Cz En

044515

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Magdaléna Dzurková

    Člen KA

Pes

  1. Erin Královská Manta, Papillon

Výsledky

  1. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 10. 2019

  2. Druhá zkouška XSA3: 1/6, 39.32 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  3. První zkouška XSA3: 2/6, 36.1 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  4. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 29. 09. 2019

  5. Agility XS: 1/7, 36.42 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  6. Jumping XS: 1/7, 32.28 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  7. Zkouška A3 XS: Diskvalifikován

  8. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 27. 09. 2019

  9. Druhá zkouška XSA3: 2/3, 41.56 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  10. První zkouška XSA3: Diskvalifikován

  11. Děčín - Dvojzkoušky agility + Jumping A1 a A2 + A3, 15. 06. 2019

  12. 1.Zkouška SA3: 1/5, 40.62 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  13. 2.Zkouška SA3: Diskvalifikován

  14. Jumping SA2+SA3: 6/17, 38.86 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  15. Děčín - Májový pohár a II. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2019

  16. Agility SA: Diskvalifikován

  17. Jumping SA: Diskvalifikován

  18. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  19. Kladno - Zkoušky NKÚ VIII., 29. 03. 2019

  20. Zkouška SA3 I: Diskvalifikován

  21. Zkouška SA3 II: 2/5, 41.3 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  22. Kladno - PETRIS CUP III., 16. 03. 2019

  23. Jumping S: Diskvalifikován

  24. SA3: 3/6, 53.15 s, 7.15 tr. b., 4.03 m/s

  25. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2018

  26. Agility S: 6/33, 35.51 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  27. Jumping S: Diskvalifikován

  28. Zkouška - SA3: 6/20, 47.11 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  29. Ústí nad Labem - Mojžířský letní pohár, 27. 05. 2018

  30. Speciální běh pro XS S: 1/5, 24.57 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  31. Speed&Power hra S: Diskvalifikován

  32. Tunelovo-barelový běh S: 3/14, 28.99 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  33. Zkouška SA3: 1/4, 38.82 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  34. Roudnice nad Labem - Tréninkové zkoušky, 18. 05. 2018

  35. Agility Trial: 4/8, 42.93 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  36. Jumping Trial: Diskvalifikován

  37. Děčín - Májový pohár a I. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2018

  38. Agility_: Diskvalifikován

  39. Jumping_: Diskvalifikován

  40. Zkouška - SA3: 4/13, 43.33 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  41. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 22. 04. 2018

  42. Agility S: 2/23, 37.94 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  43. Jumping S: Diskvalifikován

  44. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  45. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  46. I Agility Open: Diskvalifikován

  47. II Agility Open: Diskvalifikován

  48. II Jumping Open: 11/73, 34.81 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  49. I Jumping Open: 18/75, 38.94 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  50. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 6. kolo, 25. 03. 2018

  51. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  52. 2. zkouška SA3: 2/8, 45.46 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  53. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 5. kolo, 25. 02. 2018

  54. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  55. 2. zkouška SA3: 2/10, 47.11 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  56. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 3. kolo, 10. 12. 2017

  57. 1. zkouška SA3: 6/10, 49.93 s, 7.93 tr. b., 3.48 m/s

  58. 2. zkouška SA3: 9/10, 45.66 s, 15.66 tr. b., 3.33 m/s

  59. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 2. kolo, 19. 11. 2017

  60. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  61. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  62. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár 4. kolo FINÁLE, 06. 08. 2017

  63. Agility XS S: Diskvalifikován

  64. Hra S: 1/17, 17.07 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  65. Jumping XS S: 3/8, 28.0 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  66. Zkouška SA3: 2/8, 36.27 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  67. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár 3. kolo, 16. 07. 2017

  68. Agility XS S: 2/4, 30.43 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  69. Hra S: 2/11, 17.34 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  70. Jumping XS S: 1/4, 25.83 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  71. Zkouška SA3: 3/8, 34.42 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  72. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  73. Agility - Ne: Diskvalifikován

  74. Agility - So: Diskvalifikován

  75. Jumping - Ne: 23/69, 40.2 s, 2.2 tr. b., 3.96 m/s

  76. Jumping - So: 43/72, 35.87 s, 9.87 tr. b., 3.6 m/s

  77. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 2. kolo, 27. 11. 2016

  78. 1. ZK SA3: 1/8, 38.04 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  79. 2. ZK SA3: Diskvalifikován

  80. Královice - KENNEL CUP 2016, 06. 11. 2016

  81. Jumping-Finále chov. stanic SA: 5/12, 32.68 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  82. Jumping Open (kval. jednotlivců) SA: 5/17, 36.23 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  83. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  84. Dobříš - Dvojzkoušky za "lidovku" + Dobříšská nulka - Agility/Jumping 0, 28. 08. 2016

  85. Zkouška II. SA3: 1/6, 42.09 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  86. Zkouška I. SA3: Diskvalifikován

  87. Dobříš - DO psího BŘÍŠka - charitativní závody agility + CACAg + 4. ročník MČR šiperek v agility, 27. 08. 2016

  88. Agility OPEN S: Diskvalifikován

  89. Jumping OPEN S: Diskvalifikován

  90. Zkouška SA3: 3/7, 42.94 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  91. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl, pyrenejský ovčák a mudi, 30. 04. 2016 - 01. 05. 2016

  92. Agility II Small: 16/50, 41.19 s, 0.19 tr. b., 3.88 m/s

  93. Agility I Small: 11/61, 41.26 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  94. Jumping III Small: 26/51, 36.99 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  95. Jumping II Small: Diskvalifikován

  96. Jumping I Small: 12/52, 34.99 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  97. MR plemene papillon - 2.kolo: Diskvalifikován

  98. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  99. QA1 Agility: Diskvalifikován

  100. QA2 Agility: Diskvalifikován

  101. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  102. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  103. Děčín - Start Up 2016, 22. 04. 2016

  104. Agility I: Diskvalifikován

  105. Agility II: 1/15, 47.24 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  106. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 09. 04. 2016

  107. Agility: 10/35, 38.23 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  108. Jumping: 9/35, 33.29 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  109. ZkA: 2/10, 35.51 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  110. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (2/3), 13. 02. 2016

  111. Agility: 6/27, 40.79 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  112. Jumping: Diskvalifikován

  113. Zkouška: 1/11, 38.31 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  114. Proruby u Hořiček - OPSION 044 / dvojzkoušky, 23. 01. 2016

  115. 5.prorubská: Diskvalifikován

  116. 6.prorubská: 3/9, 33.09 s, 0.0 tr. b., 3.63 m/s

  117. Liberec - I. Kokosy na sněhu, 16. 01. 2016 - 17. 01. 2016

  118. ZkA 1 Ne: 1/9, 36.92 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  119. ZkA 2 Ne: 3/9, 38.93 s, 5.93 tr. b., 3.49 m/s

  120. ZkA 3 Ne: 1/9, 33.67 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  121. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. kolo - 2. ročník, 13. 12. 2015

  122. 1. ZK SA1: Diskvalifikován

  123. 2. ZK SA1: 2/7, 45.7 s, 12.7 tr. b., 2.89 m/s

  124. Slaný - TOP CUP INDOOR, 18. 10. 2015

  125. A1 (Top Cup) Small Small: 2/9, 36.22 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  126. Agility Open (TopCup) Small: 5/24, 44.15 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  127. TOP CUP Finále Small: Diskvalifikován

  128. Zkouška SA1: 2/9, 40.78 s, 5.0 tr. b., 3.29 m/s

  129. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2015

  130. "Agility ""O Pohár města Děčína"" S": 7/23, 42.29 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  131. Jumping S: 7/25, 37.45 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  132. Zkouška Agility SA1: 2/6, 38.64 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  133. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 16. 08. 2015

  134. ZkA I.: 2/10, 41.08 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  135. ZkA II.: Diskvalifikován