Cz En

Agility So L

  1. Datum: 29. 10. 2016
  2. Závod: Olomouc - Podzimní PsíHrátky 2016
  3. Rozhodčí: Kirik, Ivana (SI)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 48.0 s
  6. Maximální čas: 72.0 s
  7. Délka: 170.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.54 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 055514 Radana Růžičková Aready Bohemia Grant 0 0 0.0 0.0 32.21 5.28
2 074012 Jakub Štýbr A3Ch Ykuk Deabei 0 0 0.0 0.0 32.23 5.27
3 062511 Eliška Dolníčková Adrien z Krasového Kraje 0 0 0.0 0.0 33.96 5.01
4 015410 Radka Mokrišová A3Ch Apo Mawlch 0 0 0.0 0.0 34.55 4.92
5 Tina Kovač Lili 0 0 0.0 0.0 34.83 4.88
6 060713 Miroslav Voříšek Curt Artic shine 0 0 0.0 0.0 34.99 4.86
7 044612 Sandra Mikscheová A3Ch Dorotka 0 0 0.0 0.0 36.5 4.66
8 043610 Barbora Zelinková A3Ch Kyra 0 0 0.0 0.0 41.66 4.08
9 037010 Carlo Magnoli Edge Des Plaines Du Minervois 1 0 0.0 5.0 32.48 5.23
10 054810 Eliška Kaletová A3Ch Azzaria Nyx od Čeníčka 1 0 0.0 5.0 34.17 4.98
11 035009 Kateřina Džumanová Aldora Šumící křídla 1 0 0.0 5.0 41.06 4.14
12 024813 Marcela Čápková Antrax Sabathore 1 1 0.0 10.0 36.97 4.6
13 069411 Petra Tomanková Holly Mintaka 2 1 0.0 15.0 34.41 4.94
14 021316 Lucie Lapišová Adrenalin Ninuland 2 1 0.0 15.0 37.08 4.58
15 048910 Lucie Bartelová Atia Rájecký kopec 3 0 0.0 15.0 39.2 4.34
16 019515 Natálie Kopperová Arletta Baar Sorrel Vixen 4 0 0.0 20.0 34.27 4.96
17 057608 Magdaléna Jirkovská Noisy Foxy Fox 3 1 0.0 20.0 36.93 4.6
18 078609 Natálie Kopperová Chita Durnitor 3 2 0.0 25.0 43.78 3.88
DIS 027615 Barbora Zelinková Dreamer Niss Briesberi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 074613 Nikola Banotová A3Ch Beneris Yabalute DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019114 Nikola Kajpušová A3Ch Art Sites Moravia Masai Mara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036214 Vilém Čekajle Castro Fidel Štíhlouš DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Klemen Pugelj Sky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 093315 Eva Panáčová Cherry Cikánská baronka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 067811 Miroslava Brücknerová Pepina DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051116 Marcel Funiok Boumba Bek Moravia Masai Mara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003016 Sandra Mikscheová Hot Pink From Let´s Border DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Sandi Petač Shark DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 068516 Eliška Dolníčková Amnesty International World of Matrix DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031816 Yvona Pařízková Dori Iew's Wonder DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 097815 Michaela Podloucká Yasper Lucky Summer DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Sara Pugelj Onix DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020714 Veronika Urbášková DukiSoutajansolmu AquaFox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011715 Alice Drábková Elianne Balpoa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061113 Kateřina Džumanová Asia Džuka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 082914 Petra Harantová Helešicová Aurea Regina Canina DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 078615 Klára Stuchlíková Kofu Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026915 Markéta Urbášková Ad Astra Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021016 Gabriela Václavíková Amoletka Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050712 Kateřina Glogarová Jimina Alta Escuela DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 083614 Petra Hamšíková A3Ch Free Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060311 Eva Panáčová Amazon Annie Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029014 Martina Vaškebová Debby Ferenčík DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045316 Petra Hladílková Kuky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061615 Vendula Jarošová Wakita Anubis the Second DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 076415 Martina Vaškebová Gira Ayky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS