Cz En

Agility Large

  1. Datum: 05. 05. 2012
  2. Závod: Mladá Boleslav - TENESCO May Cup III.
  3. Rozhodčí: Rybář, Petr (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 40.0 s
  6. Maximální čas: 62.0 s
  7. Délka: 169.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.23 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 021006 Martin Nehyba Fantastic Fibi Black Chevers 0 0 0.0 0.0 36.28 4.66 V V
2 071509 Jana Sasková A3Ch Dorothy Surri Mintaka 0 0 0.0 0.0 37.85 4.46 V V
3 001612 Michaela Švejdová A-Betty Queen of Garden 0 0 2.4 2.4 42.4 3.99 V V
4 019106 Helena Pomykaczová Meggi 0 0 4.66 4.66 44.66 3.78 V V
5 089909 Eva Linková A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky 1 0 0.0 5.0 36.53 4.63 V V
6 040007 Roman Linka Aaron Čiko Bashmar 1 0 0.0 5.0 37.97 4.45 V V
7 018309 Soňa Burianová Boogy Woogy Unique Forever 1 0 0.0 5.0 39.59 4.27 V V
8 018609 Eva Nováková Bonita Chiquita Od Zlatonosné Říčky 2 0 1.28 11.28 41.28 4.09 VD VD
9 004010 Petr Kopecký Bonny Boy Hardy Horde 2 0 2.4 12.4 42.4 3.99 VD VD
10 005907 Jana Sasková A3Ch Carrera Rapida Black Chevers 1 1 2.85 12.85 42.85 3.94 VD VD
11 033508 Jana Neumanová Youtoo Bohemia Alké 2 1 0.41 15.41 40.41 4.18 VD VD
12 026510 Miroslava Kolínská Hurley Bohemia Jaronela 2 0 5.66 15.66 45.66 3.7 VD VD
13 002908 Tereza Kalvová Wilderforce 2 1 1.92 16.92 41.92 4.03 D D
14 027208 Lucie Šebková High Fashion Cheslabben 3 0 2.47 17.47 42.47 3.98 D D
15 017611 Tereza Kalvová Black Belle Devon Exe 3 0 6.15 21.15 46.15 3.66 D D
16 082709 Hana Beránková Daikiry Warrior Soul 2 1 6.84 21.84 46.84 3.61 D D
DIS 082011 Klára Hančová Aglaya z Nefritu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009812 Andrea Jelenová Black Storm z Lodice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006511 Michaela Štemproková Caynne of Bohemia Balada DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005611 Kateřina Klapková Caysie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020308 Olga Šambergerová Ushant Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062411 Dana Tůmová Axis Nieder Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005406 Radka Vitovská Amy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055010 Anna Koláčná Gitta Nort Brun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 068011 Monika Svatošová A3Ch Gyro Xapatán DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017912 Jana Hendrychová Kely Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007009 Renata Šikolová Adam Sub Tilia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013211 Jana Sasková A3Ch Baby Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030112 Elena Ermolová Garp Xapatan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020911 Štěpánka Veselá Cik Cak Leneli DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 068311 Petra Tůmová Aiko Nieder Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004212 Eva Nováková A-Berta Queen of Garden DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038008 Gabriela Vlachová Žužla DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011011 Gabriela Paulusová Charlotte - Mendy Krásná louka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 063209 Iva Všetečková Sabres Blue Horny Vlčí Žleb DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026410 Miroslava Kolínská Black-Donar Šumbarský pramen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024111 Blanka Zbýňová Filippo z Vilete Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053909 Lucie Zochová A3Ch Attack Black Mount Mckinkey DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012212 Lucie Zochová A3Ch Crazy Black MM DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 041310 Kateřina Klapková Betty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS