Cz En

jumping

  1. Datum: 16. 09. 2012
  2. Závod: Mladá Boleslav - Apple Cup VI + Mistrovství ČR Terrierů
  3. Rozhodčí: Spolek, Zdeněk (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 45.0 s
  6. Maximální čas: 70.0 s
  7. Délka: 172.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.82 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 033210 Marie Burešová A3Ch Bass 0 0 0.0 0.0 31.56 5.45 V V
2 048511 Petra Hájková Haidee Černý Faun 0 0 0.0 0.0 33.48 5.14 V V
3 040508 Lucie Bočková A3Ch Alissa z Bukovských Lesů 0 0 0.0 0.0 34.23 5.02 V V
4 028311 Kristýna Běhounková Celli z Bukovských lesů 0 0 0.0 0.0 36.89 4.66 V V
5 049411 Marcel Funiok Lusi 0 0 0.0 0.0 38.61 4.45 V V
6 037208 Dana Tůmová Sába 0 0 0.0 0.0 39.11 4.4 V V
7 032907 Petra Vaverková A3Ch Bart 0 0 0.0 0.0 40.23 4.28 V V
8 004811 Květa Sálusová Amy Sobasan 0 0 0.0 0.0 42.0 4.1 V V
9 025905 Dagmar Červinková A3Ch Max 0 0 0.0 0.0 44.67 3.85 V V
10 049509 Olga Mikule-Chrzová Hannibal 0 0 1.5 1.5 46.5 3.7 V V
11 042112 Helena Pomykaczová Molly 0 0 4.31 4.31 49.31 3.49 V V
12 037011 Jiřina Škachová Jackie 0 1 0.0 5.0 35.55 4.84 V V
13 009111 Martina Šoltýsová Rasty 1 0 0.0 5.0 40.86 4.21 V V
14 058310 Veronika Holáňová Spike 0 1 0.0 5.0 44.48 3.87 V V
15 032511 Martina Slabová A3Ch Jackie 0 1 0.0 5.0 44.86 3.83 V V
16 081311 Eva Roušalová A3Ch Viky 0 2 1.78 11.78 46.78 3.68 VD VD
17 032112 Věra Klíšová Kety z Hanáckých polí 1 2 10.55 25.55 55.55 3.1 D D
DIS 043912 Eva Hofrichterová Moula DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 142600 Olga Puverlová Bora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001609 František Dušek A3Ch Holly Malý Klaun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030411 Eva Pirklová Agnes DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007309 Hana Kašpárková Kelly Od Akátové Stezky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011811 Marie Burešová Ebonny Carpentalis Moravian DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014307 Dana Humpolcová Babsi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026012 Radka Grünwaldová Cannibal Bohemia Platina DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001912 Radomila Schmiedová Barney DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047111 Alena Divišová A3Ch Atiyah Setta Ghipinaldo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018807 Petra Haspeklová A3Ch Andulka Wapini von Folge DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025310 Kateřina Hadová Daphne Quod Bonum DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057112 Alžběta Líza Švejdová Diggi Digit Sixi Hawk DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017311 Květa Sálusová Jessica Žlutá řeka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057312 Jakub Šrám Majla DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 082809 Lucie Šimáňová Akim DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044311 Petra Babická Jackie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 023006 Kateřina Meierová Dancing Daisy z Jeřeně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 046409 Alžběta Líza Švejdová Babou on Board Sixi Hawk DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032607 Jiřina Dusilová Arny z Vrabince DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014010 Štěpánka Živčáková Illusion Innan Černý faun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020906 Veronika Nehybová Fantom Černý faun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 065611 Martina Vyroubalová Arina DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 046010 Petra Vaverková A3Ch Easter Elfie Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031411 Alena Zbožínková Arnold DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033612 Barbora Vondrová Buggie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033012 Barbora Vondrová Max DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028105 Marcela Jelínková Evita z Rogendorfu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS