Cz En

032317

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Kristýna Jandová

Pes

  1. Frederica Bellis Minor, Pudl trpasličí

Výsledky

  1. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  2. Czech Imp Jump: 8/31, 22.04 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  3. Jumping 1: Diskvalifikován

  4. Jumping 2: Diskvalifikován

  5. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  6. AGILITY DRUZSTVA: 27/57, 48.94 s, 10.0 tr. b., 3.84 m/s

  7. J Agility: Diskvalifikován

  8. J Hra: 4/35, 37.26 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  9. J Jumping: 1/36, 31.7 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  10. JUMPING DRUZSTVA: 5/57, 30.99 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  11. Lysá nad Labem - NOSOROŽCI NA VODĚ, 26. 05. 2018

  12. A2 zkouška SA2: Diskvalifikován

  13. Agility S S: 2/19, 43.39 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  14. Jumping S S: 4/19, 37.85 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  15. Praha 9 - Horní Počernice - Počernické trojzkoušky, 12. 05. 2018

  16. SA2-Zk1 SA2: Diskvalifikován

  17. SA2-Zk2 SA2: Diskvalifikován

  18. SA2-Zk3 SA2: Diskvalifikován

  19. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  20. Ju Agility IV: Diskvalifikován

  21. Ju Agility V: Diskvalifikován

  22. Ju Agility VI: 2/15, 43.25 s, 0.87 tr. b., 4.35 m/s

  23. Ju Jumping IV: Diskvalifikován

  24. Ju Jumping V: Diskvalifikován

  25. Záryby - Hloubětínské quatrozkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  26. Nedele SA2 1: Diskvalifikován

  27. Nedele SA2 2: Diskvalifikován

  28. Litovel - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Junioři, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  29. Agility I: Diskvalifikován

  30. Agility II: Diskvalifikován

  31. Agility III: 2/16, 51.05 s, 0.9 tr. b., 3.9 m/s

  32. Jumping I: 2/16, 42.11 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  33. Jumping II: 5/16, 43.44 s, 1.5 tr. b., 4.14 m/s

  34. Jumping III: Diskvalifikován

  35. Beroun - NOSOROŽCI NA SNĚHU aneb dvojzkoušky v Berouně, 18. 02. 2018

  36. 1 MA2: 6/12, 45.56 s, 15.0 tr. b., 3.91 m/s

  37. 2 MA2: Diskvalifikován

  38. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 10. 12. 2017

  39. 1. zkouška MA1: 1/3, 29.43 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  40. 2. zkouška MA1: Diskvalifikován

  41. Horní Počernice - 51. Dvojzkoušky + 1, 02. 09. 2017

  42. Horní Počernice, 1. běh: 1/5, 29.58 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  43. Horní Počernice, 2. běh: 1/5, 37.03 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  44. Horní Počernice, 3. běh: 3/5, 43.34 s, 5.0 tr. b., 3.62 m/s

  45. Nymburk - Předškolní dvojzkoušky, 26. 08. 2017

  46. 1. zkouška MA1: Diskvalifikován

  47. 2. zkouška MA1: Diskvalifikován

  48. Městec Králové - 1. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 19. 08. 2017

  49. 1. zkouška MA1: Diskvalifikován

  50. 2. zkouška MA1: Diskvalifikován

  51. 3. zkouška MA1: Diskvalifikován

  52. Mladá Boleslav - Happy holiday, 01. 07. 2017 - 02. 07. 2017

  53. III. zkouška MA1: 2/6, 31.55 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  54. II. zkouška MA1: Diskvalifikován

  55. I. zkouška MA1: Diskvalifikován