Cz En

Agility

  1. Datum: 08. 06. 2013
  2. Závod: Mladá Boleslav - Non-stop Dogwear Agility
  3. Rozhodčí: van den Laar, Ton (NL)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 48.0 s
  6. Maximální čas: 72.0 s
  7. Délka: 165.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.44 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 063611 Hedvika Rychnovská A3Ch Attila Rychlá tlapka 0 0 0.0 0.0 40.49 4.08 V V
2 075912 Václav Borůvka A3Ch Gréta Garbo Drofa 0 0 0.0 0.0 40.65 4.06 V V
3 043508 Daniela Borůvková A3Ch Iris ze Sváškova dvora 0 0 0.0 0.0 42.42 3.89 V V
4 032607 Jiřina Dusilová Arny z Vrabince 0 0 0.0 0.0 42.61 3.87 V V
5 041510 Ivana Suchardová A3Ch Lucky 0 0 0.0 0.0 43.3 3.81 V V
6 082809 Lucie Šimáňová Akim 0 0 0.0 0.0 46.79 3.53 V V
7 044012 Dominik Machotka A3Ch Cheery Cinderella's Ranch 0 0 4.22 4.22 52.22 3.16 V V
8 056809 Lucie Točeková JUSSI 0 0 4.29 4.29 52.29 3.16 V V
9 039107 Jana Zemková A3Ch Cedrik z Dřevěné chaloupky 1 0 0.0 5.0 35.13 4.7 V V
10 007309 Hana Kašpárková Kelly Od Akátové Stezky 1 0 0.0 5.0 41.36 3.99 V V
11 015206 Diana Vyskočilová A3Ch Flying Darcy Cherchez la S. 1 0 0.0 5.0 43.11 3.83 V V
12 043510 Martin Ouředník Juvelirnyj Master iz Tverskoy Skazki 0 1 0.0 5.0 43.55 3.79 V V
13 002207 Milena Vrbová A3Ch Bonnie Fleur Elita Triumphans 0 1 0.0 5.0 43.61 3.78 V V
14 081311 Eva Roušalová A3Ch Viky 1 0 0.0 5.0 43.79 3.77 V V
15 005906 Tomáš Eckschlager Beruška za Mlýnem 1 0 0.0 5.0 44.8 3.68 V V
16 023513 Pavlína Cézová Iris Milzden 1 0 0.59 5.59 48.59 3.4 V V
17 019810 Vendula Čepelková Jackyn 2 0 0.0 10.0 38.69 4.26 VD VD
18 048212 Barbora Kozlová A3Ch Eddie 1 1 0.0 10.0 40.67 4.06 VD VD
19 072811 Iveta Martínková Amy 2 0 0.0 10.0 41.04 4.02 VD VD
20 030308 Petra Hamtilová A3Ch Faidra Of Volcano Cotopaxi 2 0 0.0 10.0 41.36 3.99 VD VD
21 044311 Petra Babická Jackie 1 1 0.0 10.0 42.52 3.88 VD VD
22 009111 Martina Šoltýsová Rasty 2 0 0.0 10.0 43.54 3.79 VD VD
23 037208 Dana Tůmová Sába 1 1 0.0 10.0 47.8 3.45 VD VD
24 015110 Lucie Vaňková Megie 0 0 11.1 11.1 59.1 2.79 VD VD
25 040011 Martin Ouředník Viki Chilíkův Odkaz 1 1 7.8 17.8 55.8 2.96 D D
26 035607 Jana Vodvárková Color Concord Rapa - Nui 2 0 8.42 18.42 56.42 2.92 D D
27 021110 Igor Šefčík Sára Inrevat 0 1 21.72 26.72 69.72 2.37 BO BO
DIS 000713 Ingrid Šefčíková Connie z Libavky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016613 Lucie Šmejdová Jackie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 085311 Zdena Džuvarovská Fidorka Běsíkův domeček DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001912 Radomila Schmiedová Barney DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032410 Lenka Karbanová Dafne Corazor Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004811 Květa Sálusová Amy Sobasan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084311 Arnošt Vojíř A3Ch Annie ze Šanovského parku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 081209 Lucie Šebková A3Ch Adélka ULI z Říčan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030013 Denisa Dlasková Amálka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 076309 Aneta Pechoušková Hillary Dark Cloud DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS