Cz En

Jumping L

  1. Datum: 27. 04. 2013
  2. Závod: Opatovice nad Labem - Jarní závody SIRIUS 2013
  3. Rozhodčí: Glöcknerová, Alice (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 43.0 s
  6. Maximální čas: 83.0 s
  7. Délka: 177.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.12 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 090209 Jan Souček Cassidy od Zlatonosné říčky 0 0 0.0 0.0 32.46 5.45
2 017211 Jana Manychová Cargo Haliba 0 0 0.0 0.0 33.28 5.32
3 018007 Martina Kučerová Are you ready od Zlatonosné říčky 0 0 0.0 0.0 33.54 5.28
4 014511 Kateřina Krausová Ideal Image Z Černobílých 0 0 0.0 0.0 34.56 5.12
5 019611 Veronika Knill-Fejglová Azira le Coeur Pur 0 0 0.0 0.0 38.23 4.63
6 068311 Petra Tůmová Aiko Nieder Bohemia 1 0 0.0 5.0 35.44 4.99
7 062411 Dana Tůmová Axis Nieder Bohemia 0 1 0.0 5.0 38.14 4.64
8 024407 Vladana Šimková Annie Dot Hardy Horde 0 1 0.0 5.0 42.14 4.2
9 004010 Petr Kopecký Bonny Boy Hardy Horde 2 0 0.0 10.0 35.32 5.01
10 012013 Kristýna Zechová Rising Gold Star Fitmin 1 1 0.0 10.0 42.57 4.16
11 027512 Věra Bařinková Camelia Prima Amita 1 1 2.97 12.97 45.97 3.85
12 017109 Lucie Šárovcová Amir Aboriginal Masšery 1 1 9.21 19.21 52.21 3.39
13 029108 Martina Kučerová Better Faster Od Zlatonosné říčky 2 2 0.0 20.0 38.34 4.62
14 015312 Martina Komínová Great Spirit Hardy Horde 5 1 0.0 30.0 38.73 4.57
15 088609 Eliška Olbrichová Onie Fitmin 3 2 6.75 31.75 49.75 3.56
DIS 039311 Lucie Břízová Bad Boy Bond Aboriginal Mystery DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 081712 Andrea Kopecká Wessi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013512 Dagmar Lukavská Delta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 088809 Yveta Součková Clever Lady od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058511 Simona Šarochová Sherry The fateful choice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043410 Barbora Vaníčková Princess Blue Joey Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 081011 Jana Grešová Hummer Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008810 Miroslav Nymburský Bubble of Joy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009310 Daniela Malínská Blanche Sub Tilia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 068911 Lucie Petirová Europe Bohemia Patrix DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048909 Monika Šimková Adéla od Ančičky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS