Cz En

Jumping I. L

  1. Datum: 27. 12. 2015
  2. Závod: Ratenice - O Ratenickou Beranici IV.
  3. Rozhodčí: Boháčová, Alice (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 32.0 s
  6. Maximální čas: 54.0 s
  7. Délka: 133.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 16
  10. Postupová rychlost: 4.16 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 061112 Jaroslav Šafařík A3Ch Am I Full of Secret Energy 0 0 0.0 0.0 22.3 5.96
2 044115 Milan Jirásek A3Ch Accelerated Caddy Breembark 0 0 0.0 0.0 25.4 5.24
3 013211 Jana Sasková A3Ch Baby Czech Imp 0 0 0.0 0.0 26.09 5.1
4 060410 Lucie Štiborová Good Friend of Tennant 0 0 0.0 0.0 27.58 4.82
5 008311 Martina Šuterová Berlinetta Ivelbero´s Darling 0 0 0.0 0.0 29.86 4.45
6 053913 Zdeňka Šafaříková Credit to Diandra 0 0 0.15 0.15 32.15 4.14
7 071509 Jana Sasková A3Ch Dorothy Surri Mintaka 0 1 0.0 5.0 28.05 4.74
8 072513 Nella Semecká Cara Melca Koryfej 1 0 0.0 5.0 28.14 4.73
9 001412 Radka Růžičková Akira Ace Czech Black 0 1 0.0 5.0 28.41 4.68
10 052315 Jana Sasková A3Ch Adora Breembark 0 1 0.0 5.0 28.84 4.61
11 013214 Petra Vyplelová Hugg Astra 1 0 1.04 6.04 33.04 4.03
12 040411 Eva Chrastná Camelot Princess Noko Bohemia 0 0 8.5 8.5 40.5 3.28
13 015012 Klára Jůdová Buddy Gold Premio 1 1 0.0 10.0 29.12 4.57
14 051613 Rostislav Novotný Brian Valkar 2 0 0.0 10.0 32.0 4.16
15 064615 Jan Kadlec Bonus Wäka 2 1 4.59 19.59 36.59 3.63
16 000915 Jitka Slánská Flash Czech Imp 3 1 0.0 20.0 27.03 4.92
17 047314 Jan Kadlec Anomis Wächter Vinces 3 0 5.35 20.35 37.35 3.56
18 038910 Lenka Kohoutková Kessy 1 2 9.53 24.53 41.53 3.2
19 063812 Ivana Vošahlíková Angie 5 1 1.4 31.4 33.4 3.98
20 058615 Monika Hrdinová Arya Beneficium Wäka 4 2 11.23 41.23 43.23 3.08
DIS 061415 Marie - Anna Kociánová Lina Silber DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026715 Zuzana Černá Aura Full Of Energy Berlinetta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 092714 Renata Křenová Satti DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072314 Marie Skalická Ella DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 074611 Martina Hodková Tiffany Diandra Rockin K's DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051111 Irena Kadlecová By the Request Diandra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 087512 Alena Semelová Andy Od Libota DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 081115 Pavel Košek A3Ch Born To Run Czech Fan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 068715 Iva Nováková Bombarda Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056515 Simona Vondráčková Flea Balpoa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 063515 Dana Žáková Armis z Ranče pod Jeřábem DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 078312 Michaela Bařinková Bubble Birell Rainy Love DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 083614 Petra Hamšíková A3Ch Free Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017112 Michaela Hobzová Airin von Fagimo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 074711 Martina Hodková Bred By Diandra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003012 Lucie Krejčí Arlynn at Tachyon Czech Fan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 076413 Jitka Slánská Etologia Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050711 Aneta Obrusníková Lola Elika Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002114 Ivana Vošahlíková A3Ch Ozzy Happy Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058710 Barbora Škarnitzlová Amazing Joy od Čeníčka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 089914 Martina Šuterová Ash Sunny Berlinetta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 093714 Alena Semelová Bert Od Libota DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030514 Aneta Obrusníková Krisha del Capo Lucano DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084511 Kateřina Pardubská Foxy z Chotyně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003214 Alena Jelínková Scully DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS