Anna Koláčná

  1. Číslo: 002977
  2. OSA: Grant agility
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 01. 01. 2021
  6. Členem KA do: 31. 12. 2024
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 055010 (I), Gitta Nort Brun

    Arrow_down
  2. 055110 (L), Ballance Baron Od Habrovického rybníka

    Arrow_down
  3. 027216 (S), A3Ch Gina

    Arrow_down
  4. 057116, Mata Hari Bohemia Snap Dog

    Arrow_down
  5. 054520 (XS), Unika Přeloučská Pečeť

    Arrow_down

Výsledky

  1. Peruc - Agiliťácké Fimfárum, 11. 05. 2024

  2. Jumping Družstev, Unika Přeloučská Pečeť: 2/11, 35.95 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  3. Jumping Dva krát Dva, Unika Přeloučská Pečeť: 7/11, 27.35 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  4. Jumping EKOgility, Unika Přeloučská Pečeť: 2/11, 37.59 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  5. Žamberk - MR plemen, 27. 04. 2024 - 28. 04. 2024

  6. Agility II XS, Unika Přeloučská Pečeť: 10/33, 53.78 s, 17.78 tr. b., 3.5 m/s

  7. Agility I. XS, Unika Přeloučská Pečeť: 7/37, 44.97 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  8. Jumping III XS, Unika Přeloučská Pečeť: 13/34, 42.67 s, 10.0 tr. b., 3.98 m/s

  9. Jumping II. XS, Unika Přeloučská Pečeť: Diskvalifikován

  10. Jumping IV XS- pudlů, Unika Přeloučská Pečeť: 3/7, 42.37 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  11. Jumping I. XS, Unika Přeloučská Pečeť: Diskvalifikován

  12. Kladno - Zkoušky - březen 2024, 08. 03. 2024

  13. 1. zkouška XSA2, Unika Přeloučská Pečeť: 1/3, 34.74 s, 0.74 tr. b., 4.17 m/s

  14. 2. zkouška XSA2, Unika Přeloučská Pečeť: Diskvalifikován

  15. Kladno - Zkoušky - únor 2024, 16. 02. 2024

  16. 1. zkouška XSA2, Unika Přeloučská Pečeť: 2/3, 48.05 s, 14.05 tr. b., 3.45 m/s

  17. 2. zkouška XSA2, Unika Přeloučská Pečeť: Diskvalifikován

  18. Královice - Svatomartinský závod družstev, 11. 11. 2023

  19. Jumpimg XS, Unika Přeloučská Pečeť: Diskvalifikován

  20. Zkouška I. XSA2, Unika Přeloučská Pečeť: Diskvalifikován

  21. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 25. 08. 2023 - 27. 08. 2023

  22. Agility – soutěž klubů, Unika Přeloučská Pečeť: 4/8, 51.68 s, 6.68 tr. b., 3.72 m/s

  23. Jumping soutež družstev, Unika Přeloučská Pečeť: 3/8, 38.9 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  24. Jumping soutež dvojic, Unika Přeloučská Pečeť: 8/8, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  25. Jumping soutež Feny x Psi, Unika Přeloučská Pečeť: 5/8, 40.08 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  26. Peruc - Agiliťácké Fimfárum, 13. 05. 2023

  27. Agility – soutěž jednotlivců, Unika Přeloučská Pečeť: 6/10, 54.25 s, 17.25 tr. b., 3.58 m/s

  28. Jumping družstev, Unika Přeloučská Pečeť: 4/10, 39.77 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  29. Žamberk - MR plemen, 29. 04. 2023 - 30. 04. 2023

  30. Agility II XS, Unika Přeloučská Pečeť: Diskvalifikován

  31. Agility I. XS, Unika Přeloučská Pečeť: 14/28, 55.71 s, 18.71 tr. b., 3.45 m/s

  32. Jumping III XS, Unika Přeloučská Pečeť: 9/26, 45.07 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  33. Jumping II. XS, Unika Přeloučská Pečeť: 12/25, 46.05 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  34. Jumping IV XS- pudlů, Unika Přeloučská Pečeť: 1/7, 34.97 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  35. Jumping I. XS, Unika Přeloučská Pečeť: 5/26, 42.26 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  36. Kladno - Jumping - duben 2023, 02. 04. 2023

  37. jumping open XSA23, Unika Přeloučská Pečeť: Diskvalifikován

  38. 1.jumping XSA2, Unika Přeloučská Pečeť: Diskvalifikován

  39. Terezín - DogFriends Cup 2023 (3/3), 11. 03. 2023 - 12. 03. 2023

  40. XSA2 I, Unika Přeloučská Pečeť: 2/3, 44.03 s, 10.0 tr. b., 3.79 m/s

  41. XSA2 II, Unika Přeloučská Pečeť: 1/3, 41.78 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  42. XSA2 III, Unika Přeloučská Pečeť: Diskvalifikován

  43. XSA2 IV, Unika Přeloučská Pečeť: Diskvalifikován

  44. Kladno - Zkoušky - březen 2023, 10. 03. 2023

  45. 1. zkouška XSA2, Unika Přeloučská Pečeť: 2/2, 48.12 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  46. 2. Zkouška XSA2, Unika Přeloučská Pečeť: 2/2, 48.47 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  47. Kladno - Zkoušky - únor 2023, 17. 02. 2023

  48. Zkouška I. A2 XS, Unika Přeloučská Pečeť: Diskvalifikován

  49. Zkouška II. A2 XS, Unika Přeloučská Pečeť: 1/2, 48.78 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  50. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2023, 20. 01. 2023 - 22. 01. 2023

  51. Agility III 250, Unika Přeloučská Pečeť: 19/29, 58.28 s, 7.28 tr. b., 3.77 m/s

  52. Agility I 250, Unika Přeloučská Pečeť: 19/31, 54.75 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  53. Jumping III 250, Unika Přeloučská Pečeť: 16/31, 47.11 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  54. Jumping II 250, Unika Přeloučská Pečeť: 14/31, 55.05 s, 7.05 tr. b., 4.0 m/s

  55. Jumping I 250, Unika Přeloučská Pečeť: 20/31, 49.22 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  56. Terezín - DogFriends Cup 2023 (1/3), 14. 01. 2023

  57. Jumping2+3 XS, Unika Přeloučská Pečeť: 3/7, 42.27 s, 5.27 tr. b., 3.95 m/s

  58. XSA2 I, Unika Přeloučská Pečeť: Diskvalifikován

  59. XSA2 II, Unika Přeloučská Pečeť: Diskvalifikován

  60. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (středa), 28. 12. 2022

  61. 1. Zkouška XSA2, Unika Přeloučská Pečeť: Diskvalifikován

  62. 2. Zkouška XSA2, Unika Přeloučská Pečeť: 3/4, 47.53 s, 11.53 tr. b., 3.62 m/s

  63. 3. Zkouška XSA2, Unika Přeloučská Pečeť: 1/4, 42.68 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  64. Královice - Svatomartinský závod družstev, 12. 11. 2022

  65. Jumping S, Unika Přeloučská Pečeť: 3/21, 44.64 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  66. Zkouška II. SA2, Unika Přeloučská Pečeť: Diskvalifikován

  67. Zkouška I. SA2, Unika Přeloučská Pečeť: Diskvalifikován

  68. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 26. 08. 2022 - 28. 08. 2022

  69. SOUTĚŽ DRUŽSTEV, Unika Přeloučská Pečeť: 3/26, 43.67 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  70. SOUTĚŽ DVOJIC, Unika Přeloučská Pečeť: Diskvalifikován

  71. SOUTĚŽ FENY PROTI PSŮM, Unika Přeloučská Pečeť: Diskvalifikován

  72. SOUTĚŽ KLUBŮ, Unika Přeloučská Pečeť: 4/26, 46.55 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  73. SOUTĚŽ PODLE ROKU, Unika Přeloučská Pečeť: 4/25, 53.91 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  74. PRAHA - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 30. 04. 2022 - 01. 05. 2022

  75. Agility II XS, Unika Přeloučská Pečeť: 11/21, 66.13 s, 21.13 tr. b., 3.3 m/s

  76. Agility I XS, Unika Přeloučská Pečeť: 15/23, 56.95 s, 17.95 tr. b., 3.41 m/s

  77. Jumping III XS, Unika Přeloučská Pečeť: Diskvalifikován

  78. Jumping II XS, Unika Přeloučská Pečeť: 13/21, 56.99 s, 16.99 tr. b., 3.47 m/s

  79. Jumping IV XS- pudlů, Unika Přeloučská Pečeť: 2/3, 46.97 s, 5.97 tr. b., 3.92 m/s

  80. Jumping I XS, Unika Přeloučská Pečeť: 9/21, 42.7 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  81. Beroun - Zkoušky - duben 2022, 01. 04. 2022

  82. 1. zkouška XSA1, Unika Přeloučská Pečeť: 1/1, 39.32 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  83. 2. zkouška XSA1, Unika Přeloučská Pečeť: 1/1, 33.98 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  84. Beroun - Zkoušky - březen 2022, 04. 03. 2022

  85. 1. zkouška XS A1, Unika Přeloučská Pečeť: Diskvalifikován

  86. 2. zkouška XS A1, Unika Přeloučská Pečeť: 1/1, 49.91 s, 14.91 tr. b., 3.45 m/s

  87. Čerčany - "Mistr krátkých tratí" - 2.ročník, 19. 02. 2022

  88. Agility 1 - Small, Unika Přeloučská Pečeť: 25/35, 32.67 s, 10.0 tr. b., 4.1 m/s

  89. Agility 2 - Small, Unika Přeloučská Pečeť: Diskvalifikován

  90. Jumping 1 - Small, Unika Přeloučská Pečeť: Diskvalifikován

  91. Jumping 2 - Small, Unika Přeloučská Pečeť: 24/35, 32.13 s, 9.13 tr. b., 4.05 m/s

  92. Beroun - Zkoušky - únor 2022, 18. 02. 2022

  93. 1. zkouška XSA1, Unika Přeloučská Pečeť: Diskvalifikován

  94. 2. Zkouška XSA1, Unika Přeloučská Pečeť: 1/2, 45.2 s, 5.0 tr. b., 3.76 m/s

  95. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 9.ročník, 02. 01. 2022

  96. Czech Imp Jump Small, Unika Přeloučská Pečeť: Diskvalifikován

  97. Jumping 1 - Small, Unika Přeloučská Pečeť: 17/30, 45.35 s, 2.35 tr. b., 4.3 m/s

  98. Jumping 2 - Small, Unika Přeloučská Pečeť: 19/30, 46.94 s, 6.94 tr. b., 4.32 m/s

  99. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 10. 12. 2021

  100. Druhá zkouška, Unika Přeloučská Pečeť: Diskvalifikován

  101. První zkouška, Unika Přeloučská Pečeť: 1/2, 66.14 s, 38.14 tr. b., 2.27 m/s

  102. Beroun - Zkoušky - prosinec 2021, 03. 12. 2021

  103. 1. zkouška SA1, Unika Přeloučská Pečeť: 4/4, 57.22 s, 17.22 tr. b., 2.8 m/s

  104. 2. Zkouška SA1, Unika Přeloučská Pečeť: 1/4, 44.57 s, 10.0 tr. b., 3.59 m/s

  105. Královice - Svatomartinský závod družstev, 13. 11. 2021

  106. Jumping S, Unika Přeloučská Pečeť: 2/15, 46.67 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  107. Zkouška II. SA1, Unika Přeloučská Pečeť: 4/7, 44.95 s, 7.95 tr. b., 3.36 m/s

  108. Zkouška I. SA1, Unika Přeloučská Pečeť: 5/7, 53.81 s, 18.81 tr. b., 3.35 m/s

  109. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 27. 08. 2021 - 29. 08. 2021

  110. SOUTĚŽ DRUŽSTEV, Unika Přeloučská Pečeť: Diskvalifikován

  111. SOUTĚŽ DVOJIC, Unika Přeloučská Pečeť: 10/21, 40.38 s, 8.38 tr. b., 3.62 m/s

  112. SOUTĚŽ FENY PROTI PSŮM, Unika Přeloučská Pečeť: 10/21, 38.57 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  113. SOUTĚŽ KLUBŮ, Unika Přeloučská Pečeť: 5/21, 47.63 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  114. SOUTĚŽ PODLE PLEMEN, Unika Přeloučská Pečeť: 16/21, 54.65 s, 16.65 tr. b., 3.31 m/s

  115. SOUTĚŽ PODLE ROKU NAROZENÍ, Unika Přeloučská Pečeť: 6/21, 41.59 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  116. Beroun - Zkoušky - prosinec 2020, 04. 12. 2020

  117. 1. zkouška SA1, Unika Přeloučská Pečeť: Diskvalifikován

  118. 2. zkouška SA1, Unika Přeloučská Pečeť: Diskvalifikován

  119. Praha - Uhříněves - 11.YOGGIES Ahoj Duo zkoušky PESOPARK, 03. 10. 2020

  120. 1. běh SA1 , Unika Přeloučská Pečeť: 2/9, 40.07 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  121. 2. běh SA1, Unika Přeloučská Pečeť: Diskvalifikován

  122. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 23. 04. 2017

  123. Agility - Large, Gitta Nort Brun: 10/35, 45.11 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  124. Jumping - Large, Gitta Nort Brun: Diskvalifikován

  125. ZkA - LA2, Gitta Nort Brun: Diskvalifikován

  126. Cvikov - 26. Cvikovské zkoušky agility, 18. 08. 2016

  127. Zkouška LA2, Gitta Nort Brun: 6/14, 37.67 s, 10.0 tr. b., 3.93 m/s

  128. Cvikov - 25. Cvikovské zkoušky agility, 15. 08. 2016

  129. Zkouška LA2, Gitta Nort Brun: 5/19, 40.23 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  130. Mikulášovice - BOREC SEVERU 2016, 14. 05. 2016 - 15. 05. 2016

  131. Agility - Ne, Gitta Nort Brun: 11/26, 46.81 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s

  132. Agility - Ne, A3Ch Gina: Diskvalifikován

  133. Agility - So, Gitta Nort Brun: 1/25, 41.08 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  134. Agility - So, A3Ch Gina: 9/20, 40.14 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  135. Jumping - Ne, Gitta Nort Brun: 8/26, 32.8 s, 6.8 tr. b., 3.78 m/s

  136. Jumping - Ne, A3Ch Gina: 10/18, 28.8 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  137. Jumping - So, A3Ch Gina: Diskvalifikován

  138. Jumping - So, Gitta Nort Brun: Diskvalifikován

  139. ZkA - Ne, Gitta Nort Brun: 2/11, 41.62 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  140. ZkA - Ne, A3Ch Gina: 2/5, 30.33 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  141. ZkA - So, A3Ch Gina: 1/5, 29.19 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  142. ZkA - So, Gitta Nort Brun: 2/13, 48.56 s, 5.56 tr. b., 3.79 m/s

  143. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 09. 04. 2016

  144. Agility, Gitta Nort Brun: Diskvalifikován

  145. Jumping, Gitta Nort Brun: 10/31, 34.9 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  146. ZkA, Gitta Nort Brun: Diskvalifikován

  147. Cvikov - 20. Cvikovské zkoušky agility, 06. 08. 2015

  148. Zkouška LA2, Gitta Nort Brun: Diskvalifikován

  149. Cvikov - 19. Cvikovské zkoušky agility, 03. 08. 2015

  150. Zkouška LA2, Gitta Nort Brun: 4/14, 46.4 s, 5.0 tr. b., 3.62 m/s

  151. Cvikov - 18. Cvikovské zkoušky agility, 14. 08. 2014

  152. Zkouška LA2, Gitta Nort Brun: 1/14, 33.98 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  153. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů, 12. 04. 2014

  154. Agility, Gitta Nort Brun: Diskvalifikován

  155. Jumping, Gitta Nort Brun: Diskvalifikován

  156. ZkA, Gitta Nort Brun: Diskvalifikován

  157. Řitka - ZKOUŠKY březen 2014, 07. 03. 2014

  158. 1. zk LA2, Gitta Nort Brun: 4/15, 41.0 s, 5.0 tr. b., 3.51 m/s

  159. 2. zk LA2, Gitta Nort Brun: 1/15, 37.07 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  160. Česká Lípa - Buřt Cup 2013, 14. 09. 2013

  161. Agility L, Gitta Nort Brun: Diskvalifikován

  162. Jumping L, Gitta Nort Brun: Diskvalifikován

  163. Zkouška LA2, Gitta Nort Brun: Diskvalifikován

  164. Cvikov - 14. Cvikovské zkoušky, 08. 08. 2013

  165. Zkouška agility LA2, Gitta Nort Brun: Diskvalifikován

  166. Cvikov - 13. Cvikovské zkoušky, 05. 08. 2013

  167. Zkouška agility LA2, Gitta Nort Brun: 1/15, 40.91 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  168. Mikulášovice - BOREC SEVERU 2013, 01. 06. 2013 - 02. 06. 2013

  169. Agility - Ne, Gitta Nort Brun: 2/12, 33.29 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  170. Jumping - Ne, Gitta Nort Brun: 4/12, 38.73 s, 0.73 tr. b., 3.56 m/s

  171. Jumping - So, Gitta Nort Brun: 4/24, 41.74 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  172. Zka1, Gitta Nort Brun: 1/11, 49.49 s, 0.0 tr. b., 3.58 m/s

  173. Zka2, Gitta Nort Brun: Diskvalifikován

  174. ČESKÁ LÍPA - DUBICE - 9. ČESKOLIPSKÉ PACIČKOVÁNÍ, 04. 05. 2013

  175. Agility L, Gitta Nort Brun: 1/9, 35.99 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  176. Jumping L, Gitta Nort Brun: Diskvalifikován

  177. Zkouška LA2, Gitta Nort Brun: 1/5, 34.29 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  178. Praha - MR plemen v agility, 27. 04. 2013 - 28. 04. 2013

  179. Agility I, Gitta Nort Brun: 6/40, 46.21 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  180. Jumping I, Gitta Nort Brun: 10/40, 36.83 s, 5.0 tr. b., 3.72 m/s

  181. Jumping II, Gitta Nort Brun: 19/40, 43.1 s, 7.1 tr. b., 3.62 m/s

  182. Řitka - ZKOUŠKY duben 2013, 19. 04. 2013

  183. ZK 1 LA2, Gitta Nort Brun: 2/8, 44.56 s, 5.0 tr. b., 3.32 m/s

  184. zk 2 LA2, Gitta Nort Brun: 5/8, 56.18 s, 25.18 tr. b., 2.6 m/s

  185. Cvikov - 8. Cvikovské zkoušky, 09. 08. 2012

  186. Zkouška agility LA2, Gitta Nort Brun: Diskvalifikován

  187. Oldřichov - Chlumecké dvojzkoušky + Mistrovství KCHN čínských chocholatých psů a peruánských naháčů, 09. 06. 2012

  188. Mistrovské agility PENA, Gitta Nort Brun: 1/1, 39.87 s, 10.0 tr. b., 3.59 m/s

  189. Mistrovský jumping PENA, Gitta Nort Brun: 1/1, 36.56 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  190. 1. Zkouška, Gitta Nort Brun: 7/10, 44.4 s, 16.4 tr. b., 3.27 m/s

  191. 2. Zkouška, Gitta Nort Brun: Diskvalifikován

  192. Litoměřice - Porta Bohemica Cup III. a II. Šampionát Australských kelpií + MR AKE 2012, 12. 05. 2012 - 13. 05. 2012

  193. Agility, Gitta Nort Brun: Diskvalifikován

  194. Jumping, Gitta Nort Brun: Diskvalifikován

  195. Zkouška sobota, Gitta Nort Brun: Diskvalifikován

  196. Česká Lípa - Dubice - 8. ČESKOLIPSKÉ PACIČKOVÁNÍ, 08. 05. 2012

  197. AGILITY L, Gitta Nort Brun: 4/22, 45.11 s, 3.11 tr. b., 3.61 m/s

  198. JUMPING L, Gitta Nort Brun: 5/22, 43.29 s, 4.29 tr. b., 3.97 m/s

  199. ZKOUŠKY LA2, Gitta Nort Brun: Diskvalifikován

  200. Mladá Boleslav - TENESCO May Cup III., 05. 05. 2012

  201. Agility Large, Gitta Nort Brun: Diskvalifikován

  202. Jumping Large, Gitta Nort Brun: Diskvalifikován

  203. LA2, Gitta Nort Brun: Diskvalifikován

  204. Řitka - ZKOUŠKY - únor 2012, 24. 02. 2012

  205. zkoušky agility – Řitka 1, Gitta Nort Brun: 12/18, 37.25 s, 10.0 tr. b., 3.28 m/s

  206. zkoušky agility – Řitka 2, Gitta Nort Brun: Diskvalifikován

  207. Řitka - ZKOUŠKY - únor 2012, 10. 02. 2012

  208. LA2, Gitta Nort Brun: Diskvalifikován

  209. LA2, Gitta Nort Brun: Diskvalifikován

  210. Česká Lípa - DVOJZKOUŠKY U KOCOURA, 17. 09. 2011

  211. Zkouška_1 LA1, Gitta Nort Brun: Diskvalifikován

  212. Zkouška_2 LA1, Gitta Nort Brun: Diskvalifikován

  213. Krupka - Chlumecké dvojzkoušky + Mistrovství republiky čínských chocholatých psů a peruánských naháčů, 04. 06. 2011

  214. Agility MR PENA L L, Gitta Nort Brun: 1/3, 41.62 s, 0.0 tr. b., 3.51 m/s

  215. Jumping MR PENA L, Gitta Nort Brun: 2/3, 46.47 s, 11.47 tr. b., 3.06 m/s

  216. 1. Zkouška LA1 LA1, Gitta Nort Brun: 1/11, 41.43 s, 0.0 tr. b., 3.74 m/s

  217. 2. Zkouška LA1 LA1, Gitta Nort Brun: 4/11, 50.77 s, 5.0 tr. b., 3.23 m/s

  218. Mladá Boleslav - Acana May Cup II., 21. 05. 2011

  219. AGILITY, Gitta Nort Brun: 4/40, 48.39 s, 3.39 tr. b., 3.37 m/s

  220. JUMPING, Gitta Nort Brun: 11/40, 40.46 s, 12.46 tr. b., 3.53 m/s

  221. LA1, Gitta Nort Brun: Diskvalifikován

  222. Česká Lípa - Žizníkov - 7. ČESKOLIPSKÉ PACIČKOVÁNÍ, 07. 05. 2011

  223. Agility L, Gitta Nort Brun: Diskvalifikován

  224. Jumping L, Gitta Nort Brun: 2/18, 39.03 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  225. Zkoušky LA1, Gitta Nort Brun: 4/9, 49.34 s, 5.0 tr. b., 3.24 m/s

  226. Krupka - Chlumecký lvíček, 16. 04. 2011

  227. agility L, Gitta Nort Brun: 7/27, 49.18 s, 3.18 tr. b., 3.48 m/s

  228. jumping L, Gitta Nort Brun: Diskvalifikován

  229. Zkouška LA1, Gitta Nort Brun: 6/9, 47.87 s, 10.0 tr. b., 3.24 m/s

  230. Řitka - Zkoušky, 25. 02. 2011

  231. LA1, Gitta Nort Brun: 4/11, 35.87 s, 5.0 tr. b., 3.04 m/s

  232. LA1_II, Gitta Nort Brun: Diskvalifikován

  233. Ústí nad Labem - Dvoje zkoušky, 13. 02. 2011

  234. 1. zkouška LA1, Gitta Nort Brun: Diskvalifikován

  235. 2. zkouška LA1, Gitta Nort Brun: Diskvalifikován

  236. Řitka - Zkoušky, 28. 01. 2011

  237. LA1, Gitta Nort Brun: Diskvalifikován

  238. LA1_2, Gitta Nort Brun: 6/10, 34.57 s, 5.0 tr. b., 3.41 m/s