Cz En

Jumping Dvojice Small

  1. Datum: 25. 08. 2017
  2. Závod: Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky
  3. Rozhodčí: Boháčová, Alice (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 38.0 s
  6. Maximální čas: 65.0 s
  7. Délka: 157.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 18
  10. Postupová rychlost: 4.13 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 007015 Denisa Lajmarová A3Ch Unreal Ladykiller The Roadrunners 0 0 0.0 0.0 27.69 5.67 V V
2 075411 Zuzana Pacáková Kind of Crazy Černý faun 0 0 0.0 0.0 28.55 5.5 V V
3 031510 Jana Šedivá A3Ch Yasmin Šedý vévoda 0 0 0.0 0.0 28.81 5.45 V V
4 093514 Tereza Loučná Gina 0 0 0.0 0.0 29.6 5.3 V V
5 059612 Lenka Brojová A3Ch Riči Bri-Col Black and White 0 0 0.0 0.0 31.44 4.99 V V
6 012810 Monika Merklová Adaibi Kham-mi 0 0 0.0 0.0 32.97 4.76 V V
7 Adámková Lenka Mája Krásný motýl 0 0 0.0 0.0 33.25 4.72 V V
8 Cabadajová Michaela Goldjump Aus. Simply the Best 0 0 0.0 0.0 33.46 4.69 V V
9 067615 Marie Köllnerová Agility Sherry Bohemia Grant 0 0 0.0 0.0 33.62 4.67 V V
10 028616 Jana Šedivá Beautiful Melody Alien Life form 0 0 0.0 0.0 33.68 4.66 V V
11 004811 Květa Sálusová Amy Sobasan 0 0 0.0 0.0 34.57 4.54 V V
12 060412 Petra Nosková Di Piccola Amazonka 0 0 0.0 0.0 34.65 4.53 V V
13 042615 Kateřina Tobiškova Benjamin 0 0 0.0 0.0 35.22 4.46 V V
14 001811 Petr Vajgl A3Ch Terry 0 0 0.0 0.0 35.22 4.46 V V
15 Giel Jitka Ginger Mandylion 0 0 0.0 0.0 36.22 4.33 V V
16 Bzdúšková Kamila Alexia Agility Bohemia Grant 0 0 0.31 0.31 38.31 4.1 V V
17 Adámková Lenka Cherubín krásný motýl 0 0 0.37 0.37 38.37 4.09 V V
18 050516 Iveta Trnková Kesi 0 0 1.95 1.95 39.95 3.93 V V
19 003217 Daniela Borůvková Joan d´Arc Drofa 0 0 2.3 2.3 40.3 3.9 V V
20 075113 Hana Ampapová Zappy Sweet Boy Lover´s knot 0 1 0.0 5.0 33.25 4.72 V V
21 080516 Jaroslav Frančík Atis Alien Life form 0 1 0.0 5.0 33.69 4.66 V V
22 058614 Renata Michajličenková Kiki 0 1 0.37 5.37 38.37 4.09 V V
23 075912 Václav Borůvka A3Ch Gréta Garbo Drofa 1 0 0.41 5.41 38.41 4.09 V V
24 Kružínská Adéla Active Joysi Erya's Elita 0 1 3.0 8.0 41.0 3.83 VD VD
25 085815 Michal Brabec Vilma 1 0 4.1 9.1 42.1 3.73 VD VD
26 006115 Eliška Tučková Maya 2 0 0.0 10.0 36.79 4.27 VD VD
27 066016 Lucie Frčková Lukáš 0 0 10.25 10.25 48.25 3.25 VD VD
28 041416 Ladislav Křeček Gamma Chuvstv Magiya Sharma 1 0 8.0 13.0 46.0 3.41 VD VD
29 066611 Alena Podrazká Lucifer od Prachovských skal 1 0 11.81 16.81 49.81 3.15 D D
DIS 008517 Hana Ampapová Benjamín Grácie Tři DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043508 Daniela Borůvková A3Ch Iris ze Sváškova dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Bzdúšková Kamila Amber Lilly-of-the-Valley DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 023217 Ivana Francová Joyce Moravské srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Górska-Guzowska Malgorzata Cola Maly Zawadiaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 089709 Marie Köllnerová Arsy-Agility Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 067609 Jitka Krejcárková Ax-agility Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 078414 Eva Křečková Garantiya Optimista Hrustalnaya Mechta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 070712 Barbara Matějková Ammy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006817 Monika Tyrová Grácia Via Bohemica DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 076309 Aneta Pechoušková Hillary Dark Cloud DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028317 Barbora Doudová Yukon Poslední skaut DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS