Cz En

Agility 2

  1. Datum: 04. 05. 2014
  2. Závod: Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a pyrenejský ovčák
  3. Rozhodčí: Van Eester, Jozef (BE)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 55.0 s
  6. Maximální čas: 99.0 s
  7. Délka: 198.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.6 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 067609 Jitka Krejcárková Ax-agility Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 43.48 4.55
2 001409 Monika Šaling A3Ch Deviľs Doll z Ďáblovy Studánky 0 0 0.0 0.0 43.98 4.5
3 061209 Tereza Martišová Gray Chagy Lenfir 0 0 0.0 0.0 46.68 4.24
4 Vlčková Dominika ELF Dejvické kvítko 0 0 0.0 0.0 48.97 4.04
5 055812 Michaela Sinzogan A3Ch Earl of Nový krystal 0 0 0.0 0.0 48.99 4.04
6 032907 Petra Vaverková A3Ch Bart 0 0 0.0 0.0 53.32 3.71
7 060811 Eva Jandorová Umberta Sol Edo 0 0 0.0 0.0 53.9 3.67
8 007511 Jindra Trnovcová ON THE DOT BOHEMIA TIMOTHY 0 0 3.46 3.46 58.46 3.39
9 017410 Michaela Táflová Regina ze Souhvězdí orionu 0 0 3.73 3.73 58.73 3.37
10 013806 Alena Lustyková A3Ch Aramis 1 0 0.0 5.0 44.95 4.4
11 008212 Monika Šaling A3Ch A Little star of Youwentis 0 1 0.0 5.0 46.79 4.23
12 001111 Lenka Holubová A3Ch Rick Brilliant Bohemia 0 1 0.0 5.0 46.98 4.21
13 013510 Petra Riedlová Daisy 1 0 0.0 5.0 51.27 3.86
14 018109 Karolína Červová Huppy Day Di Denissimo 0 1 0.0 5.0 54.34 3.64
15 089709 Marie Köllnerová Arsy-Agility Bohemia Alké 0 0 5.6 5.6 60.6 3.27
16 060412 Petra Nosková Di Piccola Amazonka 1 0 0.68 5.68 55.68 3.56
17 004811 Květa Sálusová Amy Sobasan 1 0 0.91 5.91 55.91 3.54
18 Vlčková Andrea Godric /Tobi/ 0 0 8.33 8.33 63.33 3.13
19 046010 Petra Vaverková A3Ch Easter Elfie Koryfej 0 2 0.0 10.0 54.39 3.64
20 001509 Leona Koubková Jupík z La-Ni-Lu 1 1 1.07 11.07 56.07 3.53
21 025108 Tereza Mühlová Blanche Baby Bohemian Beauty 0 0 12.76 12.76 67.76 2.92
22 015609 Ivan Wehle Sindy 0 0 15.02 15.02 70.02 2.83
23 036510 Darina Hanusková Tobi 1 0 12.86 17.86 67.86 2.92
24 026013 Anna Postniková Dark Pearl vom Maulbeerbaum 2 0 12.6 22.6 67.6 2.93
25 016607 Romana Novosádová A3Ch Buffy Gold Lenfir 1 1 14.35 24.35 69.35 2.86
26 021110 Igor Šefčík Sára Inrevat 0 0 37.62 37.62 92.62 2.14
DIS Čunderlíková Dana Ginnie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001414 Milena Vrbová Black Daffodil Zapa Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009412 Veronika Tobolková Jameson Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016114 Daniel Pešek Claudie Od Belinky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016913 Veronika Stanková Appia-Via Jolly Bay DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027410 Romana Novosádová Beauty Victoria Harisson DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031510 Jana Šedivá A3Ch Yasmin Šedý vévoda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033212 Petra Riedlová Eliška DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036211 Barbora Truksová Corsaire z Flemingova parku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037813 Jaroslav Frančík A3Ch Atis Elita Triumphans DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 040312 Martina Boháčová A3Ch Caysie Královská manta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047111 Alena Divišová A3Ch Atiyah Setta Ghipinaldo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026408 Nataša Mühlová Barbarella Beau Bohemian Beauty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 078612 Antonín Diviš Ozzy Čajový Lístek DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011314 Veronika Tobolková Face Status Quo Z Petrovy pálenky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002207 Milena Vrbová A3Ch Bonnie Fleur Elita Triumphans DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS