Cz En

JUMPING 2

  1. Datum: 04. 01. 2014
  2. Závod: Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 3
  3. Rozhodčí: Podmolová, Jaroslava (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 30.0 s
  6. Maximální čas: 45.0 s
  7. Délka: 141.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 4.7 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 048610 Jiří Svěchota A3Ch Feel Free Mintaka 0 0 0.0 0.0 27.04 5.21 V V
2 084512 Petra Haspeklová Coca Cola Devil of Highland 0 0 0.0 0.0 27.42 5.14 V V
3 058110 Karel Kurc A3Ch BIG CHOCOLATE z Lodice 0 0 0.0 0.0 28.43 4.96 V V
4 023410 Radka Karčová Bert 0 0 0.0 0.0 28.46 4.95 V V
5 039713 Jiří Sahaj Mini Devil Black Chevers 0 0 0.0 0.0 28.47 4.95 V V
6 033412 Tomáš Huml Missty 0 0 0.0 0.0 28.67 4.92 V V
7 005907 Jana Sasková A3Ch Carrera Rapida Black Chevers 0 0 0.0 0.0 28.71 4.91 V V
7 013211 Jana Sasková A3Ch Baby Czech Imp 0 0 0.0 0.0 28.71 4.91 V V
8 071509 Jana Sasková A3Ch Dorothy Surri Mintaka 0 0 0.0 0.0 28.75 4.9 V V
9 034810 Dana Beitlová A3Ch Angua Valkar 0 0 0.0 0.0 28.94 4.87 V V
10 007911 Jitka Slánská A3Ch Bethy Czech Imp 0 0 0.0 0.0 29.64 4.76 V V
11 060410 Lucie Štiborová Good Friend of Tennant 0 0 0.0 0.0 29.95 4.71 V V
12 025913 Kateřina Jezberová Icy Frost Hardy Horde 0 0 0.0 0.03 30.03 4.7 V V
13 005509 Romana Hanousková František Superpes 0 0 1.0 1.05 31.05 4.54 V V
14 021710 Kamila Pilnáčková Jenny 0 0 1.0 1.33 31.33 4.5 V V
15 085009 Jakub Dobiáš Indiana Jones Aibara 0 0 2.0 1.79 31.79 4.44 V V
16 051613 Rostislav Novotný Brian Valkar 0 0 2.0 1.95 31.95 4.41 V V
17 053913 Zdeňka Šafaříková Credit to Diandra 0 0 2.0 2.37 32.37 4.36 V V
18 044013 Tomáš Huml Elis Ayky 1 0 0.0 5.0 27.4 5.15 V V
19 055208 Jana Dušková A3Ch Crazy Charlie Mintaka 1 0 0.0 5.0 27.8 5.07 V V
20 004407 Evžen Tikovský Aron von Schikall 0 0 6.0 6.18 36.18 3.9 VD VD
21 021511 Jan Kadlec Granada Chocolate Frances 0 1 4.0 8.54 33.54 4.2 VD VD
22 062411 Dana Tůmová Axis Nieder Bohemia 1 1 2.0 12.25 32.25 4.37 VD VD
23 027712 Jana Dušková Baby Pepina Graceful Avalanche 1 2 3.0 17.95 32.95 4.28 D D
24 068011 Monika Svatošová A3Ch Gyro Xapatán 2 1 12.0 27.28 42.28 3.33 BO BO
DIS 010212 Jana Fuksová Caramba de la Katemy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043612 Michaela Nováková Daisy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016211 Miroslav Považan A3Ch James Gulden land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 070312 Aneta Vozábová Katy Gold Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003311 Lucie Reisnerová Action Artaban Running Free DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080913 Simona Šišková A3Ch Berezi Z Nefritu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052212 Eva Uhrová Best Bone Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 081812 Martina Kučerová Cesy Vernika z Vysočiny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060812 Kamila Pilnáčková Della Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001109 Jitka Maroušková Czech Novterpod DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050512 Erika Konupčíková Aida z Veverských lesů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020911 Štěpánka Veselá Cik Cak Leneli DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 074111 Kateřina Ježová Eik z Hückelovy vily DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 046612 Jana Sladkovská Ajla (Mája) z Ginina Mirošovského Podbrdí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061112 Jaroslav Šafařík A3Ch Am I Full of Secret Energy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024813 Marcela Čápková Antrax Sabathore DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020912 Martina Tojšlová Arčí z České kotliny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012312 Denisa Sommerová A3Ch Error Katemy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026211 Iveta Dobiášová Grumble RM Sting z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011313 Eva Svobodová Atalia Unis Kynopolis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 076413 Jitka Slánská Etologia Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062612 Jana Dobiášová Quip Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS