Cz En

Agility I Small

  1. Datum: 30. 04. 2016
  2. Závod: Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl, pyrenejský ovčák a mudi
  3. Rozhodčí: Pöhl, Rudolf (AT)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 45.0 s
  6. Maximální čas: 68.0 s
  7. Délka: 160.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.56 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 Kempinska Irena Indirica Rasheeka ah 0 0 0.0 0.0 35.39 4.52 V V
2 031510 Jana Šedivá A3Ch Yasmin Šedý vévoda 0 0 0.0 0.0 35.59 4.5 V V
3 Tucholska Patrycja Kimi 0 0 0.0 0.0 37.23 4.3 V V
4 085012 Veronika Vějačková A3Ch Amy 0 0 0.0 0.0 37.87 4.22 V V
5 001414 Milena Vrbová Black Daffodil Zapa Moravia 0 0 0.0 0.0 38.39 4.17 V V
6 075113 Hana Ampapová Zappy Sweet Boy Lover´s knot 0 0 0.0 0.0 39.39 4.06 V V
7 013806 Alena Lustyková A3Ch Aramis 0 0 0.0 0.0 39.48 4.05 V V
8 040312 Martina Boháčová A3Ch Caysie Královská manta 0 0 0.0 0.0 39.88 4.01 V V
9 057115 Jitka Kuttelvašerová A3Ch Owidie Issis Manepo Ideál 0 0 0.0 0.0 40.44 3.96 V V
10 092612 Jana Mikulová A3Ch Colombina Moravské srdce 0 0 0.0 0.0 40.54 3.95 V V
11 044515 Magdaléna Dzurková Erin Královská Manta 0 0 0.0 0.0 41.26 3.88 V V
12 061209 Tereza Martišová Gray Chagy Lenfir 0 0 0.0 0.0 41.41 3.86 V V
13 086314 Martina Boháčová Idylle of the moon du triskell des Cornouailles 0 0 0.0 0.0 41.44 3.86 V V
14 044908 Jitka Gabrielová Ambra Fidget Velvet Felicity 0 0 0.0 0.0 41.85 3.82 V V
15 013909 Lucie Jeřábková A3Ch Zanna Žlutá Řeka 0 0 0.0 0.0 43.54 3.67 V V
16 084615 Jitka Gabrielová Appassionata Dolce Fantasia 0 0 0.0 0.0 43.92 3.64 V V
17 037813 Jaroslav Frančík A3Ch Atis Elita Triumphans 0 0 0.15 0.15 45.15 3.54 V V
18 025113 Milena Mašková A3Ch Arawen Silver Mysterium 0 0 0.64 0.64 45.64 3.51 V V
19 077012 Petra Molkupová Crystal Moth Tennant 0 0 3.6 3.6 48.6 3.29 V V
20 Tucholska Patrycja Kebi 1 0 0.0 5.0 32.69 4.89 V V
21 047307 Lenka Fuksová I-Sarah Top Narcis 0 1 0.0 5.0 39.57 4.04 V V
22 008212 Monika Šaling A3Ch A Little star of Youwentis 0 1 0.0 5.0 39.93 4.01 V V
23 001111 Lenka Holubová A3Ch Rick Brilliant Bohemia 0 1 0.0 5.0 39.98 4.0 V V
24 002207 Milena Vrbová A3Ch Bonnie Fleur Elita Triumphans 1 0 0.0 5.0 41.16 3.89 V V
25 043013 Marie Kotlínová Afron from Lucky Village 1 0 0.0 5.0 41.39 3.87 V V
26 008014 Pavlína Hofmanová Keysi 1 0 0.0 5.0 41.63 3.84 V V
27 017307 Jana Fuksová A3Ch Agilee od Křížovské kaple 0 1 0.0 5.0 41.72 3.84 V V
28 086814 Alena Zbožínková Ewa Královská Manta 0 1 0.0 5.0 43.33 3.69 V V
29 009715 Veronika Kuštová Nikita 0 0 5.59 5.59 50.59 3.16 V V
30 089709 Marie Köllnerová Arsy-Agility Bohemia Alké 0 0 7.12 7.12 52.12 3.07 VD VD
31 009915 Michaela Houserová Hailey JE-CU-B 0 0 7.37 7.37 52.37 3.06 VD VD
32 060412 Petra Nosková Di Piccola Amazonka 0 1 2.75 7.75 47.75 3.35 VD VD
33 067615 Marie Köllnerová Agility Sherry Bohemia Grant 0 1 3.44 8.44 48.44 3.3 VD VD
34 083714 Radka Perglerová Meggie 0 1 4.46 9.46 49.46 3.23 VD VD
35 025108 Tereza Mühlová Blanche Baby Bohemian Beauty 0 0 11.45 11.45 56.45 2.83 VD VD
36 060114 Milena Mašková Karleec Silver Paradise 0 0 12.46 12.46 57.46 2.78 VD VD
37 024014 Michaela Sinzogan Elvis Dejvické kvítko 0 2 3.11 13.11 48.11 3.33 VD VD
38 004712 Jana Mikulová Brinie Moravské srdce 0 1 10.48 15.48 55.48 2.88 VD VD
39 075112 Simona Urbanová Gin Tonic Tennant 1 0 13.21 18.21 58.21 2.75 D D
40 067412 Hedvika Dvořáková Edalene Nový krystal 0 2 12.4 22.4 57.4 2.79 D D
41 034014 Kristýna Jandová Max 1 2 8.31 23.31 53.31 3.0 D D
42 Studeníková Helelna Exotic Lass Nueva Sorpresa 0 1 20.11 25.11 65.11 2.46 D D
43 046915 Dana Russová Ťapka 2 1 13.34 28.34 58.34 2.74 BO BO
44 021515 Zdeňka Váchová Sammy White King z Anacapri 1 2 16.33 31.33 61.33 2.61 BO BO
45 010814 Marie Köllnerová Willow Wonder Sol Edo 2 2 17.3 37.3 62.3 2.57 BO BO
DIS 067609 Jitka Krejcárková Ax-agility Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 046315 Nataša Mühlová Carry Cranberry Bohemian Beauty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026408 Nataša Mühlová Barbarella Beau Bohemian Beauty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004811 Květa Sálusová Amy Sobasan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017213 Hedvika Dvořáková A3Ch Amálka Aura Podbrah DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 064913 Jana Fuksová Ysmen Allen Šedý vévoda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 023215 Eva Vrkočová Fanny z Delurin Benito DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050214 Jana Šedivá Atis Alien Life form DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 093615 Andrea Dvořáková A3Ch Filomenne Bellis Minor DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072112 Karin Trinčková Xyro Black ze Shetlandů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 069215 František Eisman Airin Přešínský dvůr DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030013 Denisa Dlasková Amálka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016913 Veronika Stanková Appia-Via Jolly Bay DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027410 Romana Novosádová Beauty Victoria Harisson DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001409 Monika Šaling A3Ch Deviľs Doll z Ďáblovy Studánky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Studeníková Helena Limited Edition for Nueva DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS