Cz En

O pohár Purina ProPlan 2012

  1. Datum: 18. 08. 2012
  2. Závod: Jičín - O pohár Purina ProPlan
  3. Rozhodčí: Dostál, Petr (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 0.0 s
  6. Maximální čas: 0.0 s
  7. Délka: 152.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 152.0 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 055410 Lucie Kosánová Chelsea of Tennant 0 0 0.0 0.0 31.14 4.88 V V
2 012508 Jitka Slánská Archie Czech Imp 0 0 0.0 0.0 31.82 4.78 V V
3 024407 Vladana Šimková Annie Dot Hardy Horde 0 0 0.0 0.0 33.91 4.48 V V
4 050509 Jana Haberzettlová Daiquiri Brown Aibara 0 0 0.0 0.0 35.26 4.31 V V
5 001005 Eva Vrkočová Armina Bílý Bohém 0 1 0.0 5.0 38.32 3.97 V V
6 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp 1 1 0.0 10.0 31.25 4.86 VD VD
7 044009 Michaela Fišerová Cherry 2 0 0.22 10.22 41.22 3.69 VD VD
8 082709 Hana Beránková Daikiry Warrior Soul 2 1 0.0 15.0 37.78 4.02 VD VD
9 040110 Jana Haberzettlová Black Bree Budgerigar 3 2 0.0 25.0 35.9 4.23 D D
10 023707 Kristýna Matějková Hermína Vanilka 6 0 0.0 30.0 39.25 3.87 BO BO
DIS 053412 Barbora Doudová Ery Z Chotyně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001511 Klára Erlebachová Ťapin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012012 Sabina Göckertová Jefy Dog Arabat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 082011 Klára Hančová Aglaya z Nefritu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059011 Václav Hejcman Aisha DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019611 Veronika Knill-Fejglová Azira le Coeur Pur DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013610 Zdeněk Morávek Caron z Temného hvozdu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 068911 Lucie Vočadlová Europe Bohemia Patrix DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047312 Kateřina Rážová Dare to Dream Great Lady DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056810 Zuzana Tvrzníková Balda ze Staroměstských vrchů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026410 Miroslava Kolínská Black-Donar Šumbarský pramen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018209 Diana Vyskočilová A3Ch Ari DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000708 Jitka Slánská Abby od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007911 Jitka Slánská A3Ch Bethy Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019106 Helena Pomykaczová Meggi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005009 Martina Miková Haidy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025607 Martina Miková Brita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072009 Milan Jirásek A3Ch Dag Valiant Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035310 Aneta Grygarová A3Ch Daithi Gee Fort Victory DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031606 Veronika Brunhoferová A3Ch Benetnash Nick Briesberi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053408 Eva Vrkočová Aneta Orlický Poklad DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026510 Miroslava Kolínská Hurley Bohemia Jaronela DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060808 Kateřina Uhlířová Arwen Aboriginal Mystery DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 068511 Michaela Tejčková Doktor Ozzy Malý pasáček DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007009 Renata Šikolová Adam Sub Tilia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029410 Kateřina Skálková Kerry DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021710 Kamila Pilnáčková Jenny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009310 Daniela Malínská Blanche Sub Tilia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Katarína Kolarovová Alsa Eldest Slovakia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003810 Jana Jamborová Credo Bestmudi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Christophe De Kimpe Tug DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS