Cz En

082709

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Hana Beránková, AK Pohoda

Pes

  1. Daikiry Warrior Soul, Beauceron

Výsledky

  1. Dolní Přím - IV. Arion cup + 4.roč. MR beauceronů + MR bíglů, 28. 11. 2015

  2. Agility: Diskvalifikován

  3. Jumping: 6/18, 40.98 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  4. Louny - O podzimní kvítek, 03. 10. 2015

  5. Agility: 22/43, 49.43 s, 22.43 tr. b., 3.56 m/s

  6. Jumping: 10/45, 41.14 s, 6.14 tr. b., 3.99 m/s

  7. ZkA: 6/15, 37.98 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  8. Dolní Přím - Mikulášský Probluz cup A1-A3 + MR beauceronů, 07. 12. 2014

  9. Agility L: Diskvalifikován

  10. Jumping L: Diskvalifikován

  11. Louny - Hurá na prázdniny, 21. 06. 2014

  12. Jumping: 9/32, 36.52 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  13. ZkA: Diskvalifikován

  14. Turnov - KOZA CUP aneb závod u Zrcadlové kozy, 24. 05. 2014 - 25. 05. 2014

  15. Agility - Ne: Diskvalifikován

  16. Agility - So: 9/32, 46.68 s, 25.68 tr. b., 3.83 m/s

  17. Jumping - Ne: Diskvalifikován

  18. Jumping - So: Diskvalifikován

  19. ZkA - Ne: 6/18, 30.43 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  20. ZkA - So: 5/21, 37.89 s, 15.0 tr. b., 3.88 m/s

  21. Píšťany - Porta Bohemica Cup V - 2014, 17. 05. 2014 - 18. 05. 2014

  22. Agility - So: Diskvalifikován

  23. ZkA 1: Diskvalifikován

  24. Mladá Boleslav - May Cup, 04. 05. 2014

  25. Agility L: Diskvalifikován

  26. Jumping L: Diskvalifikován

  27. LA2: 9/28, 35.6 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  28. Jičín - Prvomájové závody, 01. 05. 2014

  29. Agility: Diskvalifikován

  30. Jumping: Diskvalifikován

  31. ZkA: Diskvalifikován

  32. Ústí nad Labem - Mojžíř - III. dvojzkoušky, 20. 04. 2014

  33. ZkA 1: Diskvalifikován

  34. ZkA 2: Diskvalifikován

  35. ZKA 3: Diskvalifikován

  36. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů, 12. 04. 2014

  37. Agility: 15/33, 49.51 s, 12.51 tr. b., 3.72 m/s

  38. Jumping: 16/33, 37.17 s, 10.0 tr. b., 4.06 m/s

  39. ZkA: Diskvalifikován

  40. Dolní Přím - Vánoční Probluz Arion cup + 2.roč. MR beauceronů, 14. 12. 2013

  41. Agility Beauceron L: 2/5, 45.78 s, 15.0 tr. b., 4.11 m/s

  42. Agility L: 14/32, 45.78 s, 15.0 tr. b., 4.11 m/s

  43. Jumping Beauceron L: 3/5, 31.42 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  44. Jumping L: 11/32, 31.42 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  45. Svojetice - 25. Dvojzkoušky, 16. 02. 2013

  46. 25. dvojzkoušky, Svojetice, běh 1: Diskvalifikován

  47. 25. dvojzkoušky, Svojetice, běh 2: 11/27, 39.19 s, 10.0 tr. b., 3.88 m/s

  48. Louny - O sněhovou vločku, 13. 01. 2013

  49. Agility L: 11/33, 45.61 s, 9.61 tr. b., 3.33 m/s

  50. Jumping L: 12/33, 36.71 s, 11.71 tr. b., 4.06 m/s

  51. Zkoušky LA2: Diskvalifikován

  52. Praha - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 27. 10. 2012

  53. Zkouška LA2 - II LA2: 7/21, 46.09 s, 10.0 tr. b., 3.6 m/s

  54. Zkouška LA2 - I LA2: Diskvalifikován

  55. Píšťany - Dvojzkoušky – Porta Bohemica, 28. 09. 2012

  56. Zka1: 1/12, 39.68 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  57. Zka2: 7/12, 47.11 s, 10.0 tr. b., 3.74 m/s

  58. Jičín - O pohár Purina ProPlan, 18. 08. 2012

  59. O pohár Purina ProPlan 2012: 8/41, 37.78 s, 15.0 tr. b., 4.02 m/s

  60. O pohár Purina ProPlan 2012: Diskvalifikován

  61. O pohár Purina ProPlan 2012: Diskvalifikován

  62. Smržovka - Smržovský agi cup 2012, 15. 07. 2012

  63. Zka1: Diskvalifikován

  64. Zka2: Diskvalifikován

  65. Mladá Boleslav - TENESCO May Cup III., 05. 05. 2012

  66. Agility Large: 16/40, 46.84 s, 21.84 tr. b., 3.61 m/s

  67. Jumping Large: 16/40, 40.81 s, 12.81 tr. b., 3.99 m/s

  68. LA2: Diskvalifikován

  69. Jičín - Prvomájové závody, 01. 05. 2012

  70. Prvomájové závody agility Jičín 2012: 15/39, 44.43 s, 26.43 tr. b., 3.2 m/s

  71. Prvomájové závody agility Jičín 2012: 18/39, 41.63 s, 13.63 tr. b., 3.77 m/s

  72. Prvomájové závody agility Jičín 2012: Diskvalifikován

  73. Ústí nad Labem - DogFriends Cup FITMIN 2012 (4/4) - FINÁLE, 10. 03. 2012 - 11. 03. 2012

  74. Agility Ne: Diskvalifikován

  75. Agility So: Diskvalifikován

  76. Jumping Ne: Diskvalifikován

  77. Jumping So: Diskvalifikován

  78. Zk Ne: Diskvalifikován

  79. Zk So: Diskvalifikován

  80. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup 2012 (3/4), 12. 02. 2012

  81. Zk1: Diskvalifikován

  82. Zk2: Diskvalifikován

  83. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup 2012 (2/4), 15. 01. 2012

  84. Zk 1: Diskvalifikován

  85. Zk 2: Diskvalifikován

  86. Louny - Posilvestrovské skotačení o sněhovou vločku, 07. 01. 2012 - 08. 01. 2012

  87. Agility neděle L: Diskvalifikován

  88. Agility sobota L: Diskvalifikován

  89. Jumping neděle L: Diskvalifikován

  90. Jumping sobota L: 21/40, 45.34 s, 17.34 tr. b., 3.6 m/s

  91. ZKNE LA2: 14/19, 38.56 s, 10.0 tr. b., 3.68 m/s

  92. ZKSO LA2: 6/17, 38.9 s, 5.0 tr. b., 3.32 m/s

  93. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup 2012 (1/4), 27. 11. 2011

  94. ZK 1: Diskvalifikován

  95. Zk 2: Diskvalifikován

  96. Lukov - České středohoří - Lukovská podzimní laťka 2011, 29. 10. 2011

  97. Zk 1: 7/20, 46.54 s, 5.0 tr. b., 3.74 m/s

  98. Zk 2: Diskvalifikován

  99. Litoměřice - Dvojzkoušky Porta Bohemica, 01. 10. 2011

  100. Zkouška 1: Diskvalifikován

  101. Zkouška 2: Diskvalifikován

  102. Lysá nad Labem - Superpes Dvojzkoušky + Jumping, 06. 08. 2011

  103. Jumping 30 L: Diskvalifikován

  104. ZK 1 LA2: 6/12, 46.11 s, 23.11 tr. b., 3.56 m/s

  105. ZK 2 LA2: Diskvalifikován

  106. Píšťany - Porta Bohemica Cup II, 14. 05. 2011 - 15. 05. 2011

  107. AGILITY: Diskvalifikován

  108. JUMPING: Diskvalifikován

  109. ZKOUŠKA AGILITY: 3/11, 41.48 s, 35.0 tr. b., 3.95 m/s

  110. Ústí nad Labem - Dvoje zkoušky, 13. 02. 2011

  111. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  112. 2. zkouška LA1: 7/19, 32.76 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  113. Louny - Posilvestrovské skotačení o sněhovou vločku, 08. 01. 2011 - 09. 01. 2011

  114. AGILITY: Diskvalifikován

  115. AGILITY: Diskvalifikován

  116. JUMPING: 18/41, 47.54 s, 12.54 tr. b., 3.55 m/s

  117. JUMPING: 27/37, 54.35 s, 35.35 tr. b., 3.05 m/s

  118. LA1: 6/16, 32.85 s, 5.0 tr. b., 3.53 m/s

  119. LA1: Diskvalifikován

  120. ZKO Lovosice - Lovosické dvojzkoušky, 28. 09. 2010

  121. LA1: 5/14, 36.75 s, 10.0 tr. b., 4.16 m/s

  122. LA1_2: Diskvalifikován

  123. Mladá Boleslav - Apple Cup IV. + MR teriérů, 19. 09. 2010

  124. AGILITY: Diskvalifikován

  125. JUMPING: Diskvalifikován

  126. LA1: Diskvalifikován

  127. Česká Lípa - Slovanka - Květnové dvojzkoušky, 29. 05. 2010

  128. Zkoušky LA1 - 1: Diskvalifikován

  129. Zkoušky LA1 - 2: 6/18, 55.06 s, 10.0 tr. b., 3.49 m/s

  130. ZKO Lovosice - Porta Bohemica Cup, 22. 05. 2010 - 23. 05. 2010

  131. AGILITY: Diskvalifikován

  132. AGILITY: Diskvalifikován

  133. JUMPING: 11/19, 52.53 s, 31.53 tr. b., 3.18 m/s

  134. JUMPING: Diskvalifikován

  135. LA1: 1/7, 50.0 s, 15.0 tr. b., 3.1 m/s

  136. LA1: Diskvalifikován

  137. ZKO Chlumec - MR čínských chocholatých psů a peruánských naháčů + Chlumecký lvíček, 10. 04. 2010

  138. AGILITY: Diskvalifikován

  139. JUMPING: Diskvalifikován

  140. LA1: Diskvalifikován