Cz En

Jumping Large

  1. Datum: 05. 05. 2012
  2. Závod: Mladá Boleslav - TENESCO May Cup III.
  3. Rozhodčí: Rybář, Petr (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 38.0 s
  6. Maximální čas: 58.0 s
  7. Délka: 163.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.29 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 018609 Eva Nováková Bonita Chiquita Od Zlatonosné Říčky 0 0 0.0 0.0 34.25 4.76 V V
2 040007 Roman Linka Aaron Čiko Bashmar 0 0 0.0 0.0 35.24 4.63 V V
3 013211 Jana Sasková A3Ch Baby Czech Imp 0 0 0.0 0.0 36.92 4.41 V V
4 019106 Helena Pomykaczová Meggi 0 0 2.42 2.42 40.42 4.03 V V
5 038008 Gabriela Vlachová Žužla 0 0 2.69 2.69 40.69 4.01 V V
6 021006 Martin Nehyba Fantastic Fibi Black Chevers 1 0 0.0 5.0 32.49 5.02 V V
7 089909 Eva Linková A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky 1 0 0.0 5.0 32.86 4.96 V V
8 004010 Petr Kopecký Bonny Boy Hardy Horde 1 0 1.11 6.11 39.11 4.17 VD VD
9 001612 Michaela Švejdová A-Betty Queen of Garden 0 1 3.47 8.47 41.47 3.93 VD VD
10 005406 Radka Vitovská Amy 0 1 3.97 8.97 41.97 3.88 VD VD
11 017611 Tereza Kalvová Black Belle Devon Exe 1 0 4.42 9.42 42.42 3.84 VD VD
12 005907 Jana Sasková A3Ch Carrera Rapida Black Chevers 1 1 0.0 10.0 36.11 4.51 VD VD
13 071509 Jana Sasková A3Ch Dorothy Surri Mintaka 1 1 0.0 10.0 36.68 4.44 VD VD
14 063209 Iva Všetečková Sabres Blue Horny Vlčí Žleb 0 0 10.23 10.23 48.23 3.38 VD VD
15 082011 Klára Hančová Aglaya z Nefritu 0 2 2.49 12.49 40.49 4.03 VD VD
16 082709 Hana Beránková Daikiry Warrior Soul 2 0 2.81 12.81 40.81 3.99 VD VD
17 053909 Lucie Zochová A3Ch Attack Black Mount Mckinkey 1 1 7.3 17.3 45.3 3.6 D D
18 020308 Olga Šambergerová Ushant Bohemia Alké 3 1 0.0 20.0 34.92 4.67 D D
19 005611 Kateřina Klapková Caysie 0 1 15.92 20.92 53.92 3.02 D D
20 027208 Lucie Šebková High Fashion Cheslabben 4 0 1.05 21.05 39.05 4.17 D D
21 041310 Kateřina Klapková Betty 1 0 19.86 24.86 57.86 2.82 D D
22 007009 Renata Šikolová Adam Sub Tilia 4 1 0.0 25.0 36.05 4.52 D D
23 062411 Dana Tůmová Axis Nieder Bohemia 2 2 7.98 27.98 45.98 3.55 BO BO
24 011011 Gabriela Paulusová Charlotte - Mendy Krásná louka 0 2 18.3 28.3 56.3 2.9 BO BO
DIS 030112 Elena Ermolová Garp Xapatan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026410 Miroslava Kolínská Black-Donar Šumbarský pramen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004212 Eva Nováková A-Berta Queen of Garden DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017912 Jana Hendrychová Kely Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033508 Jana Neumanová Youtoo Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 068011 Monika Svatošová A3Ch Gyro Xapatán DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006511 Michaela Štemproková Caynne of Bohemia Balada DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020911 Štěpánka Veselá Cik Cak Leneli DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055010 Anna Koláčná Gitta Nort Brun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018309 Soňa Burianová Boogy Woogy Unique Forever DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 065411 Pavla Kamrádová Panthera Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026510 Miroslava Kolínská Hurley Bohemia Jaronela DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 068311 Petra Tůmová Aiko Nieder Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024111 Blanka Zbýňová Filippo z Vilete Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002908 Tereza Kalvová Wilderforce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012212 Lucie Zochová A3Ch Crazy Black MM DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS