Cz En

LA2

  1. Datum: 08. 12. 2013
  2. Závod: Nučice u Rudné - "Zimní pohár" 2
  3. Rozhodčí: Glöcknerová, Alice (CZ)
  4. Typ: ZkA
  5. Standardní čas: 49.0 s
  6. Maximální čas: 88.0 s
  7. Délka: 167.0 m
  8. Kategorie: A2
  9. Velikost: L
  10. Počet překážek: 20
  11. Postupová rychlost: 3.41 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 044013 Tomáš Huml Elis Ayky 0 0 0.0 0.0 35.52 4.7 V V
2 091409 Kateřina Terčová Enigmatic Entity Mintaka 0 0 0.0 0.0 38.07 4.39 V V
3 074611 Martina Hodková Tiffany Diandra Rockin K's 0 0 0.0 0.0 40.03 4.17 V V
4 059410 Eva Šoršová Ery Z Chotyně 1 0 0.0 5.0 36.95 4.52 V V
5 068012 Šárka Vajcová Keepsake Wendevick 0 1 0.0 5.0 42.26 3.95 V V
6 091709 Jitka Kubištová Britney Z Lhotecké Linie 0 1 0.0 5.0 46.11 3.62 V V
7 025913 Kateřina Jezberová Icy Frost Hardy Horde 2 0 0.0 10.0 38.67 4.32 VD VD
8 085009 Jakub Dobiáš Indiana Jones Aibara 4 0 0.0 20.0 40.72 4.1 D D
DIS 084412 Jan Černý Batumi The Guardians of Albion DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 077712 Kristýna Schwarzová Achita Serapion DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 023410 Radka Karčová Bert DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 079311 Kateřina Hudečková Beyond Belief Diandra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060812 Kamila Pilnáčková Della Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011210 Veronika Budková Bina Bartova Lípa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059811 Eva Michálková Click od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 063812 Ivana Vošahlíková Angie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012710 Jan Odvody Engie Bodie Eciloten DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 087312 Alexandra Tamchynová Bodin Levaki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002012 Jan Fiala Božská Číča od Betlémské pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084512 Petra Haspeklová Coca Cola Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051613 Rostislav Novotný Brian Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 074711 Martina Hodková Bred By Diandra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012312 Denisa Sommerová A3Ch Error Katemy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062612 Jana Dobiášová Quip Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062411 Dana Tůmová Axis Nieder Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080712 Adéla Benešová By Way Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 068011 Monika Svatošová A3Ch Gyro Xapatán DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS