Cz En

Agility

  1. Datum: 04. 10. 2014
  2. Závod: Louny - O podzimní kvítek
  3. Rozhodčí: Glossová, Michaela (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 50.0 s
  6. Maximální čas: 85.0 s
  7. Délka: 164.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.28 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp 0 0 0.0 0.0 34.07 4.81 V V
2 077513 Jan Molnár A3Ch Joe z Bengasu 0 0 0.0 0.0 35.81 4.58 V V
3 043113 Nikola Vitulová A3Ch Little Chip Dajavera 0 0 0.0 0.0 36.41 4.5 V V
4 024814 Pavel Henzl A3Ch Crazy Black MM 1 0 0.0 5.0 35.28 4.65 V V
5 007814 Pavel Henzl A3Ch Attack Black Mount Mckinkey 1 0 0.0 5.0 38.28 4.28 V V
6 001109 Jitka Maroušková Czech Novterpod 1 1 0.0 10.0 40.69 4.03 VD VD
7 072009 Milan Jirásek A3Ch Dag Valiant Mintaka 2 0 0.0 10.0 43.06 3.81 VD VD
8 037511 Nikola Vitulová Bruno od Dupíků 2 0 0.0 10.0 43.41 3.78 VD VD
9 030913 Tereza Rulfová Andy Black Vermiko 1 1 1.37 11.37 51.37 3.19 VD VD
10 041211 Kristýna Hávová Let me think Black Chevers 1 1 3.26 13.26 53.26 3.08 VD VD
11 083912 Alena Winterová Dusty 3 0 0.0 15.0 41.75 3.93 VD VD
12 043111 Kateřina Provazníková Amálka Farma Želichov 2 2 0.0 20.0 46.59 3.52 D D
13 025409 Taťána Šmolíková Nepomuk Vom Skuddenhof 4 0 9.37 29.37 59.37 2.76 BO BO
DIS 053011 Jaroslava Trojánková Viking z Úplňku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044612 Sandra Mikscheová A3Ch Dorotka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032011 Martina Sigmundová Draco Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044613 Markéta Koldinská Abony Black Poneka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015810 Jan Molnár Diplomat z Bengasu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019414 Markéta Procházková Rafael SHR DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042312 Kristýna Hávová Quincy Agatha z Lukovského dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012412 Eva Hrušková Enny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021510 Pavla Šerclová Angi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030114 Jitka Maroušková Ejhle Novterpod DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029714 Ilona Liebichová Vince Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029312 Kateřina Provazníková Flo z Chotyně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 071214 Pavel Henzl Garm von DarX z Krásňáku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017313 Markéta Procházková Amy Butterfly Carcassonne Tolugo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 063613 Jana Wohanková Šanty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS