Cz En

036912

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Eva Mikurdová

    Člen KA

Pes

  1. Almighty Argita Devill of Highland, Australská kelpie

Výsledky

  1. Horka nad Moravou - HAVLICZECH XVI., 02. 11. 2019

  2. TRIAL I.: Diskvalifikován

  3. TRIAL II.: Diskvalifikován

  4. TRIAL III.: Diskvalifikován

  5. Olomouc - HAVLICZECH XIII., 13. 10. 2019

  6. Zkouška II. MLA2: Diskvalifikován

  7. Zkouška I. MLA2: Diskvalifikován

  8. Rožnov pod Radhoštěm - KILPI Trojzkoušky agility, 04. 08. 2019

  9. 1. zkouška: Diskvalifikován

  10. 2. zkouška: Diskvalifikován

  11. 3. zkouška: 10/19, 47.34 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  12. Ludslavice - O Zlínský ranec XIV., 01. 06. 2019

  13. Agility Open LA: Diskvalifikován

  14. Jumping Open LA: 7/32, 40.87 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  15. LA2: Diskvalifikován

  16. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2019

  17. Zkouška č.1 LA2: 5/14, 45.51 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  18. Zkouška č.2 LA2: Diskvalifikován

  19. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 02. 02. 2019

  20. Zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  21. Zkouška 2 LA2: 4/16, 50.66 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  22. Čeladná - Animalia Cup, 13. 01. 2019

  23. Agility Trial I: 9/17, 41.33 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  24. Agility Trial II: Diskvalifikován

  25. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH IX., 16. 12. 2018

  26. TRIAL II. LA2: Diskvalifikován

  27. TRIAL I. LA2: 5/17, 42.07 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  28. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VII. - Trojzkoušky, 21. 10. 2018

  29. TRIAL III. LA2: Diskvalifikován

  30. TRIAL II. LA2: Diskvalifikován

  31. TRIAL I. LA2: Diskvalifikován

  32. Ostrava - DVOJZKOUŠKY The North Face, 07. 10. 2018

  33. Agility Trial I: Diskvalifikován

  34. Agility Trial II: Diskvalifikován

  35. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 15. 09. 2018

  36. Jumping LA L: 7/26, 38.51 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  37. Jumping special LA L: 5/26, 35.97 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  38. Zkouška LA2 LA2: 4/10, 46.38 s, 12.38 tr. b., 3.56 m/s

  39. Ostrava - Martinov - O pohár Naury IV, 02. 09. 2018

  40. Agility L L: 16/43, 46.13 s, 10.13 tr. b., 3.64 m/s

  41. Jumping L L: Diskvalifikován

  42. Zkouška LA2 LA2: Diskvalifikován

  43. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní skotačení, 01. 09. 2018

  44. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  45. 2.zkouška LA2: Diskvalifikován

  46. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - letní pocení, 01. 07. 2018

  47. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  48. 2.zkouška LA2: Diskvalifikován

  49. Ludslavice - O Zlínský ranec s JK Animals + VIII.Šampionát AKE a WC, 09. 06. 2018

  50. Agility L: 11/37, 37.46 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  51. Jump L: 12/36, 34.19 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  52. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  53. Suchdol nad Odrou - Údolní dvojzkoušky, 06. 05. 2018

  54. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  55. 2. zkouška LA2: 1/18, 38.56 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  56. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2018

  57. Agility Open: 11/37, 41.71 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s

  58. Agility Trial: Diskvalifikován

  59. Jumping Open: 15/38, 44.54 s, 17.54 tr. b., 3.46 m/s

  60. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 24. 03. 2018

  61. Agility I: 4/13, 36.01 s, 10.0 tr. b., 4.61 m/s

  62. Agility II: Diskvalifikován

  63. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové tukobraní, 17. 03. 2018

  64. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  65. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  66. 3. zkouška LA2: Diskvalifikován

  67. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH III., 04. 03. 2018

  68. TRIAL II. LA2: Diskvalifikován

  69. TRIAL I. LA2: Diskvalifikován

  70. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 10. 02. 2018

  71. Zkouška č.1 LA2: 7/22, 47.95 s, 10.0 tr. b., 4.17 m/s

  72. Zkouška č.2 LA2: Diskvalifikován

  73. Rychvald - Zimní snažení 2x, 21. 01. 2018

  74. zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  75. zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  76. Brno - Vánoční Brno, 16. 12. 2017

  77. Agility LA: Diskvalifikován

  78. Jumping LA: Diskvalifikován

  79. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  80. Skály u Rýmařova - Skalní agi s JK Animals a Mistrovství České republiky Kavalír King Charles Španělů, 25. 11. 2017

  81. Jumping A2 + A3 L: Diskvalifikován

  82. Trial II. LA2: Diskvalifikován

  83. Trial I. LA2: 3/11, 36.55 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  84. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní snažení, 17. 09. 2017

  85. 1.běh LA2: 10/15, 39.76 s, 10.0 tr. b., 4.0 m/s

  86. 2. běh LA2: 11/15, 48.14 s, 18.14 tr. b., 3.45 m/s

  87. Ostrava - Bestagility pohár & Mistrovství ČR klubu kníračů v agility, 12. 08. 2017

  88. Agility Open: 16/29, 54.17 s, 24.17 tr. b., 3.43 m/s

  89. Agility Trial: Diskvalifikován

  90. Jumping Open: 19/29, 39.4 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  91. Rožnov pod Radhoštěm - Ve znamení TRNEK, 05. 08. 2017 - 06. 08. 2017

  92. Agility Trial I: Diskvalifikován

  93. Agility Trial II: Diskvalifikován

  94. Jumping I: Diskvalifikován

  95. Jumping II: 8/24, 38.05 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  96. Jumping Open: 5/37, 38.03 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  97. Speciální Jumping „Ve znamení trnek“: Diskvalifikován

  98. Ludslavice - O Zlínský ranec XII. + X. MR ACD + VII. Šampionát AKE a WC, 03. 06. 2017

  99. Agility Open L: Diskvalifikován

  100. Jump Open L: Diskvalifikován

  101. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  102. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky agility, 14. 05. 2017

  103. 1. LA2: Diskvalifikován

  104. 2. LA2: Diskvalifikován

  105. 3. LA2: Diskvalifikován

  106. Horní Suchá - Agility závody o pohár starosty obce Horní Suchá, 07. 05. 2017

  107. zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  108. zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  109. Suchdol nad Odrou - FALCO Údolní dvojzkoušky, 30. 04. 2017

  110. FALCO 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  111. FALCO 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  112. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky agility, 22. 04. 2017

  113. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  114. 2. zkouška LA2: 7/17, 48.43 s, 10.0 tr. b., 3.76 m/s

  115. 3. zkouška LA2: 7/17, 49.0 s, 15.0 tr. b., 3.76 m/s

  116. Káňovice - Apríl!, 01. 04. 2017

  117. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  118. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  119. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové dvojité tukobraní, 18. 02. 2017

  120. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  121. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  122. Sviadnov u Frýdku-Místku - Lednové dvojité tukobraní, 28. 01. 2017

  123. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  124. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  125. Brno - Zimní Brno I., 14. 01. 2017

  126. Agility LA: 24/42, 44.6 s, 10.0 tr. b., 4.08 m/s

  127. Jumping LA: 15/42, 29.84 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  128. Zkouška LA2: 7/18, 40.58 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  129. Skály u Rýmařova - Skalní trojzkoušky, 19. 11. 2016

  130. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  131. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  132. 3. zkouška LA2: Diskvalifikován

  133. Olomouc - Podzimní PsíHrátky 2016, 29. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  134. Agility Ne L: Diskvalifikován

  135. Jumping Ne L: Diskvalifikován

  136. Zkouška Ne LA2: Diskvalifikován

  137. Rožnov pod Radhoštěm - Stylové Trojjumpy, 28. 10. 2016

  138. Jump 1 L: Diskvalifikován

  139. Jump 2 L: Diskvalifikován

  140. Jump 3 L: Diskvalifikován

  141. Rožnov pod Radhoštěm - Trojzkoušky Free Sport, 28. 09. 2016

  142. 1. Zkouška LA2: 3/17, 39.73 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  143. 2. Zkouška LA2: 8/17, 46.2 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  144. 3. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  145. Suchdol nad Odrou - Fitmin agility speciál, 18. 09. 2016

  146. Agility 1 L: Diskvalifikován

  147. Agility 2 L: 13/28, 66.17 s, 45.17 tr. b., 2.93 m/s

  148. Zkoušky LA2: Diskvalifikován

  149. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní snažení, 11. 09. 2016

  150. 1. běh LA2 LA2: 5/9, 53.71 s, 15.71 tr. b., 3.24 m/s

  151. 2. běh LA2 LA2: 1/9, 38.71 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  152. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 10. 09. 2016

  153. Jumping L: Diskvalifikován

  154. Jumping speciál L: 5/21, 41.07 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  155. Zkouška LA2: 1/2, 45.9 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  156. Ostrava-Martinov - O pohár Naury, 21. 08. 2016

  157. Agility: Diskvalifikován

  158. Agility Open: Diskvalifikován

  159. Jumping Open: 26/40, 38.3 s, 16.3 tr. b., 3.63 m/s

  160. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky, 26. 06. 2016

  161. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  162. 2.zkouška LA2: Diskvalifikován

  163. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok, 12. 06. 2016

  164. I agility: Diskvalifikován

  165. II agility: Diskvalifikován

  166. III agility: 6/12, 54.41 s, 21.41 tr. b., 3.36 m/s

  167. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky Ostrava-Třebovice, 15. 05. 2016

  168. 1. zkouška LA2: 8/12, 46.1 s, 17.1 tr. b., 3.49 m/s

  169. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  170. 3. zkouška LA2: Diskvalifikován

  171. Olomouc - Jarní PsíHrátky 2016, 09. 04. 2016 - 10. 04. 2016

  172. Agility So L: 24/39, 50.55 s, 15.55 tr. b., 3.36 m/s

  173. Jumping So L: Diskvalifikován

  174. Zkouška So LA2: Diskvalifikován

  175. Sedliště - TROJzkoušky - 7. Ledová spartakiáda, 16. 01. 2016

  176. LA2-1: Diskvalifikován

  177. LA2-2: Diskvalifikován

  178. LA2-3: Diskvalifikován

  179. Sedliště - TROJzkoušky - 6. Mikulášská spartakiáda, 05. 12. 2015

  180. LA2-1: Diskvalifikován

  181. LA2-2: Diskvalifikován

  182. LA2-3: 7/20, 60.3 s, 35.3 tr. b., 2.52 m/s

  183. Bordovice - Zkoušky agility, 11. 10. 2015

  184. Zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  185. Zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  186. Zkouška 3 LA2: Diskvalifikován

  187. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky- Podzimní snažení, 20. 09. 2015

  188. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  189. 2.zkouška LA2: Diskvalifikován

  190. Zbraslav u Brna - Pelíškobraní - V. šampionát Australských kelpií a Welsh corgi, 29. 08. 2015 - 30. 08. 2015

  191. Agility Open L: Diskvalifikován

  192. Jump Open L: Diskvalifikován

  193. Zkouška I LA1: 4/16, 39.36 s, 5.0 tr. b., 3.81 m/s

  194. Ostrava-Martinov - O pohár Naury a Mistrovství České republiky KKCHS, 09. 08. 2015

  195. Agility: 1/13, 37.28 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  196. Agility Open: 21/32, 40.37 s, 11.37 tr. b., 3.81 m/s

  197. Jumping Open: Diskvalifikován

  198. Větřkovice - Trojboj „Království křišťálové zóny“, 27. 06. 2015

  199. Agility I: 1/10, 40.45 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  200. Agility II: 4/10, 43.53 s, 10.0 tr. b., 4.14 m/s

  201. Jumping Open: Diskvalifikován

  202. Přerov - Trojboj "Parkur zkázy", 30. 05. 2015

  203. 1. zkouška A1: Diskvalifikován

  204. 2. zkouška : 5/12, 59.32 s, 10.32 tr. b., 3.27 m/s

  205. Jumping: Diskvalifikován

  206. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 17. 05. 2015

  207. Zkoušky LA1 1 LA1: Diskvalifikován

  208. Zkoušky LA1 2 LA1: 8/14, 53.21 s, 23.21 tr. b., 2.88 m/s

  209. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky- Jarní snažení, 03. 05. 2015

  210. 1.zkouška LA1: Diskvalifikován

  211. 2.zkouška LA1: Diskvalifikován

  212. Kroměříž - Dvojzkoušky Kroměříž, 11. 10. 2014

  213. I. Agility: Diskvalifikován

  214. II. Agility: Diskvalifikován

  215. Horní Suchá - Hornosušské zkoušky agilit, 21. 09. 2014

  216. zkouška 1 LA1: Diskvalifikován

  217. zkouška 2 LA1: Diskvalifikován

  218. Přerov - Trojboj „Truhla mrtvého časoměřiče“, 30. 08. 2014

  219. 1. Agility: Diskvalifikován

  220. 2. Agility: Diskvalifikován

  221. 3. Agility: Diskvalifikován

  222. Přerov - BRIT CUP 2014, 23. 08. 2014

  223. I. Agility: Diskvalifikován

  224. II. Agility: Diskvalifikován

  225. Jumping Open: Diskvalifikován

  226. Petrov nad Desnou - SUSA CUP – trojzkoušky agility, 09. 08. 2014

  227. Zkouška III. LA1: 10/16, 41.44 s, 10.0 tr. b., 3.02 m/s

  228. Zkouška II. LA1: Diskvalifikován

  229. Zkouška I. LA1: 2/16, 41.45 s, 5.0 tr. b., 3.76 m/s

  230. Přerov - Trojboj „Na konci s dechem“, 26. 07. 2014

  231. A1 zkouska 1: Diskvalifikován

  232. A1 zkouska 2: 2/18, 31.47 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  233. A1 zkouska 3: Diskvalifikován

  234. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky 1.pokus, 29. 06. 2014

  235. Zkouška 1 LA1: Diskvalifikován

  236. Zkouška 2 LA1: Diskvalifikován

  237. Větřkovice - Větřkovické dvojzkoušky, 28. 06. 2014

  238. 1. zkouška LA1: 5/21, 47.01 s, 10.0 tr. b., 3.79 m/s

  239. 2. zkouška LA1: 11/21, 41.22 s, 15.0 tr. b., 3.98 m/s

  240. Suchdol nad Odrou - Arden Grange jumping speciál, 01. 06. 2014

  241. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  242. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  243. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  244. Hlučín - XII. Podzimní Hopsinky, 19. 10. 2013 - 20. 10. 2013

  245. ne - Agility L: Diskvalifikován

  246. ne - Jumping L: Diskvalifikován

  247. ne - zkouška LA1: 5/7, 58.83 s, 22.83 tr. b., 2.57 m/s

  248. so - Agility L: Diskvalifikován

  249. so - Jumping L: Diskvalifikován

  250. so - zkouška LA1: Diskvalifikován

  251. Horní Suchá - Hornosušské zkoušky Agility, 15. 09. 2013

  252. zkouška 1 LA1: 8/13, 42.78 s, 20.0 tr. b., 0.0 m/s

  253. zkouška 2 LA1: 8/13, 50.81 s, 25.0 tr. b., 3.37 m/s

  254. Suchdol nad Odrou - 2+1 aneb speciál speciálů, 08. 09. 2013

  255. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  256. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  257. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  258. Přerov - BRIT CUP 2013, 24. 08. 2013

  259. II.zkouška LA1: 8/15, 30.91 s, 15.0 tr. b., 4.3 m/s

  260. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  261. Jumping LA L: Diskvalifikován

  262. Větřkovice - zkoušky + zkouškový jumping, 10. 08. 2013

  263. Jumping LA1: 3/10, 32.35 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  264. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  265. Jihlava - O ježčí bodlinu + III. Šampionát australských kelpií a welsch corgi, 18. 05. 2013

  266. Agility Open L: Diskvalifikován

  267. Jump Open L: 22/49, 41.31 s, 8.31 tr. b., 3.56 m/s

  268. Zkouška LA1: 4/23, 39.1 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  269. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky agility, 12. 05. 2013

  270. Zkouška II. LA1 LA1: Diskvalifikován

  271. Zkouška I. LA1 LA1: Diskvalifikován

  272. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky agility, 21. 04. 2013

  273. II. Zkouška LA1 LA1: 6/16, 50.47 s, 12.47 tr. b., 3.15 m/s

  274. I. Zkouška LA1 LA1: Diskvalifikován