Cz En

Jumping

  1. Datum: 10. 01. 2015
  2. Závod: Terezín - DogFriends FITMIN Cup (1/3)
  3. Rozhodčí: Boháčová, Alice (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 36.0 s
  6. Maximální čas: 60.0 s
  7. Délka: 142.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 18
  10. Postupová rychlost: 3.94 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 081209 Lucie Šebková A3Ch Adélka ULI z Říčan 0 0 0.0 0.0 27.57 5.15 V V
2 084311 Arnošt Vojíř A3Ch Annie ze Šanovského parku 0 0 0.0 0.0 28.83 4.93 V V
3 031413 Adéla Klepalová A3Ch Karoll Jess 0 0 0.0 0.0 30.62 4.64 V V
4 070211 Martina Jírová A3Ch Faroth z Lorienu Moravia 0 0 0.0 0.0 32.01 4.44 V V
5 051612 Pavel Henzl A3Ch Adélka 0 0 0.0 0.0 32.36 4.39 V V
6 011208 Petr Vajgl A3Ch Luccy 0 0 0.0 0.0 33.28 4.27 V V
7 032907 Petra Vaverková A3Ch Bart 0 0 0.0 0.0 35.43 4.01 V V
8 064713 Blanka Lauterbachová Tina 0 0 1.62 1.62 37.62 3.77 V V
9 043307 Blanka Lauterbachová Terry 0 0 4.27 4.27 40.27 3.53 V V
10 081311 Eva Roušalová A3Ch Viky 0 1 0.0 5.0 33.76 4.21 V V
11 001912 Radomila Schmiedová Barney 0 1 0.0 5.0 35.29 4.02 V V
12 017013 František Dušek CELEST OF LUCK Alexandria Gold 0 1 1.12 6.12 37.12 3.83 VD VD
13 001811 Petr Vajgl A3Ch Terry 0 1 1.63 6.63 37.63 3.77 VD VD
14 088614 Milan Jirásek A3Ch Easter Elfie Koryfej 1 0 1.93 6.93 37.93 3.74 VD VD
15 001609 František Dušek A3Ch Holly Malý Klaun 1 0 3.06 8.06 39.06 3.64 VD VD
16 054011 Radka Valentová Gadgetka Manepo Ideál 1 1 0.0 10.0 35.68 3.98 VD VD
17 065413 Pavel Henzl A3Ch Jessika 0 1 6.79 11.79 42.79 3.32 VD VD
DIS 058913 Lenka Kohoutková Abby John Russell DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030013 Denisa Dlasková Amálka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062314 Petra Haspeklová Apple Juice Rose Speedlight DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004712 Jana Mikulová Brinie Moravské srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 067612 Pavla Šolcová Zina Black z Vesničky u hranic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084211 Dana Vojířová Fatty Hop Trop DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 085311 Zdena Džuvarovská Fidorka Běsíkův domeček DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011914 Lucie Dušková Gino Gold z Vesničky u hranic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Zofia Kowalczewska ILLY od Prachovskych skal DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058614 Renata Michajličenková Kiki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008314 Radomila Schmiedová Lizy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 041210 Šárka Honnerová Max DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 049511 Julie Wohanková Tricki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 092612 Jana Mikulová A3Ch Colombina Moravské srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 059214 Lenka Fürstlová Bungee Nexee z Elsameru DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072714 Monika Bejčková Botticeli Alessandro Maytay´s Minng DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO