Cz En

Agility L

  1. Datum: 02. 09. 2012
  2. Závod: Česká Lípa - Babí léto (+ 3. ACC, Š KCHBO, Vousatý pohár)
  3. Rozhodčí: Vostrá, Veronika (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 49.0 s
  6. Maximální čas: 73.0 s
  7. Délka: 161.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.29 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 031606 Veronika Brunhoferová A3Ch Benetnash Nick Briesberi 1 0 0.0 5.0 37.33 4.31
2 017706 Ivana Růžičková A3Ch Escape Krásná louka 1 0 0.0 5.0 39.71 4.05
3 030710 Jana Němcová A3Ch Hendrix Kiaora 0 1 0.0 5.0 43.19 3.73
4 003307 Kateřina Pošmourná Diana z Kovárny 2 0 0.0 10.0 40.57 3.97
5 001410 Šárka Nikitinová Chitta 1 0 6.83 11.83 55.83 2.88
6 032111 Pavlína Doležalová Ciri Emiel Regis 1 1 1.94 11.94 50.94 3.16
7 040807 Kristýna Růžičková Nightfall Natalain 1 0 8.52 13.52 57.52 2.8
8 037709 Michaela Hobzová A3Ch Daffy Těchlovice 2 1 0.0 15.0 39.21 4.11
9 044708 Hana Koníčková A3Ch Aiwa Plush Berry 3 0 0.0 15.0 41.08 3.92
10 004907 Jolana Dvořáčková Hadrián od Emy Destinové 2 1 0.0 15.0 45.97 3.5
11 042108 Monika Vosyková Maggie May Cinnaberry's 3 0 0.0 15.0 48.28 3.33
12 017611 Tereza Kalvová Black Belle Devon Exe 2 0 5.93 15.93 54.93 2.93
13 017112 Michaela Hobzová Airin von Fagimo 3 0 2.62 17.62 51.62 3.12
14 032509 Vilemína Kracíková Dargo Novterpod 3 1 0.0 20.0 43.56 3.7
15 063209 Iva Všetečková Sabres Blue Horny Vlčí Žleb 0 2 13.82 23.82 62.82 2.56
16 064812 Kateřina Hudečková Diandra Tracy Lost Creek 3 0 9.37 24.37 58.37 2.76
17 031008 Olga Sidimáková Baron Brit Ronna Bohemia 0 1 22.87 27.87 71.87 2.24
DIS 040411 Eva Chrastná Camelot Princess Noko Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 079311 Kateřina Hudečková Beyond Belief Diandra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 079011 Markéta Lhotecká Issac Nobby Rock DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 010711 Zdeňka Loužecká Lillian Krásná louka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 078511 Jan Lukáš Better Beware Diandra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047511 Markéta Trojanová Dyffrin Mawr Cahir Emiel Regis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009810 Eva Bukričová Arsinoe Bohemia Checko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043011 Petra Hatyláková Ema od Policie České republiky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012110 Dagmar Laníková En Ten Týky Nirreterrit DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009906 Markéta Lhotecká Carlos od Dlouhé Stezky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052010 Kateřina Slánská All-fired Od Čeníčka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060808 Kateřina Uhlířová Arwen Aboriginal Mystery DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043610 Barbora Zelinková A3Ch Kyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009105 David Merta Simir DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044109 David Merta Anthony z Tau´Ri DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072009 Milan Jirásek A3Ch Dag Valiant Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038912 Ivana Růžičková Cole Grenay DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035311 Pavla Bártová Cody z Josefovské pevnosti DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002809 Eva Koliandrová Be Happy Od Zlatonosné Říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025111 Zuzana Říhová Bandar - Šáh Bila Kaifa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS