Cz En

Jumping individuals

  1. Datum: 10. 11. 2012
  2. Závod: Liberec - Mistrovství České republiky v agility 2012
  3. Rozhodčí: Fried, Hans (AT)
  4. Typ: Spec
  5. Standardní čas: 40.0 s
  6. Maximální čas: 60.0 s
  7. Délka: 172.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.3 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 016810 Aneta Slavíková Black Berry Prague Haley 0 0 0.0 0.0 32.4 5.31 V V
2 Sabrina Hauser Amber-Astra in Gold Austrian Spirit - "Amber" 0 0 0.0 0.0 32.89 5.23 V V
3 013009 Lenka Hajduková Magic Touch Gavany's Bohemia 0 0 0.0 0.0 33.24 5.17 V V
4 091609 Martina Konečná A3Ch Bugaboo the Little Bodyguard 0 0 0.0 0.0 34.39 5.0 V V
5 049407 Jitka Klozová A3Ch Aninka Malý kouzelník 0 0 0.0 0.0 34.42 5.0 V V
6 047307 Lenka Fuksová I-Sarah Top Narcis 0 0 0.0 0.0 34.49 4.99 V V
7 031510 Jana Šedivá A3Ch Yasmin Šedý vévoda 0 0 0.0 0.0 34.73 4.95 V V
8 056010 Denisa Lajmarová A3Ch Inkognito Smile Paleur 0 0 0.0 0.0 34.93 4.92 V V
9 001409 Monika Šaling A3Ch Deviľs Doll z Ďáblovy Studánky 0 0 0.0 0.0 35.02 4.91 V V
10 039107 Jana Zemková A3Ch Cedrik z Dřevěné chaloupky 0 0 0.0 0.0 35.08 4.9 V V
11 Pavol Vakonič Diana Daria Tantum Auri - "Diana" 0 0 0.0 0.0 35.22 4.88 V V
12 002207 Milena Vrbová A3Ch Bonnie Fleur Elita Triumphans 0 0 0.0 0.0 35.78 4.81 V V
13 040508 Lucie Bočková A3Ch Alissa z Bukovských Lesů 0 0 0.0 0.0 35.81 4.8 V V
14 071609 Lucie Vytrhlíková Maja 0 0 0.0 0.0 35.89 4.79 V V
15 033506 Lucie Dušková A3Ch Lili z Vesničky u hranic 0 0 0.0 0.0 35.9 4.79 V V
16 017307 Jana Fuksová A3Ch Agilee od Křížovské kaple 0 0 0.0 0.0 36.03 4.77 V V
17 004305 Renata Mandová A3Ch Alpinka Mondeo 0 0 0.0 0.0 36.17 4.76 V V
18 035809 Dušan Buček A3Ch Lucky 0 0 0.0 0.0 36.18 4.75 V V
19 011812 Radka Mokrišová A3Ch Alvin Gold Radan Bohemia 0 0 0.0 0.0 36.36 4.73 V V
20 067609 Jitka Krejcárková Ax-agility Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 36.39 4.73 V V
21 001709 Lucie Dušková Klea Ze Souhvězdí Orionu 0 0 0.0 0.0 36.82 4.67 V V
22 034207 Pavla Kamrádová A3Ch Floyd 0 0 0.0 0.0 36.89 4.66 V V
23 001811 Petr Vajgl A3Ch Terry 0 0 0.0 0.0 37.58 4.58 V V
24 034005 Jana Šedivá A3Ch Atis Elita Triumphans 0 0 0.0 0.0 37.8 4.55 V V
25 037308 Alena Frankovičová A3Ch Connie Kiss Lenfir 0 0 0.0 0.0 37.81 4.55 V V
25 070211 Martina Jírová A3Ch Faroth z Lorienu Moravia 0 0 0.0 0.0 37.81 4.55 V V
26 046010 Petra Vaverková A3Ch Easter Elfie Koryfej 0 0 0.0 0.0 37.92 4.54 V V
27 061209 Tereza Martišová Gray Chagy Lenfir 0 0 0.0 0.0 38.07 4.52 V V
28 009508 Blanka Fričová A3Ch Bonnie Gold Lenfir 0 0 0.0 0.0 38.1 4.51 V V
29 048509 Dominika Machová A3Ch Aimee z Částkova 0 0 0.0 0.0 38.24 4.5 V V
30 011208 Petr Vajgl A3Ch Luccy 0 0 0.0 0.0 38.44 4.47 V V
31 022210 Michaela Glossová A3Ch Asset Mojo Runique 0 0 0.0 0.0 38.55 4.46 V V
32 005308 Josef Žák A3Ch Quincy Gold Moravia Classic 0 0 0.0 0.0 38.71 4.44 V V
33 027604 Martina Šycová A3Ch Gaius Ivaela 0 0 0.0 0.0 39.09 4.4 V V
34 035704 Monika Šaling A3Ch Vinnie Moravské srdce 0 0 0.0 0.0 39.17 4.39 V V
35 015808 Kateřina Novotná Andy Dejvické kvítko 0 0 0.0 0.0 39.4 4.37 V V
36 047109 Kateřina Chalušová Gledis Mandylion 0 0 0.0 0.0 39.54 4.35 V V
37 018109 Karolína Červová Huppy Day Di Denissimo 0 0 0.0 0.0 39.89 4.31 V V
38 044908 Jitka Gabrielová Ambra Fidget Velvet Felicity 0 0 0.8 0.8 40.8 4.22 V V
39 007805 Jana Šimperská Cleofáš Porubský květ 0 0 1.1 1.1 41.1 4.18 V V
40 008811 Dana Mixová Adélka 0 0 1.25 1.25 41.25 4.17 V V
41 029905 René Gabriel A3Ch Pure Cranberry Lady Anarion 0 0 1.34 1.34 41.34 4.16 V V
42 057110 Ondřej Kubíček Mayla 0 0 1.54 1.54 41.54 4.14 V V
43 030308 Petra Hamtilová A3Ch Faidra Of Volcano Cotopaxi 0 0 1.63 1.63 41.63 4.13 V V
44 046809 Karel Kurc Acrazia Black Bohemia Willow 0 0 2.24 2.24 42.24 4.07 V V
45 037208 Dana Tůmová Sába 0 0 2.75 2.75 42.75 4.02 V V
46 058708 Zuzana Vayhel Charlie 0 0 3.05 3.05 43.05 4.0 V V
47 Michał Pieniak Eleila znad Antałowskiego Potoku - "ELI" 0 0 3.13 3.13 43.13 3.99 V V
48 Pavel Krátky Eddie Fox Meadows Beetlejuice - "Eddie" 0 0 3.44 3.44 43.44 3.96 V V
49 043507 Barbora Banýrová A3Ch Aimy Eglantina od Ptačí skály 0 0 3.94 3.94 43.94 3.91 V V
50 051407 Eva Bukričová Crystal Moth Tennant 0 0 3.95 3.95 43.95 3.91 V V
51 032907 Petra Vaverková A3Ch Bart 0 0 4.35 4.35 44.35 3.88 V V
52 034507 Zuzana Pacáková Kissing Katty z Jeřeně 1 0 0.0 5.0 33.79 5.09 V V
53 052708 Lukáš Palm A3Ch High Energy Lovely Binisi 1 0 0.0 5.0 35.47 4.85 V V
54 Zuzana Vetráková Baria Isis Malý Šúr - "Isis" 1 0 0.0 5.0 37.7 4.56 V V
55 033210 Marie Burešová A3Ch Bass 0 1 0.0 5.0 37.73 4.56 V V
56 018010 Lucie Zochová A3Ch Jessika 0 0 5.2 5.2 45.2 3.81 V V
57 043508 Daniela Borůvková A3Ch Iris ze Sváškova dvora 0 0 5.45 5.45 45.45 3.78 V V
58 015206 Diana Vyskočilová A3Ch Flying Darcy Cherchez la S. 0 0 6.41 6.41 46.41 3.71 VD VD
59 060010 Iveta Hötzelová Moro z Tichého háje 0 1 2.55 7.55 42.55 4.04 VD VD
60 Pavel Krátky Lilly - "Lilly" 1 0 2.88 7.88 42.88 4.01 VD VD
61 001609 František Dušek A3Ch Holly Malý Klaun 0 1 3.0 8.0 43.0 4.0 VD VD
62 027109 Jana Jirsová Arleta hafies 0 1 3.29 8.29 43.29 3.97 VD VD
63 047909 Vendula Zíková Izabela Želečské vrchy 0 1 3.36 8.36 43.36 3.97 VD VD
64 Sabrina Hauser Chili von der Haunimühle - "Chili" 0 2 0.0 10.0 36.9 4.66 VD VD
65 015608 Zuzana Nováková A3Ch Floren Od Ptačí Skály 0 1 10.73 15.73 50.73 3.39 VD VD
66 Sonja Ivašková Hedera Zlatá Fantázia - "Heidi" 0 2 8.33 18.33 48.33 3.56 D D
67 010709 Barbora Doudová Mates 0 2 8.59 18.59 48.59 3.54 D D
68 007409 Kateřina Novotná Catamount Demin Gold Florén 1 2 14.27 29.27 54.27 3.17 BO BO
DIS 022710 Kateřina Melicharová A3Ch Dupity Dubi Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029205 Martina Konečná A3Ch Amazing Cherub the Little Bodyguard DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Irena Kempinska Rasheeka Ah Indirica - "Fru" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004409 Soňa Haluzová A3Ch Dara Z Dače DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068811 Adéla Havlíková A3Ch Baylies Ike Mark DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 018807 Petra Haspeklová A3Ch Andulka Wapini von Folge DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013909 Lucie Jeřábková A3Ch Zanna Žlutá Řeka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039006 Ivana Urbanová Olivia Vankat Hill DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004011 Stela Šimpachová A3Ch Trixie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 036407 Michaela Spoustová Donovan Corlan Gi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Zofia Kowalczewska ILLY od Prachovskych skal - "Illy" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Pavol Vakonič Cira Caria Tantum Auri - "Cira" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062109 Monika Fraisová Biggi Malá Magura DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 020910 Klára Votrubcová A3Ch Alexandr Královská Manta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019411 Jana Šimperská Centík Dejvické kvítko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 020906 Veronika Nehybová Fantom Černý faun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053510 Dominika Machová Janiska Terno z Kamilkové zahrady DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007309 Hana Kašpárková Kelly Od Akátové Stezky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001509 Leona Koubková Jupík z La-Ni-Lu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO