Cz En

AGILITY II

  1. Datum: 29. 04. 2012
  2. Závod: Skochovice - MR plemen - belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl a papilon. CACAg
  3. Rozhodčí: Glabazňa, Tomáš (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 48.0 s
  6. Maximální čas: 96.0 s
  7. Délka: 193.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.0 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 029205 Martina Konečná A3Ch Amazing Cherub the Little Bodyguard 0 0 0.0 0.0 43.73 4.41
2 035704 Monika Šaling A3Ch Vinnie Moravské srdce 0 0 0.0 0.0 45.64 4.23
3 033506 Lucie Dušková A3Ch Lili z Vesničky u hranic 0 0 0.0 0.0 45.95 4.2
4 013806 Alena Lustyková A3Ch Aramis 0 0 0.0 0.0 47.87 4.03
5 005812 Martina Vaškebová Greasy fox Simarko 0 0 0.94 0.94 48.94 3.94
6 011812 Radka Mokrišová A3Ch Alvin Gold Radan Bohemia 0 0 0.95 0.95 48.95 3.94
7 005308 Josef Žák A3Ch Quincy Gold Moravia Classic 0 0 2.71 2.71 50.71 3.81
8 091609 Martina Konečná A3Ch Bugaboo the Little Bodyguard 1 0 0.0 5.0 44.25 4.36
9 034507 Zuzana Pacáková Kissing Katty z Jeřeně 1 0 0.0 5.0 44.45 4.34
10 020611 Lenka Sack A3Ch Sirka 1 0 0.0 5.0 44.59 4.33
11 010505 Gabriela Hroteková Faust Smaal Kim 1 0 0.0 5.0 46.41 4.16
12 001409 Monika Šaling A3Ch Deviľs Doll z Ďáblovy Studánky 0 1 0.0 5.0 46.86 4.12
13 034005 Jana Šedivá A3Ch Atis Elita Triumphans 1 0 0.05 5.05 48.05 4.02
14 003807 Eliška Kaletová A3Ch Laritta Janivan 0 1 0.36 5.36 48.36 3.99
15 000709 Radana Píšťková A3Ch Be My Jousee Tantum Auri 0 1 0.96 5.96 48.96 3.94
16 040508 Lucie Bočková A3Ch Alissa z Bukovských Lesů 1 0 1.72 6.72 49.72 3.88
17 023006 Kateřina Meierová Dancing Daisy z Jeřeně 1 1 0.0 10.0 43.96 4.39
18 031510 Jana Šedivá A3Ch Yasmin Šedý vévoda 1 1 0.0 10.0 45.94 4.2
19 013309 Jana Trojková Alasti Kham-Mi 0 2 0.0 10.0 47.63 4.05
20 029905 René Gabriel A3Ch Pure Cranberry Lady Anarion 1 0 7.45 12.45 55.45 3.48
21 022710 Kateřina Melicharová A3Ch Dupity Dubi Koryfej 2 1 1.17 16.17 49.17 3.93
22 017410 Michaela Táflová Regina ze Souhvězdí orionu 0 1 15.05 20.05 63.05 3.06
23 056909 Lucie Molnárová Uranica Zlatý krystal 1 1 13.2 23.2 61.2 3.15
24 050508 Šárka Hyťhová Beauty Bohemia Kasai 2 0 23.06 33.06 71.06 2.72
25 045409 Petra Vyplelová Egalmoth Aglar Beast of Prey 1 1 24.22 34.22 72.22 2.67
26 044611 Filip Ilkanič Bronson Black Bohemia Willow 1 1 33.72 43.72 81.72 2.36
27 047309 Monika Otipková (Vaňharová) Fee-Bee ze Shetlandů 1 2 29.39 44.39 77.39 2.49
DIS 026408 Nataša Mühlová Barbarella Beau Bohemian Beauty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 023705 Lenka Herzová Nina Ricci Bohemia Black Diamond DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032807 Zuzana Šťastná Mája DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025108 Tereza Mühlová Blanche Baby Bohemian Beauty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044908 Jitka Gabrielová Ambra Fidget Velvet Felicity DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 067609 Jitka Krejcárková Ax-agility Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007805 Jana Šimperská Cleofáš Porubský květ DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060811 Eva Jandorová Umberta Sol Edo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 070509 Marie Köllnerová Petty Pet Nueva Sorpresa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058510 Lucie Janošcová Hannibal Porubský květ DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028910 Michaela Cesarová Gucci Glamour Flying joy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019411 Jana Šimperská Centík Dejvické kvítko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020910 Klára Votrubcová A3Ch Alexandr Královská Manta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 089709 Marie Köllnerová Arsy-Agility Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047310 Věra Bůbalová Ysmen Allen Šedý vévoda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016810 Aneta Slavíková Black Berry Prague Haley DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006111 Zuzana Svobodová A3Ch Alchymie Bar-Bar Beskydy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036211 Barbora Truksová Corsaire z Flemingova parku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017307 Jana Fuksová A3Ch Agilee od Křížovské kaple DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002706 Věra Bůbalová A3Ch Barbara Allen Earl's Legend DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016607 Romana Novosádová A3Ch Buffy Gold Lenfir DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028209 Lucie Dušková A3Ch Holly Malý Klaun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 078111 Ondřej Kubíček A3Ch Hell Boy Manepo Ideál DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061209 Tereza Martišová Gray Chagy Lenfir DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 070211 Martina Jírová A3Ch Faroth z Lorienu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058809 Tomáš Ješke Elita Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 046010 Petra Vaverková A3Ch Easter Elfie Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037308 Alena Frankovičová A3Ch Connie Kiss Lenfir DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039107 Jana Zemková A3Ch Cedrik z Dřevěné chaloupky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027410 Romana Novosádová Beauty Victoria Harisson DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Rajec Kamila Amber Lilly-of-the-Valley DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001709 Lucie Dušková Klea Ze Souhvězdí Orionu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060010 Iveta Hötzelová Moro z Tichého háje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057110 Ondřej Kubíček Mayla DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013009 Lenka Hajduková Magic Touch Gavany's Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 041510 Ivana Suchardová A3Ch Lucky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039406 Blanka Potočná A3Ch Kario Banditt Lukato Gold DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Vetráková Zuzana Isis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056010 Denisa Lajmarová A3Ch Inkognito Smile Paleur DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039811 Jan Smoček Fata Morgana Lukato Gold DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011811 Marie Burešová Ebonny Carpentalis Moravian DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013510 Petra Riedlová Daisy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032910 Lenka Cíglerová A3Ch Cira Kutcher chan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 068811 Adéla Havlíková A3Ch Baylies Ike Mark DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032907 Petra Vaverková A3Ch Bart DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022210 Michaela Glossová A3Ch Asset Mojo Runique DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049407 Jitka Klozová A3Ch Aninka Malý kouzelník DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008811 Dana Mixová Adélka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 081209 Lucie Šebková A3Ch Adélka ULI z Říčan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011204 Eliška Vernerová Adélka Black Kickey DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034207 Pavla Kamrádová A3Ch Floyd DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 075411 Zuzana Pacáková Kind of Crazy Černý faun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008611 Kateřina Kůrková Carioca Zlatý Krystal DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033210 Marie Burešová A3Ch Bass DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS