Cz En

Agility Jednotlivci S

  1. Datum: 12. 09. 2010
  2. Závod: Žamberk - Mistrovství České republiky v agility 2010
  3. Rozhodčí: Spolek, Zdeněk (CZ)
  4. Typ: Spec
  5. Standardní čas: 38.0 s
  6. Maximální čas: 76.0 s
  7. Délka: 178.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.68 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 023006 Kateřina Meierová Dancing Daisy z Jeřeně 0 0 0.0 0.0 34.17 5.21
2 049407 Jitka Klozová A3Ch Aninka Malý kouzelník 0 0 0.0 0.0 35.8 4.97
3 020204 Martina Jírová A3Ch Bellinda Mysterious Beauty 0 0 0.0 0.0 37.28 4.77
4 009705 Andrea Písaříková A3Ch Chico 0 0 0.0 0.0 37.31 4.77
5 010505 Gabriela Hroteková Faust Smaal Kim 0 0 0.0 0.0 37.57 4.74
6 033506 Lucie Dušková A3Ch Lili z Vesničky u hranic 0 0 0.0 0.0 37.88 4.7
7 003807 Eliška Kaletová A3Ch Laritta Janivan 0 0 0.32 0.32 38.32 4.65
8 035809 Dušan Buček A3Ch Lucky 0 0 0.57 0.57 38.57 4.61
9 012008 Jan Fiala A3Ch Queen Christine z Arcamony 0 0 0.68 0.68 38.68 4.6
10 007205 Jana Ulrichová A3Ch Qineti z Dixie 0 0 4.6 4.6 42.6 4.18
11 004305 Renata Mandová A3Ch Alpinka Mondeo 1 0 0.0 5.0 35.14 5.07
12 034005 Jana Šedivá A3Ch Atis Elita Triumphans 1 0 0.0 5.0 36.8 4.84
13 015608 Zuzana Nováková A3Ch Floren Od Ptačí Skály 0 0 5.53 5.53 43.53 4.09
14 000605 Hedvika Rychnovská A3Ch Miky Bohemia Diplomat 0 0 5.68 5.68 43.68 4.08
15 037308 Alena Frankovičová A3Ch Connie Kiss Lenfir 0 1 1.34 6.34 39.34 4.52
16 015206 Diana Vyskočilová A3Ch Flying Darcy Cherchez la S. 0 0 6.59 6.59 44.59 3.99
17 039406 Blanka Potočná A3Ch Kario Banditt Lukato Gold 1 0 1.6 6.6 39.6 4.49
18 041608 Ivana Němečková A3Ch Achipp Rudolfovská skála 1 0 2.5 7.5 40.5 4.4
19 001606 Filip Ilkanič Alan Černovice 0 0 7.54 7.54 45.54 3.91
20 027109 Jana Jirsová Arleta hafies 0 0 7.59 7.59 45.59 3.9
21 032607 Jiřina Dusilová Arny z Vrabince 1 0 2.63 7.63 40.63 4.38
22 034204 Monika Fantová A3Ch Kelly z Velzu 1 0 4.64 9.64 42.64 4.17
23 009708 Nikola Schneiderová Gaya Liz z Usedlosti Újezdec 1 0 4.65 9.65 42.65 4.17
24 011008 Vendula Svobodová A3Ch Quincy Gold Moravia Classic 0 1 4.68 9.68 42.68 4.17
25 002706 Věra Bůbalová A3Ch Barbara Allen Earl's Legend 2 0 0.0 10.0 37.79 4.71
26 030308 Petra Hamtilová A3Ch Faidra Of Volcano Cotopaxi 1 0 5.27 10.27 43.27 4.11
27 011208 Petr Vajgl A3Ch Luccy 0 1 5.58 10.58 43.58 4.08
28 020906 Veronika Nehybová Fantom Černý faun 1 1 1.12 11.12 39.12 4.55
29 051407 Eva Bukričová Crystal Moth Tennant 1 0 7.07 12.07 45.07 3.95
30 002207 Milena Vrbová A3Ch Bonnie Fleur Elita Triumphans 0 2 5.92 15.92 43.92 4.05
31 034405 Alena Vocelková Aida z Medonosných skal 2 0 6.39 16.39 44.39 4.01
32 004807 Nikol Hortová A3Ch Angee 1 0 12.38 17.38 50.38 3.53
33 007407 Jitka Krejcárková A3Ch Inachis Io Sol Edo 2 1 5.83 20.83 43.83 4.06
34 017404 Zdena Džuvarovská Sunny 1 1 11.29 21.29 49.29 3.61
35 039006 Ivana Urbanová Olivia Vankat Hill 1 2 7.51 22.51 45.51 3.91
36 046907 Jitka Lukeslová Avi Cami Black Sentinel 1 1 12.56 22.56 50.56 3.52
37 005507 Pavla Bartůňková Don 0 1 18.06 23.06 56.06 3.18
38 032907 Petra Vaverková A3Ch Bart 1 1 13.59 23.59 51.59 3.45
DIS 039107 Jana Zemková A3Ch Cedrik z Dřevěné chaloupky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 067609 Jitka Krejcárková Ax-agility Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018807 Petra Haspeklová A3Ch Andulka Wapini von Folge DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 161103 Marie Kozáková Baileys Mariabi Glare DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026407 Marta Kozáková Ajša DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032506 Jiřina Dusilová A3Ch Ailyn Evbiar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055808 Eliška Richterová Celebre Metuje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052708 Lukáš Palm A3Ch High Energy Lovely Binisi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047109 Kateřina Chalušová Gledis Mandylion DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000709 Radana Píšťková A3Ch Be My Jousee Tantum Auri DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013806 Alena Lustyková A3Ch Aramis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029905 René Gabriel A3Ch Pure Cranberry Lady Anarion DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034207 Pavla Kamrádová A3Ch Floyd DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 040508 Lucie Bočková A3Ch Alissa z Bukovských Lesů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044908 Jitka Gabrielová Ambra Fidget Velvet Felicity DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022405 Marie Kozáková Cliff Brown Bohemia Hannah DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033904 Ivana Němečková Belis od Prachovských skal DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007409 Kateřina Novotná Catamount Demin Gold Florén DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015808 Kateřina Novotná Andy Dejvické kvítko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 041508 Danuše Zemanová Angie Mabafr DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016607 Romana Novosádová A3Ch Buffy Gold Lenfir DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS