Cz En

Jumping Ne

  1. Datum: 14. 06. 2015
  2. Závod: Brno - 3. Kvalifikační závod
  3. Rozhodčí: Dostál, Petr (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 34.0 s
  6. Maximální čas: 55.0 s
  7. Délka: 155.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.56 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 005212 Radovan Liška Oress Rubínové srdce 0 0 0.0 0.0 28.62 5.42
2 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp 0 0 0.0 0.0 28.88 5.37
3 054113 Eva Kočnarová Lentilka Dajavera 0 0 0.0 0.0 28.96 5.35
4 064314 Martina Magnoli Klimešová Wilbur Gulden Land 0 0 0.0 0.0 29.0 5.34
5 Rylska Monika Chica/Shakti Se FreeX Chiquita Banana 0 0 0.0 0.0 29.81 5.2
6 Golab Iwona Kite 0 0 0.0 0.0 29.95 5.18
7 066509 Tereza Králová A3Ch Little Jackie Black Chevers 0 0 0.0 0.0 30.51 5.08
8 050210 Adriana Slezáková A3Ch Crazy Cowboy Wonderfull Dream 0 0 0.0 0.0 30.59 5.07
9 059711 Olga Edrová Van Miveko 0 0 0.0 0.0 30.62 5.06
10 015410 Radka Mokrišová A3Ch Apo Mawlch 0 0 0.0 0.0 30.81 5.03
11 063412 Veronika Otýpková Apanie Smart Working 0 0 0.0 0.0 31.03 5.0
12 041414 Barbora Mandíková A3Ch Atlas Wookiee Simple Elegance 0 0 0.0 0.0 31.45 4.93
13 032013 Adam Bělunek Ergo Z Lantíkova 0 0 0.0 0.0 31.85 4.87
14 000512 Pavel Košek A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny 0 0 0.0 0.0 32.01 4.84
15 077513 Jan Molnár A3Ch Joe z Bengasu 0 0 0.0 0.0 32.03 4.84
16 055013 Jana Brodová A3Ch Quiet Riot z Černobílých 0 0 0.0 0.0 32.08 4.83
17 039713 Jiří Sahaj Mini Devil Black Chevers 0 0 0.0 0.0 32.08 4.83
18 Luchowska Beata Nilla / Morgans ULTIMATE STAR 0 0 0.0 0.0 32.18 4.82
19 019114 Nikola Kajpušová A3Ch Art Sites Moravia Masai Mara 0 0 0.0 0.0 32.22 4.81
20 022410 Anna Pospíšilová Jade Hrdlička 0 0 0.0 0.0 32.44 4.78
21 022814 Jaroslav Šafařík Tiffany Diandra Rockin K's 0 0 0.0 0.0 32.92 4.71
22 012110 Dagmar Laníková En Ten Týky Nirreterrit 0 0 0.0 0.0 33.08 4.69
23 004810 Veronika Nehybová Kean Black Chevers 0 0 0.0 0.0 33.76 4.59
24 023307 Markéta Novotná A3Ch Ajajaj z Karlštejnských pastvin 0 0 0.0 0.0 33.85 4.58
25 036311 Kristýna Machková Emma 0 0 0.0 0.0 33.9 4.57
26 048610 Jiří Svěchota A3Ch Feel Free Mintaka 0 0 0.28 0.28 34.28 4.52
27 044309 Marie Beerová A3Ch Aiša Vydří 0 0 3.13 3.13 37.13 4.17
28 001815 Barbora Lerlová Jet Rider Rubínové srdce 1 0 0.0 5.0 29.47 5.26
29 055514 Radana Růžičková Aready Bohemia Grant 1 0 0.0 5.0 29.54 5.25
30 082814 Tereza Králová Explosive Essay 1 0 0.0 5.0 29.55 5.25
31 072513 Nella Semecká Cara Melca Koryfej 1 0 0.0 5.0 30.07 5.15
32 035310 Aneta Grygarová A3Ch Daithi Gee Fort Victory 1 0 0.0 5.0 30.15 5.14
33 068411 Eva Boháčová A3Ch Abby Vali Dog-rose hill 1 0 0.0 5.0 30.31 5.11
34 071011 Jitka Liznová Lunel 1 0 0.0 5.0 30.78 5.04
35 002012 Jan Fiala Božská Číča od Betlémské pastviny 1 0 0.0 5.0 31.16 4.97
36 000609 Lucie Kotásková Junior of Q Black Chevers 1 0 0.0 5.0 31.46 4.93
37 012108 Kateřina Terčová A3Ch Cheese it Fitmin 1 0 0.0 5.0 31.57 4.91
38 003108 Eva Kočnarová A3Ch Brownstorm 1 0 0.0 5.0 31.74 4.88
39 024813 Marcela Čápková Antrax Sabathore 1 0 0.0 5.0 31.91 4.86
40 081511 Eva Sikorová Phoebe 1 0 0.0 5.0 32.24 4.81
41 050712 Kateřina Glogarová Jimina Alta Escuela 1 0 0.0 5.0 32.27 4.8
42 141414 Adriana Slezáková A3Ch Jerry 0 1 0.0 5.0 32.86 4.72
43 093414 Eva Neumannová A3Ch Argee Z čertovy kazatelny 1 0 0.0 5.0 32.88 4.71
44 057813 Edita Macibobová Ace Manthy Prague 1 0 0.0 5.0 32.98 4.7
45 Pruska Agata Li / I'm brownie Alchera 0 1 0.0 5.0 33.06 4.69
46 007710 Radana Píšťková A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream 0 1 0.4 5.4 34.4 4.51
47 068511 Michaela Tejčková Doktor Ozzy Malý pasáček 0 1 0.43 5.43 34.43 4.5
48 055510 Zdeněk Straka A3Ch Bruno Doll Budgerigar 1 0 0.65 5.65 34.65 4.47
49 067714 Jana Zvonková A3Ch Breena z Vandalky 1 0 1.15 6.15 35.15 4.41
50 Maruszczak Roman Flaszek / Flagrant delire de loubajac 0 0 6.56 6.56 40.56 3.82
51 016211 Miroslav Považan A3Ch James Gulden land 0 1 2.12 7.12 36.12 4.29
52 054008 Barbora Mandíková A3Ch Denny 1 0 2.2 7.2 36.2 4.28
53 008311 Martina Šuterová Berlinetta Ivelbero´s Darling 0 0 9.06 9.06 43.06 3.6
54 061112 Jaroslav Šafařík A3Ch Am I Full of Secret Energy 2 0 0.0 10.0 30.35 5.11
55 Dzierzbicki Piotr Finka / Quily Gulden Land 1 1 0.0 10.0 32.25 4.81
56 044612 Sandra Mikscheová A3Ch Dorotka 1 1 0.0 10.0 32.39 4.79
57 023310 Michaela Podloucká Clair Tender Flash 2 0 0.0 10.0 32.92 4.71
58 029014 Martina Vaškebová Debby Ferenčík 2 0 0.0 10.0 33.03 4.69
59 058112 Petra Voldřichová Billie 2 0 0.0 10.0 33.17 4.67
60 054810 Eliška Kaletová A3Ch Azzaria Nyx od Čeníčka 1 1 0.0 10.0 33.28 4.66
61 080809 Vilém Čekajle Asade Manabozho Nembya 2 0 0.76 10.76 34.76 4.46
62 039211 Ivana Šteflovičová A neverending story Carcassonne Tolugo 0 1 6.29 11.29 40.29 3.85
63 047913 Radim Knapek Megy 0 1 7.73 12.73 41.73 3.71
64 074012 Jakub Štýbr A3Ch Ykuk Deabei 0 2 3.16 13.16 37.16 4.17
65 039710 Vanda Macibobová Axy Renčín Ranč 2 0 3.19 13.19 37.19 4.17
66 078609 Natálie Kopperová Chita Durnitor 3 0 0.0 15.0 30.2 5.13
67 Ziolkowska Magdalena Mati / HETTON GRANT Bohemia Alke 1 2 0.96 15.96 34.96 4.43
68 026510 Miroslava Kolínská Hurley Bohemia Jaronela 0 0 18.01 18.01 52.01 2.98
69 006514 Petra Drbošalová Frey The Midnight Gem Shakti Se 1 2 4.86 19.86 38.86 3.99
70 003112 Zdeněk Lukovics Aurélia Dai Muratori 1 2 6.02 21.02 40.02 3.87
71 026410 Miroslava Kolínská Black-Donar Šumbarský pramen 1 1 11.77 21.77 45.77 3.39
72 007412 Pavlína Zitová Bad Boy from Yvrea horse farm 3 1 2.28 22.28 36.28 4.27
73 082914 Petra Harantová Helešicová Aurea Regina Canina 1 2 13.97 28.97 47.97 3.23
74 002312 Jan Kadlec By the Request Diandra 2 2 13.35 33.35 47.35 3.27
DIS 001412 Radka Růžičková Akira Ace Czech Black DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060713 Miroslav Voříšek Curt Artic shine DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Pieniak Michał Fleur / Shakti Se F'Grande Fuoco DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008813 Lucie Argalášová Baby Unis Kynopolis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002713 Aneta Grygarová A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001109 Jitka Maroušková Czech Novterpod DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053314 Lucie Kotásková As Turbo Diesel z Kosteleckých Humen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 089609 Lukáš Krejčí Annie Ganden Monge DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006010 Veronika Maryníková Kazoo Mount McKinkey DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 070411 Barbora Lerlová Onyx Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084012 Michal Vokrouhlík Blue Rocket z Ohromujícího světa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047314 Jan Kadlec Anomis Wächter Vinces DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 073211 Jana Urbanová A3Ch BUDDY od Dupíků DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Zawistowska Karolina Juddy / NNL S'Jayanti DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012312 Denisa Sommerová A3Ch Error Katemy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030114 Jitka Maroušková Ejhle Novterpod DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 054313 Natalie Cihlářová Babila Fiammante Astro DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066412 Markéta Jahodová Baby Pepper z Ohromujícího světa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058110 Karel Kurc A3Ch BIG CHOCOLATE z Lodice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 068012 Šárka Vajcová Keepsake Wendevick DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026609 Kristýna Schreierová A3Ch Beautiful Shiloh Bashmar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002313 Anna Pospíšilová Roca Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013711 Nikol Hortová Black Fiendish Fairy Skovfarmen´s DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072009 Milan Jirásek A3Ch Dag Valiant Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048912 Eva Neumannová Grey Shepherd Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Rylska Monika Tess / Tessa Red TeamTempo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Marczak Iwona Mo / Vanda Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019515 Natálie Kopperová Arletta Baar Sorrel Vixen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 074613 Nikola Banotová A3Ch Beneris Yabalute DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 054714 Pavla Kasálková Arrive to Casa Drive DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 089314 Tereza Kaniová A3Ch Bombardino Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016015 Lenka Svaková Roya Elkeeava DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039407 Monika Prokopová A3Ch First Munchangás DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066712 Kristýna Hrazdilová Miss Corky Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051912 Marie Řežábková Action Jane´s dogs DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037914 Michal Brych A3Ch Jude Hrdlička DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 069411 Petra Tomanková Holly Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 081713 Hana Marková Alfa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Kunkel Agnieszka CzokoLoko / Morgans BEAST DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002215 Nikola Vitulová Colette Quick Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 083614 Petra Hamšíková A3Ch Free Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008213 Zuzana Kubánková Cowboy Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004513 Alice Jirásková Cikorka Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042011 Markéta Novotná A3Ch Amazing Dream Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051414 Iva Kremláčková Cif Draco Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031409 Lenka Svaková Always with me from Valachian Highlands DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 079012 Kateřina Šulcová Double Bubble Near Future DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084512 Petra Haspeklová Coca Cola Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Skaja Anna Killer/POWERFUL ENERGY DRINK Delayla DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004713 Marcel Sláma Belly DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Domaszewicz Robert Kaira / Daiquiri z Tylenu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048910 Lucie Bartelová Atia Rájecký kopec DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Kruszewska Magdalena Shadow / B'MIRACLE OF LOVE Forest Land Chilabo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009513 Gabriela Vacíková A3Ch Afree Sky Trip DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026312 Tereza Kaniová Holly Grant Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011313 Eva Svobodová Atalia Unis Kynopolis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034412 Eliška Vejrostová Ashenn Lee Z Chotyně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 089214 Lucie Glejdurová Baileys Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS