Cz En

Kristýna Jandová

  1. Číslo: 004583
  2. Člen KA: Ano
  3. Klubový zpravodaj: Ano
  4. Členem KA od: 14. 01. 2016
  5. Členem KA do: 31. 12. 2018
  6. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 034014 (M), Max

  2. 032317 (S), Frederica Bellis Minor

Výsledky

  1. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  2. Czech Imp Jump, Frederica Bellis Minor: 8/31, 22.04 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  3. Jumping 1, Frederica Bellis Minor: Diskvalifikován

  4. Jumping 2, Frederica Bellis Minor: Diskvalifikován

  5. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  6. AGILITY DRUZSTVA, Frederica Bellis Minor: 27/57, 48.94 s, 10.0 tr. b., 3.84 m/s

  7. J Agility, Frederica Bellis Minor: Diskvalifikován

  8. J Hra, Frederica Bellis Minor: 4/35, 37.26 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  9. J Jumping, Frederica Bellis Minor: 1/36, 31.7 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  10. JUMPING DRUZSTVA, Frederica Bellis Minor: 5/57, 30.99 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  11. Lysá nad Labem - NOSOROŽCI NA VODĚ, 26. 05. 2018

  12. A2 zkouška SA2, Frederica Bellis Minor: Diskvalifikován

  13. Agility S S, Frederica Bellis Minor: 2/19, 43.39 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  14. Jumping S S, Frederica Bellis Minor: 4/19, 37.85 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  15. Praha 9 - Horní Počernice - Počernické trojzkoušky, 12. 05. 2018

  16. SA2-Zk1 SA2, Frederica Bellis Minor: Diskvalifikován

  17. SA2-Zk2 SA2, Frederica Bellis Minor: Diskvalifikován

  18. SA2-Zk3 SA2, Frederica Bellis Minor: Diskvalifikován

  19. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  20. Ju Agility IV, Frederica Bellis Minor: Diskvalifikován

  21. Ju Agility V, Frederica Bellis Minor: Diskvalifikován

  22. Ju Agility VI, Frederica Bellis Minor: 2/15, 43.25 s, 0.87 tr. b., 4.35 m/s

  23. Ju Jumping IV, Frederica Bellis Minor: Diskvalifikován

  24. Ju Jumping V, Frederica Bellis Minor: Diskvalifikován

  25. Záryby - Hloubětínské quatrozkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  26. Nedele SA2 1, Frederica Bellis Minor: Diskvalifikován

  27. Nedele SA2 2, Frederica Bellis Minor: Diskvalifikován

  28. Litovel - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Junioři, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  29. Agility I, Max: 10/21, 50.5 s, 8.6 tr. b., 3.86 m/s

  30. Agility I, Frederica Bellis Minor: Diskvalifikován

  31. Agility II, Max: 9/21, 55.62 s, 20.53 tr. b., 3.51 m/s

  32. Agility II, Frederica Bellis Minor: Diskvalifikován

  33. Agility III, Frederica Bellis Minor: 2/16, 51.05 s, 0.9 tr. b., 3.9 m/s

  34. Agility III, Max: 11/21, 51.45 s, 8.53 tr. b., 3.87 m/s

  35. Jumping I, Frederica Bellis Minor: 2/16, 42.11 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  36. Jumping I, Max: Diskvalifikován

  37. Jumping II, Frederica Bellis Minor: 5/16, 43.44 s, 1.5 tr. b., 4.14 m/s

  38. Jumping II, Max: 14/21, 52.0 s, 21.54 tr. b., 3.46 m/s

  39. Jumping III, Frederica Bellis Minor: Diskvalifikován

  40. Jumping III, Max: Diskvalifikován

  41. Beroun - NOSOROŽCI NA SNĚHU aneb dvojzkoušky v Berouně, 18. 02. 2018

  42. 1 MA2, Frederica Bellis Minor: 6/12, 45.56 s, 15.0 tr. b., 3.91 m/s

  43. 1 MA3, Max: Diskvalifikován

  44. 2 MA2, Frederica Bellis Minor: Diskvalifikován

  45. 2 MA3, Max: Diskvalifikován

  46. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 10. 12. 2017

  47. 1. zkouška MA1, Frederica Bellis Minor: 1/3, 29.43 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  48. 1. zkouška MA3, Max: Diskvalifikován

  49. 2. zkouška MA1, Frederica Bellis Minor: Diskvalifikován

  50. 2. zkouška MA3, Max: 1/5, 46.12 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  51. Horní Počernice - 51. Dvojzkoušky + 1, 02. 09. 2017

  52. Horní Počernice, 1. běh, Frederica Bellis Minor: 1/5, 29.58 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  53. Horní Počernice, 1. běh, Max: 1/1, 52.24 s, 8.24 tr. b., 3.56 m/s

  54. Horní Počernice, 2. běh, Frederica Bellis Minor: 1/5, 37.03 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  55. Horní Počernice, 2. běh, Max: Diskvalifikován

  56. Horní Počernice, 3. běh, Max: 1/1, 48.0 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  57. Horní Počernice, 3. běh, Frederica Bellis Minor: 3/5, 43.34 s, 5.0 tr. b., 3.62 m/s

  58. Nymburk - Předškolní dvojzkoušky, 26. 08. 2017

  59. 1. zkouška MA1, Frederica Bellis Minor: Diskvalifikován

  60. 2. zkouška MA1, Frederica Bellis Minor: Diskvalifikován

  61. Městec Králové - 1. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 19. 08. 2017

  62. 1. zkouška MA1, Frederica Bellis Minor: Diskvalifikován

  63. 2. zkouška MA1, Frederica Bellis Minor: Diskvalifikován

  64. 3. zkouška MA1, Frederica Bellis Minor: Diskvalifikován

  65. Mladá Boleslav - Happy holiday, 01. 07. 2017 - 02. 07. 2017

  66. III. zkouška MA1, Frederica Bellis Minor: 2/6, 31.55 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  67. III. zkouška MA3, Max: 2/5, 39.37 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  68. II. zkouška MA1, Frederica Bellis Minor: Diskvalifikován

  69. II. zkouška MA3, Max: 1/5, 44.78 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  70. I. zkouška MA1, Frederica Bellis Minor: Diskvalifikován

  71. I. zkouška MA3, Max: 2/5, 42.28 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  72. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  73. Agility - Ne, Max: Diskvalifikován

  74. Agility - So, Max: Diskvalifikován

  75. Jumping - Ne, Max: 20/52, 40.55 s, 2.55 tr. b., 3.92 m/s

  76. Jumping - So, Max: 26/53, 37.59 s, 6.59 tr. b., 3.43 m/s

  77. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 03. 06. 2017

  78. Druhá zkouška MA3, Max: Diskvalifikován

  79. První zkouška MA3, Max: 1/6, 44.02 s, 0.02 tr. b., 3.82 m/s

  80. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  81. QA1 agility, Max: Diskvalifikován

  82. QA2 agility, Max: 17/67, 47.11 s, 2.11 tr. b., 4.08 m/s

  83. QA3 agility, Max: Diskvalifikován

  84. QJ1 jumping, Max: Diskvalifikován

  85. QJ2 jumping, Max: Diskvalifikován

  86. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod juniorů, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  87. Agility 1 Ju, Max: Diskvalifikován

  88. Agility 2 Ju, Max: 5/17, 39.84 s, 2.52 tr. b., 4.27 m/s

  89. Agility 3 Ju, Max: 8/17, 45.06 s, 8.04 tr. b., 4.35 m/s

  90. Agility 4 Ju, Max: 3/17, 39.08 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  91. Jumping 1 Ju, Max: 9/17, 34.99 s, 9.36 tr. b., 4.26 m/s

  92. Jumping 2 Ju, Max: 6/17, 35.38 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  93. Praha 9 - Horní Počernice - 50. DVOJZKOUŠKY, 22. 04. 2017

  94. Horní Počernice, 1. běh, Max: Diskvalifikován

  95. Horní Počernice, 2. běh, Max: Diskvalifikován

  96. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  97. Agility družstva, Max: 28/48, 40.88 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  98. Agility - junioři, Max: 14/30, 44.13 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  99. Jumping družstva, Max: Diskvalifikován

  100. Jumping - junioři, Max: 6/30, 34.3 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  101. Kácov - "Kácovský tuplák" 2, 10. 09. 2016

  102. Běh dvojic Small, Max: 13/24, 62.83 s, 5.0 tr. b., 3.58 m/s

  103. JUMPING Small, Max: 13/25, 45.63 s, 10.0 tr. b., 3.66 m/s

  104. SA3, Max: 3/9, 46.79 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  105. Ratenice - Letní párty, 30. 07. 2016 - 31. 07. 2016

  106. Zk A II. SA3, Max: Diskvalifikován

  107. Zk.A I. SA3, Max: Diskvalifikován

  108. Louny - Horké léto 2016, 03. 07. 2016

  109. Jumping, Max: Diskvalifikován

  110. Zka 1, Max: 2/9, 43.47 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  111. Zka 2, Max: Diskvalifikován

  112. Praha - Letňany - XVIII. Velká jarní cena jednotlivců, MR kříženců a psů bez PP, 11. 06. 2016 - 12. 06. 2016

  113. Agility So Small, Max: Diskvalifikován

  114. Jumping Ne Small, Max: 26/37, 39.2 s, 10.0 tr. b., 3.7 m/s

  115. Jumping So Small, Max: 16/31, 41.39 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  116. Mistrovské Agility Small, Max: Diskvalifikován

  117. SA3 Ne, Max: Diskvalifikován

  118. SA3 So, Max: 5/16, 46.1 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  119. Louny - Dvojzkoušky, 14. 05. 2016

  120. 1.běh Zka SA3, Max: 2/10, 37.4 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  121. 2.běh Zka SA3, Max: Diskvalifikován

  122. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl, pyrenejský ovčák a mudi, 30. 04. 2016 - 01. 05. 2016

  123. Agility II Small, Max: Diskvalifikován

  124. Agility I Small, Max: 41/61, 53.31 s, 23.31 tr. b., 3.0 m/s

  125. Jumping III Small, Max: 14/51, 35.07 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  126. Jumping II Small, Max: Diskvalifikován

  127. Jumping I Small, Max: 28/52, 35.91 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  128. MR pudlů (small) - 2.kolo, Max: Diskvalifikován

  129. Hradištko u Sadské - Hopsání u dědy Mráze, 28. 02. 2016

  130. Agility open S, Max: 4/19, 42.53 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  131. Jumping S, Max: Diskvalifikován

  132. Zkouška SA3, Max: 5/8, 45.37 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  133. Heroutice u Neveklova - 42. Dvojzkoušky + 1, 13. 02. 2016

  134. Heroutice, 1. běh, Max: 6/16, 39.84 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  135. Heroutice, 2. běh, Max: Diskvalifikován

  136. Heroutice, 3. běh, Max: 1/16, 35.61 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  137. Heroutice - 8. VÁNOČNÍ DÁREK, 12. 12. 2015

  138. Vánoční dárek, Heroutice, Agility, Max: Diskvalifikován

  139. Vánoční dárek, Heroutice, Jumping, Max: 8/24, 38.1 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  140. Vánoční dárek, Heroutice, zkoušky, Max: 1/9, 34.9 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  141. Terezín - Terezínský zimní pohár 2. kolo - 2. ročník, 15. 11. 2015

  142. 1. ZK SA2, Max: Diskvalifikován

  143. 2. ZK SA2, Max: Diskvalifikován

  144. Pasohlávky - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  145. Agility, Max: Diskvalifikován

  146. Agility - J, Max: 34/42, 54.38 s, 15.0 tr. b., 3.53 m/s

  147. Jumping, Max: Diskvalifikován

  148. Jumping - J, Max: 23/42, 38.76 s, 7.76 tr. b., 3.79 m/s

  149. Praha - Horní Počernice - 39. Dvojzkoušky + 1, 29. 08. 2015

  150. Horní Počernice, 1. běh, Max: 7/16, 41.74 s, 10.74 tr. b., 3.59 m/s

  151. Horní Počernice, 2. běh, Max: 4/16, 37.86 s, 10.0 tr. b., 3.88 m/s

  152. Horní Počernice, 3. běh, Max: 8/16, 52.52 s, 14.52 tr. b., 3.18 m/s

  153. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 16. 08. 2015

  154. ZkA I., Max: 3/17, 47.63 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  155. ZkA II., Max: 1/17, 42.79 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  156. Mladá Boleslav - Trojlístek pro Sally, 01. 08. 2015

  157. ZkA 1, Max: 2/13, 39.57 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  158. ZkA 2, Max: Diskvalifikován

  159. ZkA 3, Max: 1/13, 48.37 s, 0.0 tr. b., 3.68 m/s

  160. Louny - Horké léto 2015, 27. 06. 2015

  161. 1. ZkA, Max: 3/12, 40.61 s, 5.0 tr. b., 3.57 m/s

  162. 2. ZkA, Max: 1/12, 42.98 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  163. Jumping, Max: 4/20, 41.32 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  164. Pňov - Předhradí - 1. PŇOVSKÉ DVOJZKOUŠKY, 30. 05. 2015

  165. 1.zkouška SA2, Max: 6/13, 42.25 s, 10.0 tr. b., 3.98 m/s

  166. 2.zkouška SA2, Max: 3/13, 38.29 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  167. Nymburk - NymburkCup, 24. 05. 2015

  168. agility open S, Max: 16/43, 39.92 s, 5.0 tr. b., 3.81 m/s

  169. jumping S, Max: 6/43, 36.25 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  170. zkouška SA2, Max: Diskvalifikován

  171. Lysá nad Labem - Superpes 2015, 18. 04. 2015 - 19. 04. 2015

  172. AGILITY, Max: Diskvalifikován

  173. AGILITY, Max: Diskvalifikován

  174. JUMPING, Max: 4/24, 39.23 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  175. JUMPING, Max: Diskvalifikován

  176. SA2, Max: 1/11, 56.88 s, 11.88 tr. b., 3.5 m/s

  177. SA2, Max: 2/8, 59.74 s, 18.74 tr. b., 3.06 m/s

  178. Praha 9 - Horní Počernice - 34. Dvojzkoušky, 11. 10. 2014

  179. Horní Počernice, 1. běh, Max: Diskvalifikován

  180. Horní Počernice, 2. běh, Max: Diskvalifikován

  181. Mladá Boleslav - Apple Cup + MR Teriérů, 14. 09. 2014

  182. Agility S, Max: 26/37, 55.03 s, 23.03 tr. b., 2.98 m/s

  183. Jumping S, Max: Diskvalifikován

  184. SA1, Max: 1/9, 33.98 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  185. Praha - Horní Počernice - 33. Dvojzkoušky, 30. 08. 2014

  186. Horní Počernice, 1. běh, Max: 12/18, 42.14 s, 15.0 tr. b., 3.77 m/s

  187. Horní Počernice, 2. běh, Max: 3/18, 43.75 s, 0.0 tr. b., 3.68 m/s

  188. Horní Počernice, 3. běh, Max: Diskvalifikován

  189. Jičín - O Pohár PPP, 23. 08. 2014

  190. Agility Small, Max: Diskvalifikován

  191. Jumping Small, Max: Diskvalifikován

  192. ZkA, Max: 2/11, 38.0 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  193. Nymburk - NymburkCup, 08. 06. 2014

  194. agility open S, Max: 18/29, 54.21 s, 19.21 tr. b., 3.14 m/s

  195. jumping S, Max: Diskvalifikován

  196. zkouška SA1, Max: 4/11, 52.08 s, 10.0 tr. b., 3.26 m/s

  197. Lysá nad Labem - Superpes 2014, 10. 05. 2014 - 11. 05. 2014

  198. Jumping - III. kvalifikační běh, Max: Diskvalifikován

  199. ZkA 2, Max: 2/6, 36.46 s, 0.0 tr. b., 3.7 m/s