Cz En

089709

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Marie Köllnerová, OSA Permoník Ostrava

    Člen KA

Pes

  1. Arsy-Agility Bohemia Alké, Papillon

Výsledky

  1. Běšiny - 16. GRANT PRIX BOHEMIA 2017, 30. 09. 2017 - 01. 10. 2017

  2. Agility Open Small: 6/19, 50.71 s, 1.71 tr. b., 3.71 m/s

  3. druhá zkouška SA2: 4/5, 49.56 s, 5.0 tr. b., 3.27 m/s

  4. Jumping Grant Prix Small: 2/3, 41.97 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  5. první zkouška SA2: Diskvalifikován

  6. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  7. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 16. 09. 2017

  8. Speciál Jumping S: 9/22, 40.93 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  9. Zkouška SA2: 6/10, 49.32 s, 13.32 tr. b., 3.57 m/s

  10. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 25. 08. 2017 - 27. 08. 2017

  11. Agility Kluby Small: 17/40, 69.32 s, 23.32 tr. b., 2.89 m/s

  12. Jumping Dvojice Small: Diskvalifikován

  13. Podle roku narození Small: 17/42, 56.2 s, 7.2 tr. b., 3.49 m/s

  14. Soutěž plemen Small: Diskvalifikován

  15. Třeboň - IABC 2017, 16. 06. 2017 - 18. 06. 2017

  16. Agility Individuals Small: 9/47, 64.97 s, 13.97 tr. b., 3.05 m/s

  17. Agility Pairs Small: 16/48, 58.43 s, 14.43 tr. b., 3.39 m/s

  18. Agility Teams Small: 22/45, 53.93 s, 15.93 tr. b., 3.45 m/s

  19. Finals Individuals Small: 20/29, 74.45 s, 35.45 tr. b., 2.66 m/s

  20. Jumping Pairs Small: Diskvalifikován

  21. Jumping Teams Small: 34/45, 59.72 s, 27.72 tr. b., 3.05 m/s

  22. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  23. Agility I Small: 15/63, 48.95 s, 0.0 tr. b., 3.76 m/s

  24. Jumping IV - papillon (S): 4/17, 39.91 s, 0.0 tr. b., 3.51 m/s

  25. Královice - KENNEL CUP 2016, 06. 11. 2016

  26. Jumping-Finále chov. stanic SA: 8/12, 45.52 s, 16.52 tr. b., 2.99 m/s

  27. Zkouška SA2: 2/5, 48.77 s, 5.0 tr. b., 3.36 m/s

  28. Královice - 2.MISTROVSTVÍ ČR SENIORŮ V AGILITY, 05. 11. 2016

  29. Zkouška SA2: 5/8, 50.22 s, 14.22 tr. b., 3.07 m/s

  30. Běšiny - Zkoušky - říjen 2016, 02. 10. 2016

  31. 1. zkouška SA2: 3/6, 40.5 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  32. 2. zkouška SA2: 5/6, 43.15 s, 6.15 tr. b., 3.15 m/s

  33. Běšiny - 15. GRANT PRIX BOHEMIA 2016, 01. 10. 2016

  34. Grant Prix Bohemia - 2. kolo Small Medium: Diskvalifikován

  35. Zkouška SA2: 1/3, 42.38 s, 0.0 tr. b., 3.7 m/s

  36. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl, pyrenejský ovčák a mudi, 30. 04. 2016 - 01. 05. 2016

  37. Agility I Small: 30/61, 52.12 s, 7.12 tr. b., 3.07 m/s

  38. Jumping II Small: Diskvalifikován

  39. MR plemene papillon - 2.kolo: 11/16, 52.84 s, 14.84 tr. b., 2.93 m/s

  40. Běšiny - 14. GRANT PRIX BOHEMIA 2015, 03. 10. 2015 - 04. 10. 2015

  41. GP - Agility Small: Diskvalifikován

  42. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl, pyrenejský ovčák a mudi, 02. 05. 2015 - 03. 05. 2015

  43. Agility Open II Small: 13/52, 50.27 s, 0.0 tr. b., 3.58 m/s

  44. Agility Open I Small: 30/61, 52.2 s, 10.2 tr. b., 3.45 m/s

  45. Jumping IV, MR-papillon: 4/11, 39.16 s, 0.0 tr. b., 3.65 m/s

  46. Jumping Open III Small: 31/53, 46.77 s, 5.0 tr. b., 3.59 m/s

  47. Jumping Open II Small: Diskvalifikován

  48. Jumping Open I Small: 32/57, 50.88 s, 13.88 tr. b., 3.18 m/s

  49. Chvalnov - Chvalnovská pohodička XIV., 11. 04. 2015 - 12. 04. 2015

  50. Agility Open Small: 4/19, 48.59 s, 1.59 tr. b., 3.66 m/s

  51. Agility Open Small: 6/19, 50.53 s, 2.53 tr. b., 3.52 m/s

  52. Jumping Open Small: Diskvalifikován

  53. Jumping Open Small: 9/19, 47.01 s, 6.01 tr. b., 3.53 m/s

  54. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  55. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  56. Běšiny - 13. GRANT PRIX BOHEMIA 2014, 04. 10. 2014 - 05. 10. 2014

  57. AGILITY I: 10/15, 70.88 s, 30.88 tr. b., 2.65 m/s

  58. JUMPING I: 7/15, 36.56 s, 0.56 tr. b., 4.1 m/s

  59. JUMPING II: 8/17, 51.25 s, 18.25 tr. b., 3.02 m/s

  60. JUMPING II: 8/17, 51.25 s, 18.25 tr. b., 3.02 m/s

  61. Zk: 3/7, 43.0 s, 7.0 tr. b., 3.05 m/s

  62. Zk: 4/7, 39.28 s, 5.0 tr. b., 3.49 m/s

  63. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a pyrenejský ovčák, 03. 05. 2014 - 04. 05. 2014

  64. Agility 1: 12/52, 57.93 s, 8.93 tr. b., 3.21 m/s

  65. Agility 2: 15/42, 60.6 s, 5.6 tr. b., 3.27 m/s

  66. Jumping 1: 14/50, 46.83 s, 3.83 tr. b., 3.52 m/s

  67. Jumping 2: 27/50, 56.87 s, 20.87 tr. b., 2.9 m/s

  68. Jumping 3: 29/41, 53.57 s, 14.57 tr. b., 2.93 m/s

  69. Chvalnov - Chvalnovská pohodička XIII, 19. 04. 2014 - 20. 04. 2014

  70. Agility Open: 10/27, 52.58 s, 10.0 tr. b., 3.46 m/s

  71. Agility Open II.: 9/27, 50.56 s, 5.0 tr. b., 3.68 m/s

  72. Agility "zkoušky": 2/7, 42.27 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  73. Agility "zkoušky II.": 3/7, 43.37 s, 5.0 tr. b., 3.62 m/s

  74. Jumping Open: 18/27, 53.23 s, 20.23 tr. b., 3.29 m/s

  75. Jumping Open II.: 15/23, 55.05 s, 19.05 tr. b., 3.34 m/s

  76. Měchenice - 12. GRANT PRIX BOHEMIA ALKÉ 2013, 12. 10. 2013 - 13. 10. 2013

  77. Agility I: 14/20, 51.19 s, 10.0 tr. b., 3.22 m/s

  78. Jumping I: 9/20, 51.12 s, 13.12 tr. b., 3.09 m/s

  79. Jumping II: 13/20, 45.78 s, 10.78 tr. b., 3.41 m/s

  80. Zkoušky NE: 2/9, 45.94 s, 0.0 tr. b., 3.7 m/s

  81. Zkoušky SO: 4/9, 42.78 s, 0.0 tr. b., 3.6 m/s

  82. Praha - MR plemen v agility, 27. 04. 2013 - 28. 04. 2013

  83. Agility I: Diskvalifikován

  84. Agility II: 19/36, 53.26 s, 13.26 tr. b., 3.06 m/s

  85. Jumping I: 17/39, 37.75 s, 5.75 tr. b., 3.63 m/s

  86. Jumping II: 23/39, 52.24 s, 16.24 tr. b., 2.99 m/s

  87. Jumping III: 26/35, 45.87 s, 10.87 tr. b., 3.4 m/s

  88. Kroměříž - Agility Cup města Kroměříže 2013, 20. 04. 2013

  89. Agility: Diskvalifikován

  90. Agility Open: 19/33, 62.79 s, 29.79 tr. b., 2.91 m/s

  91. Jumping Open: 16/33, 51.07 s, 9.07 tr. b., 3.49 m/s

  92. Sviadnov - VOSACUP 2013 - II, 23. 03. 2013 - 24. 03. 2013

  93. So - Agility S: Diskvalifikován

  94. So - Jumping S: Diskvalifikován

  95. So - Zkouška SA2: Diskvalifikován

  96. Skochovice - 8. PRAGIL - ARION 2012, 27. 10. 2012 - 28. 10. 2012

  97. Agility : 5/21, 43.98 s, 0.0 tr. b., 3.48 m/s

  98. Jumping: 5/12, 34.03 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  99. Zkoušky: 6/7, 44.19 s, 10.0 tr. b., 3.73 m/s

  100. Zkoušky jmp: 2/7, 36.0 s, 1.0 tr. b., 3.56 m/s

  101. Zkoušky jmp: Diskvalifikován

  102. Měchenice - 11. Grant Prix Bohemia Alké 2012, 13. 10. 2012 - 14. 10. 2012

  103. Agility: 3/18, 48.0 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  104. Jumping: Diskvalifikován

  105. Jumping Ne: 7/16, 46.62 s, 1.62 tr. b., 3.56 m/s

  106. Zkoušky Ne: 3/7, 50.4 s, 0.0 tr. b., 3.67 m/s

  107. Zkoušky So: Diskvalifikován

  108. Suchdol nad Odrou - „2+1“ aneb speciál speciálů III, 09. 09. 2012

  109. 1. Jumping S: Diskvalifikován

  110. 2. Jumping S: 11/20, 44.67 s, 7.67 tr. b., 3.74 m/s

  111. Agility SA2: Diskvalifikován

  112. Ostrava -Třebovice - O nejlepšího Zónovkáře, 19. 05. 2012 - 20. 05. 2012

  113. 1. Jumping SA: 8/23, 45.06 s, 7.06 tr. b., 3.51 m/s

  114. 1. Open SA: Diskvalifikován

  115. 2. Open SA: 13/23, 70.0 s, 26.0 tr. b., 2.86 m/s

  116. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 12. 05. 2012

  117. Druhá zkouška SA2: Diskvalifikován

  118. První zkouška SA2: 5/10, 57.34 s, 14.34 tr. b., 3.19 m/s

  119. Skochovice - MR plemen - belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl a papilon. CACAg, 28. 04. 2012 - 29. 04. 2012

  120. AGILITY I: 25/88, 53.87 s, 31.87 tr. b., 3.08 m/s

  121. AGILITY II: Diskvalifikován

  122. JUMPING I: Diskvalifikován

  123. JUMPING II: 23/84, 46.22 s, 12.22 tr. b., 3.33 m/s

  124. JUMPING III: 41/79, 52.37 s, 34.37 tr. b., 2.83 m/s

  125. Chvalnov - Chvalnovská Pohodička XII., 14. 04. 2012 - 15. 04. 2012

  126. Jump Small ne: 8/42, 43.75 s, 0.75 tr. b., 3.59 m/s

  127. Jump Small so: 11/42, 57.78 s, 26.78 tr. b., 2.72 m/s

  128. Open Small ne: 11/42, 59.31 s, 10.31 tr. b., 2.97 m/s

  129. Open Small so: Diskvalifikován

  130. SA2 ne: 10/15, 41.82 s, 5.0 tr. b., 3.78 m/s

  131. SA2 so: Diskvalifikován

  132. Suchdol nad Odrou - „2+1“ aneb speciál speciálů, 01. 04. 2012

  133. Zkouška II SA2: Diskvalifikován

  134. Zkouška I SA2: 4/7, 46.16 s, 7.16 tr. b., 3.6 m/s

  135. Brno - 1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility, 28. 05. 2011 - 29. 05. 2011

  136. Agility 1 (EO + MS družstva) S: 19/27, 49.95 s, 14.95 tr. b., 3.3 m/s

  137. Agility 1 (MS jednotlivci) S: 19/27, 49.95 s, 14.95 tr. b., 3.3 m/s

  138. Agility 2 (EO + MS družstva) S: 14/28, 49.44 s, 5.44 tr. b., 3.42 m/s

  139. Agility 2 (MS jednotlivci) S: 14/28, 49.44 s, 5.44 tr. b., 3.42 m/s

  140. Agility 3 (EO + MS družstva) S: Diskvalifikován

  141. Agility 3 (MS jednotlivci) S: Diskvalifikován

  142. Agility 4 (EO + MS družstva) S: 10/29, 50.23 s, 12.23 tr. b., 3.38 m/s

  143. Agility 4 (MS jednotlivci) S: 10/29, 50.23 s, 14.23 tr. b., 3.38 m/s

  144. Jumping A (EO + MS družstva) S: 15/28, 43.2 s, 20.2 tr. b., 3.31 m/s

  145. Jumping A (MS jednotlivci) S: 15/28, 43.2 s, 20.2 tr. b., 3.31 m/s

  146. Jumping B (EO + MS družstva) S: Diskvalifikován

  147. Jumping B (MS jednotlivci) S: Diskvalifikován

  148. Valašské Meziříčí - Dvoje zkoušky, 21. 05. 2011

  149. Zkoušky 1. SA2: 4/12, 47.82 s, 7.82 tr. b., 3.51 m/s

  150. Zkoušky 2. SA2: Diskvalifikován

  151. Praha - PVA Letňany - Mistrovství republiky belgických ovčáků,šeltií, pudlů, kokršpanělů a malých kontinentálních španělů. CACAg, 14. 05. 2011 - 15. 05. 2011

  152. AGILITY 1: 19/33, 50.79 s, 13.79 tr. b., 2.76 m/s

  153. AGILITY 2: 6/28, 52.15 s, 2.15 tr. b., 2.91 m/s

  154. JUMPING 1: Diskvalifikován

  155. JUMPING 2: Diskvalifikován

  156. JUMPING 3: 13/28, 45.68 s, 11.68 tr. b., 2.45 m/s

  157. Prostějov - Dvojzkoušky, 30. 04. 2011

  158. Zkouška č.1 SA1 SA2: 4/17, 50.99 s, 0.0 tr. b., 3.57 m/s

  159. Zkouška č.2 SA2: 6/17, 45.35 s, 0.0 tr. b., 3.46 m/s

  160. Praha - Letňany - PRAGIL – PEDIGREE 2010, 06. 11. 2010 - 07. 11. 2010

  161. AGILITY SA: 12/22, 42.65 s, 10.65 tr. b., 3.45 m/s

  162. Final 1. SA: 4/11, 41.05 s, 9.05 tr. b., 3.46 m/s

  163. JMP SA1: 2/6, 32.71 s, 0.0 tr. b., 3.36 m/s

  164. JUMPING SA: 7/20, 32.09 s, 1.09 tr. b., 3.65 m/s

  165. SA1: 2/5, 35.04 s, 0.0 tr. b., 3.68 m/s

  166. SA1: 2/6, 36.32 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  167. Hlučín - IX. Podzimní Hopsinky, 23. 10. 2010 - 24. 10. 2010

  168. AGILITY: 12/26, 54.44 s, 7.44 tr. b., 2.88 m/s

  169. AGILITY: 13/26, 58.89 s, 32.89 tr. b., 2.73 m/s

  170. JUMPING: 11/26, 56.95 s, 33.95 tr. b., 2.37 m/s

  171. JUMPING: Diskvalifikován

  172. SA1: 5/7, 32.88 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  173. SA1: Diskvalifikován

  174. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY 4, 22. 05. 2010 - 23. 05. 2010

  175. Agility small: 8/19, 58.49 s, 11.49 tr. b., 3.21 m/s

  176. Agility small: Diskvalifikován

  177. Jump Small: 7/18, 48.2 s, 15.0 tr. b., 3.51 m/s

  178. Jump Small: 9/19, 43.34 s, 14.34 tr. b., 3.62 m/s

  179. SA1: 1/6, 42.1 s, 0.0 tr. b., 3.37 m/s

  180. SA1: 4/5, 39.66 s, 20.0 tr. b., 3.56 m/s

  181. Opava - KATMAJÁCKÉ ZKOUŠKY, 15. 05. 2010

  182. SA1 (1): Diskvalifikován

  183. SA1 (2): 2/5, 52.29 s, 5.0 tr. b., 3.06 m/s