Cz En

JUMPING 1

  1. Datum: 04. 01. 2014
  2. Závod: Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 3
  3. Rozhodčí: Podmolová, Jaroslava (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 32.0 s
  6. Maximální čas: 60.0 s
  7. Délka: 137.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 18
  10. Postupová rychlost: 4.28 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 048610 Jiří Svěchota A3Ch Feel Free Mintaka 0 0 0.0 0.0 25.9 5.29 V V
2 044013 Tomáš Huml Elis Ayky 0 0 0.0 0.0 26.71 5.13 V V
3 021511 Jan Kadlec Granada Chocolate Frances 0 0 0.0 0.0 27.54 4.97 V V
4 016211 Miroslav Považan A3Ch James Gulden land 0 0 0.0 0.0 27.6 4.96 V V
5 013211 Jana Sasková A3Ch Baby Czech Imp 0 0 0.0 0.0 27.85 4.92 V V
6 060812 Kamila Pilnáčková Della Czech Imp 0 0 0.0 0.0 28.37 4.83 V V
7 033412 Tomáš Huml Missty 0 0 0.0 0.0 28.55 4.8 V V
8 055208 Jana Dušková A3Ch Crazy Charlie Mintaka 0 0 0.0 0.0 29.16 4.7 V V
9 062612 Jana Dobiášová Quip Gulden Land 0 0 0.0 0.0 29.69 4.61 V V
10 023410 Radka Karčová Bert 0 0 0.0 0.0 30.61 4.48 V V
11 062411 Dana Tůmová Axis Nieder Bohemia 0 0 0.0 0.0 31.09 4.41 V V
12 061112 Jaroslav Šafařík A3Ch Am I Full of Secret Energy 0 0 0.0 0.34 32.34 4.24 V V
13 004407 Evžen Tikovský Aron von Schikall 0 0 3.0 2.9 34.9 3.93 V V
14 046612 Jana Sladkovská Ajla (Mája) z Ginina Mirošovského Podbrdí 0 0 3.0 3.08 35.08 3.91 V V
15 051613 Rostislav Novotný Brian Valkar 1 0 0.0 5.0 30.39 4.51 V V
16 085009 Jakub Dobiáš Indiana Jones Aibara 1 0 0.0 5.0 30.5 4.49 V V
17 020912 Martina Tojšlová Arčí z České kotliny 1 0 0.0 5.0 30.93 4.43 V V
18 007911 Jitka Slánská A3Ch Bethy Czech Imp 0 1 0.0 5.48 32.48 4.22 V V
19 027712 Jana Dušková Baby Pepina Graceful Avalanche 1 0 1.0 5.96 32.96 4.16 V V
20 052212 Eva Uhrová Best Bone Devil of Highland 0 1 2.0 6.62 33.62 4.07 VD VD
21 025913 Kateřina Jezberová Icy Frost Hardy Horde 1 0 5.0 9.63 36.63 3.74 VD VD
22 081812 Martina Kučerová Cesy Vernika z Vysočiny 0 0 10.0 10.26 42.26 3.24 VD VD
23 060410 Lucie Štiborová Good Friend of Tennant 1 1 3.0 12.54 34.54 3.97 VD VD
24 012312 Denisa Sommerová A3Ch Error Katemy 1 1 8.0 17.7 39.7 3.45 D D
25 068011 Monika Svatošová A3Ch Gyro Xapatán 1 0 13.0 18.06 45.06 3.04 D D
26 074111 Kateřina Ježová Eik z Hückelovy vily 5 2 5.0 40.1 37.1 3.69 BO BO
27 024813 Marcela Čápková Antrax Sabathore 2 2 22.0 41.96 53.96 2.54 BO BO
DIS 007108 Vladimíra Čištínová A3Ch Vast Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 071509 Jana Sasková A3Ch Dorothy Surri Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005907 Jana Sasková A3Ch Carrera Rapida Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058110 Karel Kurc A3Ch BIG CHOCOLATE z Lodice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 010212 Jana Fuksová Caramba de la Katemy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043612 Michaela Nováková Daisy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 070312 Aneta Vozábová Katy Gold Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003311 Lucie Reisnerová Action Artaban Running Free DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080913 Simona Šišková A3Ch Berezi Z Nefritu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021710 Kamila Pilnáčková Jenny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001109 Jitka Maroušková Czech Novterpod DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050512 Erika Konupčíková Aida z Veverských lesů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020911 Štěpánka Veselá Cik Cak Leneli DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039713 Jiří Sahaj Mini Devil Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034810 Dana Beitlová A3Ch Angua Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084512 Petra Haspeklová Coca Cola Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053913 Zdeňka Šafaříková Credit to Diandra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005509 Romana Hanousková František Superpes DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026211 Iveta Dobiášová Grumble RM Sting z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011313 Eva Svobodová Atalia Unis Kynopolis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 076413 Jitka Slánská Etologia Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS