Cz En

Agility LA

  1. Datum: 17. 12. 2016
  2. Závod: Brno - Vánoční Brno
  3. Rozhodčí: Herendy, Veronika (HU)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 45.0 s
  6. Maximální čas: 70.0 s
  7. Délka: 156.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 18
  10. Postupová rychlost: 3.47 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 Magdalena Ziolkowska Mawr 0 0 0.0 0.0 33.32 4.68
2 055514 Radana Růžičková Aready Bohemia Grant 0 0 0.0 0.0 33.9 4.6
3 015410 Radka Mokrišová A3Ch Apo Mawlch 0 0 0.0 0.0 35.2 4.43
4 069411 Petra Tomanková Holly Mintaka 0 0 0.0 0.0 35.45 4.4
5 069213 Hana Skolková First Class Shadow of Aire 0 0 0.0 0.0 35.74 4.36
6 Pavol Vakonič FIONA FLY Shadow of Aire 0 0 0.0 0.0 36.23 4.31
7 076415 Martina Vaškebová Gira Ayky 0 0 0.0 0.0 36.72 4.25
8 011316 Magdalena Bradáčová Asia Dream of Ares 0 0 0.0 0.0 38.22 4.08
9 005212 Radovan Liška Oress Rubínové srdce 1 0 0.0 5.0 32.85 4.75
10 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp 1 0 0.0 5.0 35.42 4.4
11 054714 Pavla Kasálková Arrive to Casa Drive 1 0 0.0 5.0 37.17 4.2
12 047315 Andrea Hudečková Amazing Future Monpeja 1 0 0.0 5.0 37.23 4.19
13 061615 Vendula Jarošová Wakita Anubis the Second 1 0 0.0 5.0 39.45 3.95
14 021415 Monika Anderlová Mia 1 0 0.0 5.0 40.82 3.82
15 044415 Jiřina Máčková Paige Blue Fatranský sen 1 0 0.0 5.0 40.99 3.81
16 Daniela Machovičová Ejmy 0 1 2.25 7.25 47.25 3.3
17 050712 Kateřina Glogarová Jimina Alta Escuela 2 0 0.0 10.0 38.0 4.11
18 093315 Eva Panáčová Cherry Cikánská baronka 1 1 1.77 11.77 46.77 3.34
19 084309 Veronika Kučeriková Erny Gold Coll-Kony 0 0 12.33 12.33 57.33 2.72
20 029014 Martina Vaškebová Debby Ferenčík 3 0 0.0 15.0 36.14 4.32
21 039415 Vladimír Novák Deann Gold Fredina Agi 3 1 14.55 34.55 59.55 2.62
DIS 023616 Martin Jánoš Edward the Vampire Banataj Wind DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043615 Jiří Skolek Troy Misty Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Simona Némethová Apolenka Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052916 Jitka Nováková Fredy Black Fredina Agi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055714 Zuzana Ožanová Airy Fiery rock DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000316 Olga Havlíčková Azulay Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072313 Adéla Havlíčková Amanita Navy Thiwahe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021316 Lucie Lapišová Adrenalin Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049415 Vladimír Novák Diamond Badria´s Darling DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072213 Karel Havlíček Ennox Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 096414 Barbora Loutocká Alter Ego Breembark DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021214 Irena Semencová Apple Brown Rebell Represent DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Magdalena Ziolkowska Turk Mawlch DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012312 Denisa Sommerová A3Ch Error Katemy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 074613 Nikola Banotová A3Ch Beneris Yabalute DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048910 Lucie Bartelová Atia Rájecký kopec DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059711 Olga Edrová Van Miveko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Pavol Roháček Escape Era "Casey" Katemy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 077412 Adéla Havlíčková A3Ch Aya Blue Caves DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Magdalena Ziolkowska Hetton Grant Bohemia Alke DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS