Cz En

Agility L

  1. Datum: 13. 01. 2013
  2. Závod: Louny - O sněhovou vločku
  3. Rozhodčí: Grygar, Antonín (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 36.0 s
  6. Maximální čas: 54.0 s
  7. Délka: 152.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 18
  10. Postupová rychlost: 4.22 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 057708 Aneta Grygarová A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké 0 0 0.51 0.51 36.51 4.16
2 074611 Martina Hodková Tiffany Diandra Rockin K's 0 0 5.05 5.05 41.05 3.7
3 001211 Jitka Krejcárková Kamea Vitris Bohemia 0 0 5.31 5.31 41.31 3.68
4 000408 Martina Hodková And I Want ... Diandra 0 0 5.44 5.44 41.44 3.67
5 085009 Jakub Dobiáš Indiana Jones Aibara 0 0 5.99 5.99 41.99 3.62
6 018209 Diana Vyskočilová A3Ch Ari 0 0 6.01 6.01 42.01 3.62
7 035310 Aneta Grygarová A3Ch Daithi Gee Fort Victory 0 0 6.25 6.25 42.25 3.6
8 058110 Karel Kurc A3Ch BIG CHOCOLATE z Lodice 1 0 2.38 7.38 38.38 3.96
9 024610 Milena Vrbová Essie Davis Beami Šahrak 0 0 8.94 8.94 44.94 3.38
10 021510 Pavla Šerclová Angi 1 0 4.38 9.38 40.38 3.76
11 082709 Hana Beránková Daikiry Warrior Soul 0 0 9.61 9.61 45.61 3.33
12 061112 Jaroslav Šafařík A3Ch Am I Full of Secret Energy 0 0 10.86 10.86 46.86 3.24
13 002713 Aneta Grygarová A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké 0 1 10.13 15.13 46.13 3.3
14 026211 Iveta Dobiášová Grumble RM Sting z Černobílých 1 0 11.86 16.86 47.86 3.18
15 029312 Kateřina Provazníková Flo z Chotyně 0 1 14.2 19.2 50.2 3.03
16 044309 Marie Beerová A3Ch Aiša Vydří 1 0 14.3 19.3 50.3 3.02
17 081509 Marcela Sobotková Pretty Unique Z Kovárny 1 1 14.81 24.81 50.81 2.99
18 050711 Aneta Obrusníková Lola Elika Bohemia 1 2 15.19 30.19 51.19 2.97
19 018709 Jana Malá Errand-Boy z Černobílých 3 1 17.8 37.8 53.8 2.83
DIS 012412 Eva Hrušková Enny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 079311 Kateřina Hudečková Beyond Belief Diandra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043111 Kateřina Provazníková Amálka Farma Želichov DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062612 Jana Dobiášová Quip Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 010212 Jana Fuksová Caramba de la Katemy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053110 Iveta Hötzelová Melody Foxy Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053909 Lucie Zochová A3Ch Attack Black Mount Mckinkey DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050911 Veronika Vostrá Hvězdička z Bengasu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 063812 Ivana Vošahlíková Angie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012212 Lucie Zochová A3Ch Crazy Black MM DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084511 Kateřina Pardubská Foxy z Chotyně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016211 Miroslav Považan A3Ch James Gulden land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 023607 Marie Beerová Teddy V. Irish Red DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 040911 Linda Šafaříková Bells Z Jasmínových hor DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS