Cz En

Jumping special LA L

  1. Datum: 15. 09. 2018
  2. Závod: Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář
  3. Rozhodčí: Svobodová, Eva (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 42.0 s
  6. Maximální čas: 84.0 s
  7. Délka: 168.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 4.0 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 016015 Lenka Svaková Roya Elkeeava 0 0 0.0 0.0 30.99 5.42
2 002917 Vendula Jarošová Appo Queen from Remay Land 0 0 0.0 0.0 31.4 5.35
3 141414 Adriana Slezáková A3Ch Jerry 0 0 0.0 0.0 32.27 5.21
4 036816 Veronika Kučeriková Hopsinka Zara z Dančí louky 0 0 0.0 0.0 35.07 4.79
5 036912 Eva Mikurdová Almighty Argita Devill of Highland 0 0 0.0 0.0 35.97 4.67
6 Monika Wojciechowska "Dreamwork Tip ""Jet"" " 1 0 0.0 5.0 35.4 4.75
7 Monika Wojciechowska Never Never Land E' PHOENIX 0 1 0.0 5.0 37.7 4.46
8 057015 Barbara Sajdoková Crasna Maaya z Molu Es 0 1 1.44 6.44 43.44 3.87
9 Karol Cisak Merau Kiralytanyai 1 1 0.0 10.0 41.6 4.04
10 083017 Markéta Mecová Sookie 0 2 4.41 14.41 46.41 3.62
11 049918 Lada Vojtková Betty 1 2 0.0 15.0 37.93 4.43
12 088915 Jiří Kulhavý Caroni Cofi Capito 1 2 0.0 15.0 40.57 4.14
13 013618 Eva Mikurdová Baffy Wallachian flower 0 2 5.53 15.53 47.53 3.53
DIS 086815 Michaela Vyhlídalová Daisy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029218 Vojtěch Bartošík TOP - NOTCH Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011818 Bára Budínská Atypic Solution Agility LifeStyle DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034718 Jana Pergerová Kiwi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 171717 Adriana Slezáková Zirk Aibara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011616 Bára Budínská Atalia Unis Kynopolis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002616 Jana Kalafusová Aglaia Foxy Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003017 Denisa Olšáková Beyoncé Berbulu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039116 Veronika Tománková Acné DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008515 Žaneta Bálanová Cikorka ze Strakatého dvorku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027814 Lenka Blachová Beroemde Orlith Esaber DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061113 Kateřina Džumanová Asia Džuka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021016 Gabriela Václavíková Amoletka Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS