martinov - O pohár Naury, 21. 08. 2016

  79. Agility: 8/20, 41.97 s, 10.0 tr. b., 3.38 m/s

  80. Agility Open: 13/40, 45.83 s, 10.0 tr. b., 3.71 m/s

  81. Jumping Open: 23/40, 37.37 s, 10.37 tr. b., 3.72 m/s

  82. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky, 26. 06. 2016

  83. 1.zkouška LA1: Diskvalifikován

  84. 2.zkouška LA1: Diskvalifikován

  85. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok, 12. 06. 2016

  86. I agility: 3/12, 42.41 s, 10.0 tr. b., 4.1 m/s

  87. II agility: Diskvalifikován

  88. III agility: 5/12, 51.23 s, 5.23 tr. b., 3.4 m/s

  89. Suchdol nad Odrou - Nativia jumping speciál, 29. 05. 2016

  90. Jumping II L: 8/42, 44.25 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  91. Jumping I. L: Diskvalifikován

  92. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  93. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky Ostrava-Třebovice, 15. 05. 2016

  94. 1. zkouška LA1: 5/22, 54.21 s, 9.21 tr. b., 3.06 m/s

  95. 2. zkouška LA1: 6/21, 41.74 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  96. 3. zkouška LA1: 4/21, 35.56 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  97. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky Ostrava-Třebovice, 16. 04. 2016

  98. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  99. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  100. 3. zkouška LA1: 5/19, 62.97 s, 14.97 tr. b., 2.54 m/s

  101. Suchdol nad Odrou - Údolní trojzkoušky, 10. 04. 2016

  102. Druhá LA1: 4/15, 51.0 s, 4.0 tr. b., 3.1 m/s

  103. První LA1: 1/15, 64.98 s, 5.0 tr. b., 2.77 m/s

  104. Třetí LA1: 3/15, 47.5 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s