Cz En

JUMPING 2

  1. Datum: 02. 11. 2013
  2. Závod: Nučice u Rudné - "Zimní pohár" 1
  3. Rozhodčí: Lerlová, Kateřina (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 35.0 s
  6. Maximální čas: 60.0 s
  7. Délka: 128.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 17
  10. Postupová rychlost: 3.66 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 012312 Denisa Sommerová A3Ch Error Katemy 0 0 0.0 0.0 25.78 4.97 V V
2 012108 Kateřina Terčová A3Ch Cheese it Fitmin 0 0 0.0 0.0 26.82 4.77 V V
3 058710 Barbora Škarnitzlová Amazing Joy od Čeníčka 0 0 0.0 0.0 26.85 4.77 V V
4 007108 Vladimíra Čištínová A3Ch Vast Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 27.37 4.68 V V
5 061112 Jaroslav Šafařík A3Ch Am I Full of Secret Energy 0 0 0.0 0.0 27.47 4.66 V V
6 025913 Kateřina Jezberová Icy Frost Hardy Horde 0 0 0.0 0.0 28.76 4.45 V V
7 084412 Jan Černý Batumi The Guardians of Albion 0 0 0.0 0.0 28.98 4.42 V V
8 033412 Tomáš Huml Missty 0 0 0.0 0.0 30.68 4.17 V V
9 051613 Rostislav Novotný Brian Valkar 0 0 0.0 0.0 31.99 4.0 V V
10 087312 Alexandra Tamchynová Bodin Levaki 0 0 0.0 0.0 34.66 3.69 V V
11 048610 Jiří Svěchota A3Ch Feel Free Mintaka 1 0 0.0 5.0 26.8 4.78 V V
12 021511 Jan Kadlec Granada Chocolate Frances 1 0 0.0 5.0 27.04 4.73 V V
13 083912 Alena Winterová Dusty 1 0 0.0 5.0 29.71 4.31 V V
14 016211 Miroslav Považan A3Ch James Gulden land 0 1 0.0 5.0 31.58 4.05 V V
15 037508 Mira Bednářová Amazon Extra Temperament 0 1 0.0 5.0 32.59 3.93 V V
16 019111 Anna Rybová Amy 1 0 0.0 5.05 35.05 3.65 V V
17 002012 Jan Fiala Božská Číča od Betlémské pastviny 2 0 0.0 10.0 26.43 4.84 VD VD
18 055208 Jana Dušková A3Ch Crazy Charlie Mintaka 2 0 0.0 10.0 28.28 4.53 VD VD
19 044013 Tomáš Huml Elis Ayky 2 2 0.0 20.0 31.77 4.03 D D
DIS 027712 Jana Dušková Baby Pepina Graceful Avalanche DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056012 Jitka Slánská Daisy Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062511 Eliška Dolníčková Adrien z Krasového Kraje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007911 Jitka Slánská A3Ch Bethy Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 068812 Eliška Tejkalová Leia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017008 František Horák Yenkie Black Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058112 Petra Voldřichová Billie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020911 Štěpánka Veselá Cik Cak Leneli DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 046612 Jana Sladkovská Ajla (Mája) z Ginina Mirošovského Podbrdí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 040110 Jana Haberzettlová Black Bree Budgerigar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 076911 Barbora Dobrovolná Andy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 091409 Kateřina Terčová Enigmatic Entity Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 054812 Barbora Špatná Boomerang Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038912 Ivana Růžičková Cole Grenay DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057513 Anna Holubová Woody DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053913 Zdeňka Šafaříková Credit to Diandra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059410 Eva Šoršová Ery Z Chotyně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 082912 Kristýna Jelínková Atila Vlčí naděje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062411 Dana Tůmová Axis Nieder Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 068011 Monika Svatošová A3Ch Gyro Xapatán DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS