Cz En

Jumping Open II

  1. Datum: 16. 11. 2014
  2. Závod: Hlučín - Vosen Sosen + 5. Agility Collie Cup
  3. Rozhodčí: Pupík, Petr (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 41.0 s
  6. Maximální čas: 70.0 s
  7. Délka: 160.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 3.9 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 Jana Dabrowska Sawa Alchera - "Sheesha" 0 0 0.0 0.0 32.22 4.97 V V
2 Joanna Fischer Sienna Alchera - "Sienna" 0 0 0.0 0.0 32.7 4.89 V V
3 060713 Miroslav Voříšek Curt Artic shine 0 0 0.0 0.0 33.89 4.72 V V
4 Bożena Ludwig Aries Jantarova Hviezda - "Aries" 0 0 0.63 0.63 41.63 3.84 V V
5 Monika Rylska Tessa Red TeamTempo - "Tess" 1 0 0.0 5.0 32.48 4.93 V V
6 Karolina Zawistowska Never Never Land S JAYANTI - "Juddy" 1 0 0.0 5.0 35.1 4.56 V V
7 018914 Martina Wasserbauerová Angel Jackie z Kosteleckých Humen 1 0 0.0 5.0 40.87 3.91 V V
8 012110 Dagmar Laníková En Ten Týky Nirreterrit 1 0 0.47 5.47 41.47 3.86 V V
9 072211 Kateřina Macků Ou jé Pepi Rubínové srdce 2 0 0.0 10.0 33.63 4.76 VD VD
10 002414 Tomáš Mika Witty Akumulator 0 2 0.0 10.0 39.93 4.01 VD VD
11 062212 Lenka Kabátová Anny 1 0 5.12 10.12 46.12 3.47 VD VD
12 035311 Pavla Bártová Cody z Josefovské pevnosti 0 1 5.34 10.34 46.34 3.45 VD VD
13 045214 Monika Vosyková Sirrocco Cinnaberry´s 0 1 6.26 11.26 47.26 3.39 VD VD
14 042108 Monika Vosyková Maggie May Cinnaberry's 1 0 7.34 12.34 48.34 3.31 VD VD
15 037712 Kristýna Lukešová Keisy 2 0 7.71 17.71 48.71 3.28 D D
16 069014 Hana Maršálová Aireen of Bohemia Balada 1 1 8.13 18.13 49.13 3.26 D D
17 084309 Veronika Kučeriková Erny Gold Coll-Kony 0 1 18.12 23.12 59.12 2.71 D D
18 040411 Eva Chrastná Camelot Princess Noko Bohemia 1 1 28.37 38.37 69.37 2.31 BO BO
DIS Lisa Frick Sense of Delight Buddy - "Cody" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Martyna Okrasa Shakti Se Freex Dee-Dee - "DeeDee" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Michał Pieniak Shakti Se F'Grande Fuoco - "Fleur" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Aleksandra Gronek Gaia Extra Temperament - "Gipsy" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Robert Domaszewicz Daiquiri z Tylenu Moravia - "Kaira" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039407 Monika Prokopová A3Ch First Munchangás DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Natalia Lichecka Sun Legendary Stardust - "Yennefer" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011313 Eva Svobodová Atalia Unis Kynopolis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008813 Lucie Argalášová Baby Unis Kynopolis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Wanda Krawczuk Tenth Creek Ranch Dandy - "Kaiden" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068413 Markéta Půdová Deisy Meggan Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019913 Jiří Mlčoch Diley z Temného hvozdu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074613 Nikola Banotová A3Ch Beneris Yabalute DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Monika Rylska Shakti Se FreeX Chiquita Banana - "Chica" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054313 Natalie Cihlářová Babila Fiammante Astro DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038811 Nikola Gálová Europa Cantilena Mokrý Bandita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 031309 Barbora Potůčková All Star Crazy Beautiful DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Alicja Kocowicz Tip DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048213 Jana Braunerová Jake Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039211 Ivana Šteflovičová A neverending story Carcassonne Tolugo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 064612 Blanka Kovaláková Flashdance Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019114 Nikola Kajpušová A3Ch Art Sites Moravia Masai Mara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 049811 Monika Prokopová Jamma Simply Divine DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001610 Lenka Karasová Bastien Z Korunova Dola DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045908 Michaela Mlčochová Katrina Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044813 Aneta Ochránková Emily Gold od Dennynky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055910 Lucie Lapišová Rek DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 037914 Michal Brych A3Ch Jude Hrdlička DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053314 Lucie Kotásková As Turbo Diesel z Kosteleckých Humen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055013 Jana Brodová A3Ch Quiet Riot z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029514 Dominika Bucová Rosmery Fatranský sen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 028014 Pavel Novák Odyssea Krásná louka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 085513 Venuše Kopřivíková Blondie Yabalute DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035913 Klára Marešová Claremon Clyde Aratinga DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015914 Pavla Bártová Enchanteur Lago Benea DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO