Cz En

Martina Šoltýsová

  1. Číslo: 003095
  2. Člen KA: Ano
  3. Klubový zpravodaj: Ano
  4. Členem KA od: 06. 02. 2018
  5. Členem KA do: 31. 12. 2021
  6. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 009111 (S), Rasty

  2. 014818 (M), Ogi

Výsledky

  1. Kosmonosy - Odpolední zkoušky, 29. 09. 2021

  2. 1. zkouška A3 M, Ogi: Diskvalifikován

  3. 2. zkouška A3 M, Ogi: 2/4, 51.21 s, 15.0 tr. b., 4.1 m/s

  4. Ratenice - Srpnové CANVIŤácké dvojzkoušky, 29. 08. 2021

  5. 1. Zkouška MA3, Ogi: Diskvalifikován

  6. 2. Zkouška MA3, Ogi: 5/12, 42.35 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  7. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 080, 22. 08. 2021

  8. 1.zkouška, Ogi: 1/2, 34.66 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  9. 2.zkouška, Ogi: Diskvalifikován

  10. Lysá nad Labem - Trojzkoušky v Lysé nad Labem, 05. 06. 2021

  11. 1. Zkouška MA2, Ogi: 2/5, 44.96 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  12. 2. Zkouška MA2, Ogi: Diskvalifikován

  13. 3. Zkouška MA2, Ogi: Diskvalifikován

  14. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (sobota), 22. 05. 2021

  15. 1. Zkouška MA2, Ogi: Diskvalifikován

  16. 2. Zkouška MA2, Ogi: 2/5, 51.31 s, 10.0 tr. b., 3.88 m/s

  17. 3. Zkouška MA2, Ogi: Diskvalifikován

  18. Kutná Hora - Profizoo dvojzkoušky, 10. 10. 2020

  19. Zkouška 1, Ogi: Diskvalifikován

  20. Zkouška 2, Ogi: 2/7, 43.8 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  21. Lysá nad Labem - 5. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  22. Jumping, Ogi: 5/21, 33.6 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  23. Zkouška 1, Ogi: Diskvalifikován

  24. Zkouška 2, Ogi: Diskvalifikován

  25. Lysá nad Labem - MyBeast 5 Warm Up, 05. 09. 2020

  26. 1. Zkouška MA2, Ogi: 1/3, 44.5 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  27. 2. Zkouška MA2, Ogi: Diskvalifikován

  28. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + družstva a dvojzkoušky, 18. 07. 2020 - 19. 07. 2020

  29. 1. Zkouška MA2, Ogi: 1/4, 43.06 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  30. 2. Zkouška MA2, Ogi: Diskvalifikován

  31. Kosmonosy - Odpolední 2x zkoušky, 02. 07. 2020

  32. II. zkouška A2 M, Ogi: 1/5, 38.08 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  33. I. zkouška A2 M, Ogi: Diskvalifikován

  34. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 15. 02. 2020

  35. ZkA. MA2 I., Ogi: Diskvalifikován

  36. ZkA. MA2 II., Ogi: Diskvalifikován

  37. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 01. 02. 2020

  38. Czech Imp Jump, Ogi: Diskvalifikován

  39. Jumping 1, Ogi: 12/29, 40.13 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  40. Jumping 2, Ogi: 13/29, 37.83 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  41. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 04. 01. 2020

  42. Czech Imp Jump, Ogi: 7/20, 22.3 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  43. Jumping 1, Ogi: 5/21, 36.16 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  44. Jumping 2, Ogi: 8/21, 38.27 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  45. Strážiště u Mnichova Hradiště - 3x3 = 3x zkoušky, 3x jumping, 30. 11. 2019 - 01. 12. 2019

  46. III. zkouška MA2, Ogi: 2/3, 36.15 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  47. II. zkouška MA2, Ogi: Diskvalifikován

  48. I. zkouška MA2, Ogi: 1/3, 36.04 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  49. Ratenice - podzimní dvojzkoušky, 16. 11. 2019

  50. ZkA. MA2 I., Ogi: 8/10, 41.98 s, 10.0 tr. b., 4.29 m/s

  51. ZkA. MA2 II., Ogi: 3/10, 40.48 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  52. Strážiště u Mnichova Hradiště - CZECHER, 03. 11. 2019

  53. 1. Zkouška MA2, Ogi: 5/6, 41.59 s, 10.0 tr. b., 4.26 m/s

  54. 2. Zkouška MA2, Ogi: Diskvalifikován

  55. 3. Jumping MA2, Ogi: Diskvalifikován

  56. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 20. 10. 2019

  57. ZkA. MA1 I., Ogi: 2/2, 35.3 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  58. ZkA. MA1 II., Ogi: 2/2, 40.94 s, 10.0 tr. b., 3.76 m/s

  59. Strážiště - Zkoušky superhrdinů, 12. 10. 2019

  60. Batmanova zkouška MA1, Ogi: Diskvalifikován

  61. Supermanova zkouška MA1, Ogi: Diskvalifikován

  62. Ratenice - Lahůdkové dvojzkoušky, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  63. 1.Zkouška MA1, Ogi: Diskvalifikován

  64. 2.Zkouška MA1, Ogi: Diskvalifikován

  65. 3.Zkouška MA1, Ogi: Diskvalifikován

  66. Jumping M, Ogi: Diskvalifikován

  67. Lysá nad Labem - Back to Classic vol. 1 + MR Bearded Collií 2019, 22. 09. 2019

  68. Agility M, Ogi: 6/15, 52.75 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  69. Jumping M, Ogi: Diskvalifikován

  70. Zkouška MA1, Ogi: Diskvalifikován

  71. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 27. 07. 2019 - 28. 07. 2019

  72. 1.Zkouška - MA1, Ogi: Diskvalifikován

  73. 2.Zkouška - MA1, Ogi: 2/5, 35.88 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  74. Agility M, Ogi: 2/11, 47.96 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  75. Jumping M, Ogi: Diskvalifikován

  76. Zkouška - MA1, Ogi: 1/1, 32.84 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  77. Ptýrov - Odpolední 2x zkoušky, 17. 07. 2019

  78. II. zkouška MA1, Ogi: 1/7, 47.59 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  79. I. zkouška MA1, Ogi: Diskvalifikován

  80. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 063, 05. 07. 2019

  81. 1.zkouška, Ogi: 3/8, 45.07 s, 5.0 tr. b., 3.62 m/s

  82. 2.zkouška, Ogi: 3/8, 44.58 s, 7.58 tr. b., 3.36 m/s

  83. Jumping Light, Ogi: 7/9, 42.59 s, 5.0 tr. b., 3.62 m/s

  84. Jumping Light, Rasty: Diskvalifikován

  85. Jumping Standard, Rasty: 7/16, 35.49 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  86. Mladá Boleslav - "START QZ" - 2x zkoušky v MB, 21. 06. 2019

  87. II. zkouška MA1, Ogi: 2/6, 36.4 s, 10.0 tr. b., 4.92 m/s

  88. I. zkouška MA1, Ogi: 1/6, 41.32 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  89. Dolní Počernice - XVIII.Velká jarní cena jednotlivců, MR kříženců a psů bez PP, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  90. Agility finale medium, Ogi: Diskvalifikován

  91. Mistrovske agility medium, Ogi: 8/13, 57.91 s, 31.91 tr. b., 3.19 m/s

  92. Mistrovske agility vet small, Rasty: 1/1, 49.08 s, 10.0 tr. b., 3.79 m/s

  93. Nedele Jumping medium, Ogi: 4/22, 36.81 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  94. Nedele Jumping Vet small, Rasty: 1/1, 40.89 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  95. Nedele zkouska MA1, Ogi: 4/6, 34.52 s, 15.0 tr. b., 4.2 m/s

  96. Praha - StartUp vol.1, 25. 05. 2019

  97. Jumping II. medium, Ogi: Diskvalifikován

  98. Jumping I. medium, Ogi: 8/13, 43.28 s, 15.0 tr. b., 4.55 m/s

  99. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 20. 04. 2019

  100. 1. zkouška A1 MA1, Ogi: Diskvalifikován

  101. 2. zkouška A1 MA1, Ogi: 3/8, 51.23 s, 6.23 tr. b., 3.38 m/s

  102. Hra - tuneliáda A1 M, Ogi: 3/8, 20.81 s, 0.0 tr. b., 6.15 m/s

  103. Hra - tuneliáda A2+A3 S, Rasty: 8/12, 32.26 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  104. Strážiště - Jumpingy superhrdinů, 31. 03. 2019

  105. III.jumping M, Ogi: Diskvalifikován

  106. II. jumping M, Ogi: 5/7, 42.84 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  107. I. jumping M, Ogi: Diskvalifikován

  108. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - i pro XSmall, 02. 02. 2019

  109. Czech Imp Jump, Ogi: Diskvalifikován

  110. Jumping 1, Rasty: 1/1, 36.7 s, 0.7 tr. b., 4.11 m/s

  111. Jumping 1, Ogi: Diskvalifikován

  112. Jumping 2, Rasty: 1/1, 50.09 s, 21.09 tr. b., 3.49 m/s

  113. Jumping 2, Ogi: Diskvalifikován

  114. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 05. 01. 2019

  115. Czech Imp Jump, Ogi: Diskvalifikován

  116. Jumping 1, Rasty: 1/1, 46.57 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  117. Jumping 1, Ogi: Diskvalifikován

  118. Jumping 2, Rasty: 1/1, 42.95 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  119. Jumping 2, Ogi: 10/24, 55.17 s, 20.17 tr. b., 3.21 m/s

  120. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 01. 12. 2018

  121. Czech Imp Jump, Ogi: 16/21, 22.36 s, 0.36 tr. b., 4.38 m/s

  122. Jumping 1, Rasty: 1/2, 41.23 s, 18.23 tr. b., 3.18 m/s

  123. Jumping 1, Ogi: Diskvalifikován

  124. Jumping 2, Rasty: 1/2, 38.85 s, 9.85 tr. b., 3.47 m/s

  125. Jumping 2, Ogi: Diskvalifikován

  126. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  127. Czech Imp Jump, Ogi: 11/23, 24.3 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  128. Jumping 1, Rasty: 1/2, 44.68 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  129. Jumping 1, Ogi: 7/24, 41.97 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  130. Jumping 2, Rasty: 2/2, 39.86 s, 8.86 tr. b., 3.59 m/s

  131. Jumping 2, Ogi: Diskvalifikován

  132. Ptýrov - Fly FACTOR I. 2018, 19. 08. 2018

  133. III. jumping M, Ogi: 5/10, 27.82 s, 15.0 tr. b., 4.28 m/s

  134. III. jumping S, Rasty: 12/20, 35.53 s, 10.53 tr. b., 3.35 m/s

  135. II. jumping M, Ogi: Diskvalifikován

  136. II. jumping S, Rasty: 8/20, 39.77 s, 6.77 tr. b., 3.67 m/s

  137. I. jumping M, Ogi: 6/10, 44.56 s, 16.56 tr. b., 3.28 m/s

  138. I. jumping S, Rasty: 14/20, 36.93 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  139. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2018

  140. Hra - tuneliáda pro A1 M, Ogi: 2/4, 25.67 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  141. Hra - tuneliáda pro A2+A3 S, Rasty: 7/15, 38.13 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  142. Mladá Boleslav - Boleslavské jarní dvojzkoušky, 27. 05. 2017

  143. 1. běh SA3, Rasty: 6/10, 52.01 s, 25.01 tr. b., 3.44 m/s

  144. 2. běh SA3, Rasty: Diskvalifikován

  145. Mladá Boleslav - Apple Cup, Mistrovství teriérů, 11. 09. 2016

  146. Agility S, Rasty: Diskvalifikován

  147. Jumping S, Rasty: 24/45, 42.45 s, 11.45 tr. b., 3.82 m/s

  148. Teriéři agility S, Rasty: Diskvalifikován

  149. Teriéři jumping S, Rasty: 18/33, 42.45 s, 11.45 tr. b., 3.82 m/s

  150. Zkouška SA3, Rasty: 11/26, 58.36 s, 24.36 tr. b., 3.41 m/s

  151. Jičín - O pohár PPP Jičín, 20. 08. 2016

  152. Agility S, Rasty: Diskvalifikován

  153. Jumping S, Rasty: 14/28, 32.21 s, 27.21 tr. b., 3.76 m/s

  154. Zkouška SA3, Rasty: 9/18, 43.96 s, 5.0 tr. b., 3.55 m/s

  155. Mladá Boleslav - May Cup, juniorský speciál, 28. 05. 2016

  156. A3 SA3, Rasty: 6/8, 50.25 s, 13.25 tr. b., 3.66 m/s

  157. Agility S, Rasty: 7/21, 52.57 s, 5.57 tr. b., 3.44 m/s

  158. Jumping S, Rasty: 5/21, 40.51 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  159. Liberec - SEDMERO zkoušky, 13. 05. 2016 - 15. 05. 2016

  160. Agility S, Rasty: Diskvalifikován

  161. Jumping S, Rasty: Diskvalifikován

  162. Zkouska VII SA3, Rasty: 3/8, 58.73 s, 9.73 tr. b., 3.27 m/s

  163. Jičín - Jarní závody, 30. 04. 2016

  164. Jarní závody agility 2016, Rasty: 3/11, 40.38 s, 0.0 tr. b., 3.62 m/s

  165. Jarní závody agility 2016, Rasty: 10/24, 44.18 s, 5.0 tr. b., 3.37 m/s

  166. Jarní závody agility 2016, Rasty: 15/24, 38.75 s, 5.0 tr. b., 3.74 m/s

  167. Lysá nad Labem - Trojzkoušky, 27. 09. 2015

  168. SA3 I., Rasty: 5/13, 44.86 s, 5.0 tr. b., 3.68 m/s

  169. SA3 II., Rasty: 11/13, 42.87 s, 10.0 tr. b., 3.73 m/s

  170. SA3 III., Rasty: 7/13, 44.05 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  171. Mladá Boleslav - Apple Cup + MR teriérů, 13. 09. 2015

  172. Agility OPEN S, Rasty: 15/30, 44.53 s, 10.0 tr. b., 3.82 m/s

  173. Jumping Open S, Rasty: 6/30, 37.36 s, 1.36 tr. b., 4.01 m/s

  174. Zkouska SA3, Rasty: Diskvalifikován

  175. Jičín - O pohár PPP, 22. 08. 2015

  176. O Pohár PPP 2015, Rasty: 8/31, 33.39 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  177. O Pohár PPP 2015, Rasty: 8/13, 45.43 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  178. O Pohár PPP 2015, Rasty: 21/30, 35.86 s, 10.0 tr. b., 3.79 m/s

  179. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 16. 08. 2015

  180. ZkA I., Rasty: 3/12, 47.19 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  181. ZkA II., Rasty: 8/12, 46.99 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  182. Mladá Boleslav - Trojlístek pro Sally, 01. 08. 2015

  183. ZkA 1, Rasty: 2/12, 57.11 s, 10.11 tr. b., 3.48 m/s

  184. ZkA 2, Rasty: 4/12, 52.86 s, 26.86 tr. b., 3.5 m/s

  185. ZkA 3, Rasty: 7/12, 47.86 s, 11.86 tr. b., 3.68 m/s

  186. Mikulášovice - BOREC SEVERU 2015, 16. 05. 2015 - 17. 05. 2015

  187. Agility Ne, Rasty: 6/19, 38.48 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  188. Agility So, Rasty: Diskvalifikován

  189. Jumping Ne, Rasty: 7/19, 35.47 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  190. Jumping So, Rasty: Diskvalifikován

  191. Zka Ne, Rasty: 2/5, 50.22 s, 0.0 tr. b., 3.64 m/s

  192. Zka So, Rasty: Diskvalifikován

  193. Jičín - Prvomájové závody, 01. 05. 2015

  194. Prvomájové závody agility 2015 - A, Rasty: Diskvalifikován

  195. Prvomájové závody agility 2015 - J, Rasty: Diskvalifikován

  196. Prvomájové závody agility 2015 - ZkA, Rasty: Diskvalifikován

  197. Lysá nad Labem - Superpes 2015, 18. 04. 2015 - 19. 04. 2015

  198. AGILITY, Rasty: Diskvalifikován

  199. JUMPING, Rasty: 13/24, 41.24 s, 10.0 tr. b., 4.07 m/s

  200. SA3, Rasty: 2/10, 57.28 s, 13.28 tr. b., 3.49 m/s

  201. Turnov - KOZA CUP aneb závod u Zrcadlové kozy, 04. 10. 2014 - 05. 10. 2014

  202. Agility, Rasty: Diskvalifikován

  203. Agility, Rasty: Diskvalifikován

  204. Agility 2, Rasty: 14/24, 44.5 s, 15.0 tr. b., 4.04 m/s

  205. Agility 2, Rasty: Diskvalifikován

  206. Jumping, Rasty: 11/26, 41.17 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  207. Jumping 2, Rasty: 14/25, 36.98 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  208. Memorial Ivy Patakove, Rasty: 15/20, 30.12 s, 10.12 tr. b., 4.32 m/s

  209. Mladá Boleslav - Apple Cup + MR Teriérů, 14. 09. 2014

  210. Agility S, Rasty: 17/37, 40.36 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  211. Jumping S, Rasty: 14/39, 39.03 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  212. SA3, Rasty: Diskvalifikován

  213. Jičín - O Pohár PPP, 23. 08. 2014

  214. Agility Small, Rasty: 8/38, 43.35 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  215. Jumping Small, Rasty: 24/39, 43.45 s, 20.0 tr. b., 3.45 m/s

  216. ZkA, Rasty: 10/16, 53.3 s, 10.0 tr. b., 3.71 m/s

  217. Jihlava - Pohár Vysočiny, 05. 07. 2014 - 06. 07. 2014

  218. AGILITY, Rasty: 5/25, 45.55 s, 0.55 tr. b., 3.95 m/s

  219. AGILITY, Rasty: 5/22, 42.03 s, 0.03 tr. b., 4.0 m/s

  220. JUMPING, Rasty: 7/25, 38.54 s, 1.54 tr. b., 4.05 m/s

  221. JUMPING, Rasty: Diskvalifikován

  222. SA3, Rasty: 5/8, 48.57 s, 7.57 tr. b., 3.5 m/s

  223. SA3, Rasty: 5/10, 41.38 s, 6.38 tr. b., 3.99 m/s

  224. Turnov - KOZA CUP aneb závod u Zrcadlové kozy, 24. 05. 2014 - 25. 05. 2014

  225. Agility - Ne, Rasty: Diskvalifikován

  226. Agility - So, Rasty: 13/29, 43.82 s, 15.0 tr. b., 4.08 m/s

  227. Jumping - Ne, Rasty: Diskvalifikován

  228. Jumping - So, Rasty: Diskvalifikován

  229. ZkA - Ne, Rasty: Diskvalifikován

  230. ZkA - So, Rasty: Diskvalifikován

  231. Mladá Boleslav - Závody Zvířatanakupují.cz, 17. 05. 2014

  232. Agility S, Rasty: Diskvalifikován

  233. Jumping S, Rasty: Diskvalifikován

  234. Zkouška SA3, Rasty: Diskvalifikován

  235. Mladá Boleslav - May Cup, 04. 05. 2014

  236. Agility S, Rasty: 13/30, 51.03 s, 10.0 tr. b., 3.57 m/s

  237. Jumping S, Rasty: Diskvalifikován

  238. SA3, Rasty: 9/14, 52.56 s, 17.56 tr. b., 3.39 m/s

  239. Jičín - Prvomájové závody, 01. 05. 2014

  240. Agility, Rasty: 10/26, 45.38 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  241. Jumping, Rasty: 19/29, 45.64 s, 20.0 tr. b., 3.97 m/s

  242. ZkA, Rasty: Diskvalifikován

  243. Praha - Horní Počernice - 32. Dvojzkoušky, 19. 04. 2014

  244. Horní Počernice, 1. běh, Rasty: Diskvalifikován

  245. Horní Počernice, 2. běh, Rasty: 4/16, 47.71 s, 2.71 tr. b., 3.71 m/s

  246. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 01. 12. 2013

  247. 1. zkouška SA2, Rasty: 3/11, 42.93 s, 0.0 tr. b., 3.66 m/s

  248. 2. zkouška SA2, Rasty: Diskvalifikován

  249. Chrastava - DVOJZKOUŠKY AGILITY, 17. 11. 2013

  250. 1. Zkouška, Rasty: Diskvalifikován

  251. 2. Zkouška, Rasty: 4/12, 47.59 s, 5.0 tr. b., 3.57 m/s

  252. Mladá Boleslav - Apple Cup + MR teriérů, 15. 09. 2013

  253. Agility Small, Rasty: 22/38, 47.92 s, 5.0 tr. b., 3.38 m/s

  254. Jumping Small, Rasty: 22/38, 50.46 s, 27.46 tr. b., 2.89 m/s

  255. SA2, Rasty: 2/13, 49.93 s, 1.93 tr. b., 3.42 m/s

  256. Turnov - ProPlan CUP Zrcadlová Koza 2. kolo, 31. 08. 2013 - 01. 09. 2013

  257. 2. Memoriál Ivy Patákové, Rasty: Diskvalifikován

  258. AGILITY, Rasty: 3/13, 42.47 s, 0.0 tr. b., 3.58 m/s

  259. AGILITY, Rasty: Diskvalifikován

  260. JUMPING, Rasty: 9/12, 36.71 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  261. JUMPING, Rasty: Diskvalifikován

  262. SA2, Rasty: 3/5, 43.83 s, 15.0 tr. b., 3.83 m/s

  263. SA2, Rasty: Diskvalifikován

  264. Jičín - O pohár Purina PRO PLAN, 24. 08. 2013

  265. Agility, Rasty: 10/21, 46.98 s, 7.98 tr. b., 3.72 m/s

  266. Jumping, Rasty: 13/21, 38.15 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  267. Zka, Rasty: 1/9, 47.6 s, 0.0 tr. b., 3.61 m/s

  268. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2013, 20. 07. 2013 - 21. 07. 2013

  269. NE - Holdye Memorial Agility S, Rasty: 14/27, 45.92 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  270. NE - Jumping S, Rasty: 10/28, 37.09 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  271. NE - Zkoušky SA2, Rasty: 2/10, 49.64 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  272. SO - Acana Agility S, Rasty: 6/22, 44.31 s, 3.31 tr. b., 3.61 m/s

  273. SO - Acana Jumping S, Rasty: Diskvalifikován

  274. SO - Zkoušky SA2, Rasty: Diskvalifikován

  275. Mladá Boleslav - Non-stop Dogwear Agility, 08. 06. 2013

  276. Agility, Rasty: 22/37, 43.54 s, 10.0 tr. b., 3.79 m/s

  277. Jumping, Rasty: Diskvalifikován

  278. Zka, Rasty: 10/18, 47.35 s, 15.0 tr. b., 3.7 m/s

  279. Turnov - ProPlan CUP Zrcadlová Koza, 11. 05. 2013 - 12. 05. 2013

  280. AGILITY, Rasty: Diskvalifikován

  281. AGILITY, Rasty: Diskvalifikován

  282. JUMPING, Rasty: 9/19, 33.52 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  283. JUMPING, Rasty: 9/18, 32.89 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  284. SA2, Rasty: 4/10, 42.25 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  285. SA2, Rasty: 8/9, 41.4 s, 10.0 tr. b., 4.01 m/s

  286. Mladá Boleslav - TENESCO May Cup III., 05. 05. 2013

  287. Agility Small, Rasty: 10/17, 40.3 s, 10.3 tr. b., 3.55 m/s

  288. Jumping Small, Rasty: 16/17, 42.05 s, 23.05 tr. b., 3.02 m/s

  289. SA2, Rasty: 2/9, 51.18 s, 2.18 tr. b., 3.6 m/s

  290. Jičín - Prvomájové závody, 01. 05. 2013

  291. Agility, Rasty: 6/30, 47.37 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  292. Jumping, Rasty: 16/31, 38.34 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  293. Zka, Rasty: 5/10, 48.02 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  294. Praha - Horní Počernice - 27. Dvojzkoušky, 20. 04. 2013

  295. 27. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 1, Rasty: Diskvalifikován

  296. 27. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 2, Rasty: 3/13, 48.56 s, 0.56 tr. b., 3.38 m/s

  297. Ratenice - Závody "O Ratenickou Blechu", 07. 04. 2013

  298. Agility open S, Rasty: 11/16, 54.58 s, 10.58 tr. b., 3.21 m/s

  299. Jumping S, Rasty: Diskvalifikován

  300. zkouška SA2, Rasty: Diskvalifikován

  301. Ratenice - "Morrisovy Dvojzkoušky", 24. 02. 2013

  302. II. zkouška A2 SA2, Rasty: 3/12, 50.69 s, 0.0 tr. b., 3.39 m/s

  303. I. zkouška A2 SA2, Rasty: 5/12, 52.44 s, 5.0 tr. b., 3.3 m/s

  304. Horní Počernice - 23. Dvojzkoušky, 21. 10. 2012

  305. 23. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 1, Rasty: 9/21, 47.03 s, 11.03 tr. b., 3.51 m/s

  306. 23. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 2, Rasty: Diskvalifikován

  307. Mladá Boleslav - Apple Cup VI + Mistrovství ČR Terrierů, 16. 09. 2012

  308. agility, Rasty: 26/44, 52.54 s, 27.54 tr. b., 3.25 m/s

  309. jumping, Rasty: 13/45, 40.86 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  310. zkouška A2, Rasty: Diskvalifikován

  311. Bukovina u Turnova - Purina Proplan Cup, 01. 09. 2012 - 02. 09. 2012

  312. Agility, Rasty: 4/19, 41.41 s, 3.41 tr. b., 3.67 m/s

  313. Agility, Rasty: 8/25, 44.47 s, 5.47 tr. b., 3.4 m/s

  314. Jumping, Rasty: 7/18, 34.83 s, 2.83 tr. b., 3.59 m/s

  315. Jumping, Rasty: 8/25, 35.95 s, 5.95 tr. b., 3.87 m/s

  316. Memoriál Ivy Patákové SA, Rasty: 4/22, 37.51 s, 1.51 tr. b., 3.52 m/s

  317. SA2, Rasty: 6/14, 46.85 s, 5.85 tr. b., 3.22 m/s

  318. SA2, Rasty: Diskvalifikován

  319. Jičín - O pohár Purina ProPlan, 18. 08. 2012

  320. O pohár Purina ProPlan 2012, Rasty: 7/39, 40.95 s, 0.0 tr. b., 3.71 m/s

  321. O pohár Purina ProPlan 2012, Rasty: Diskvalifikován

  322. O pohár Purina ProPlan 2012, Rasty: Diskvalifikován

  323. Smržovka - Smržovský agi cup 2012, 15. 07. 2012

  324. Zka1, Rasty: 2/5, 50.98 s, 5.0 tr. b., 3.08 m/s

  325. Zka2, Rasty: 2/5, 55.87 s, 10.0 tr. b., 2.9 m/s

  326. Mikulášovice - BOREC SEVERU, 09. 06. 2012 - 10. 06. 2012

  327. Agility I., Rasty: 3/17, 53.07 s, 10.07 tr. b., 3.3 m/s

  328. Agility II., Rasty: 6/18, 48.72 s, 6.72 tr. b., 3.63 m/s

  329. Jumping I., Rasty: 7/18, 43.82 s, 8.82 tr. b., 3.79 m/s

  330. Jumping II., Rasty: 8/18, 45.63 s, 14.63 tr. b., 3.4 m/s

  331. ZK 1, Rasty: 2/6, 55.42 s, 10.0 tr. b., 3.34 m/s

  332. ZK 2, Rasty: 1/6, 44.86 s, 0.0 tr. b., 3.61 m/s

  333. Nymburk - Nymburk Cup, 03. 06. 2012

  334. agility open small S, Rasty: 11/32, 47.42 s, 0.0 tr. b., 3.67 m/s

  335. jumping small S, Rasty: 17/32, 53.5 s, 8.5 tr. b., 3.23 m/s

  336. nymburské zkoušky SA2 SA2, Rasty: 7/12, 53.16 s, 19.16 tr. b., 2.99 m/s

  337. Lysá nad Labem - Superpes 2012 + Bull Cup + Pohár NO, 19. 05. 2012

  338. AGILITY, Rasty: 12/34, 57.06 s, 7.06 tr. b., 3.03 m/s

  339. JUMPING, Rasty: 8/34, 42.24 s, 0.0 tr. b., 3.79 m/s

  340. SA2, Rasty: Diskvalifikován

  341. Mladá Boleslav - TENESCO May Cup III., 05. 05. 2012

  342. Agility Small, Rasty: 10/27, 53.87 s, 21.87 tr. b., 3.14 m/s

  343. Jumping Small, Rasty: 17/26, 48.71 s, 17.71 tr. b., 3.35 m/s

  344. SA2, Rasty: 6/10, 52.86 s, 22.86 tr. b., 2.93 m/s

  345. Jičín - Prvomájové závody, 01. 05. 2012

  346. Prvomájové závody agility Jičín 2012, Rasty: 3/33, 36.98 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  347. Prvomájové závody agility Jičín 2012, Rasty: 14/32, 43.59 s, 5.59 tr. b., 3.6 m/s

  348. Prvomájové závody agility Jičín 2012, Rasty: Diskvalifikován

  349. Bukovina u Turnova - Purina ProPan Cup Zrcadlová Koza, 21. 04. 2012 - 22. 04. 2012

  350. Agility S, Rasty: 3/14, 44.55 s, 5.0 tr. b., 3.64 m/s

  351. Agility S, Rasty: 7/11, 53.61 s, 13.61 tr. b., 2.76 m/s

  352. Jumping II S, Rasty: Diskvalifikován

  353. Jumping S, Rasty: 3/11, 42.03 s, 7.03 tr. b., 3.81 m/s

  354. Jumping S, Rasty: 7/14, 41.61 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  355. SA1, Rasty: 2/4, 49.84 s, 7.84 tr. b., 2.81 m/s

  356. SA1, Rasty: 2/5, 42.21 s, 10.0 tr. b., 3.51 m/s

  357. Hradištko u Sadské - Hopsání u dědy Mráze (3. ročník), 11. 03. 2012

  358. Dědovo agility S, Rasty: 5/30, 54.35 s, 3.35 tr. b., 3.46 m/s

  359. Dědův jumping S, Rasty: Diskvalifikován

  360. Postřižinské zkoušky SA1, Rasty: 4/15, 44.62 s, 0.0 tr. b., 3.54 m/s

  361. Mladá Boleslav - Apple Cup V. + Mistrovství ČR teriérů, 25. 09. 2011

  362. AGILITY, Rasty: 15/35, 53.34 s, 19.34 tr. b., 3.37 m/s

  363. JUMPING, Rasty: 16/36, 43.06 s, 18.06 tr. b., 3.48 m/s

  364. SA1, Rasty: 2/16, 39.77 s, 5.0 tr. b., 3.65 m/s

  365. Lysá nad Labem - Superpes Dvojzkoušky + Jumping, 06. 08. 2011

  366. Jumping 30 S, Rasty: Diskvalifikován

  367. ZK 1 SA1, Rasty: 6/18, 52.73 s, 10.0 tr. b., 2.96 m/s

  368. ZK 2 SA1, Rasty: 7/18, 56.11 s, 10.0 tr. b., 2.99 m/s

  369. Louny - Hurá na prázdniny, 25. 06. 2011

  370. Agility S, Rasty: 14/36, 59.32 s, 23.32 tr. b., 2.68 m/s

  371. Jumping S, Rasty: Diskvalifikován

  372. Zkoušky SA1, Rasty: 6/16, 46.92 s, 5.0 tr. b., 3.07 m/s

  373. Nymburk - AcanaCup Nymburk, 04. 06. 2011

  374. Agility open small, Rasty: 9/21, 60.1 s, 12.1 tr. b., 2.7 m/s

  375. Jumping small, Rasty: 12/21, 49.84 s, 23.84 tr. b., 3.11 m/s

  376. zkouška SA1, Rasty: 4/12, 46.19 s, 0.0 tr. b., 3.38 m/s

  377. Mladá Boleslav - Acana May Cup II., 21. 05. 2011

  378. AGILITY, Rasty: Diskvalifikován

  379. JUMPING, Rasty: 16/26, 42.62 s, 13.62 tr. b., 3.36 m/s

  380. SA1, Rasty: 4/11, 41.17 s, 0.0 tr. b., 3.47 m/s

  381. Lysá nad Labem - Superpes 2011 + Bull Cup + Pohár NO, 14. 05. 2011

  382. AGILITY, Rasty: 7/29, 54.44 s, 3.44 tr. b., 3.31 m/s

  383. JUMPING, Rasty: 12/29, 52.01 s, 19.01 tr. b., 3.4 m/s

  384. SA1, Rasty: 8/15, 55.34 s, 6.34 tr. b., 2.89 m/s

  385. Kutná Hora - Kutnohorský groš + Mistrovství ČR Českých strakáčů, 17. 04. 2011

  386. AGILITY, Rasty: Diskvalifikován

  387. JUMPING, Rasty: Diskvalifikován

  388. SA1, Rasty: Diskvalifikován