Cz En

Speciální závod - 2.kolo - Agility

  1. Datum: 08. 06. 2013
  2. Závod: Strážnice - MR Klubu Border Collií 2013
  3. Rozhodčí: Diviš, Antonín (CZ)
  4. Typ: Spec
  5. Standardní čas: 42.0 s
  6. Maximální čas: 63.0 s
  7. Délka: 178.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.24 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny 0 0 0.0 0.0 31.09 5.73
2 043106 Radovan Liška Amulet for luck od Zlatonosné říčky 0 0 0.0 0.0 32.74 5.44
3 Łabieniec Magdalena Mia / MIA Elkeeava 0 0 0.0 0.0 33.27 5.35
4 004810 Veronika Nehybová Kean Black Chevers 0 0 0.0 0.0 33.27 5.35
5 026312 Tereza Otýpková Holly Grant Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 33.75 5.27
6 035310 Aneta Grygarová A3Ch Daithi Gee Fort Victory 0 0 0.0 0.0 34.15 5.21
7 008810 Miroslav Nymburský Bubble of Joy 0 0 0.0 0.0 35.5 5.01
8 000013 Irena Kochová A3Ch Tep Brisk Ballarat 0 0 0.0 0.0 36.56 4.87
9 006008 Veronika Vargová Infinity Black Chevers 0 0 0.0 0.0 36.7 4.85
10 000609 Lucie Kotásková Junior of Q Black Chevers 0 0 0.0 0.0 36.81 4.84
11 005012 Dagmar Žáková Femme Fatale Dajavera 0 0 0.0 0.0 37.16 4.79
12 039410 Magdalena Bradáčová A3Ch Elza Fešák 0 0 0.0 0.0 37.55 4.74
13 051912 Marie Řežábková Action Jane´s dogs 0 0 0.0 0.0 38.35 4.64
14 085009 Jakub Dobiáš Indiana Jones Aibara 0 0 3.59 3.59 45.59 3.9
15 043311 Olga Edrová Celine of Nazgul Borders 1 0 0.0 5.0 33.82 5.26
16 046909 Nikola Banotová A3Ch Jude Hrdlička 1 0 0.0 5.0 33.9 5.25
17 000407 Iva Kremláčková Cassis Ayky 1 0 0.0 5.0 34.08 5.22
18 007710 Radana Píšťková A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream 1 0 0.0 5.0 34.71 5.13
19 082611 Peter Paško A3Ch Agira Z Košic 1 0 0.0 5.0 35.15 5.06
20 039309 Jan Smoček Jet Rider Rubínové srdce 0 1 0.0 5.0 35.59 5.0
21 026105 Veronika Vargová A3Ch Good Luck Gasko Prim 1 0 0.0 5.0 36.13 4.93
22 007108 Vladimíra Čištínová A3Ch Vast Bohemia Alké 1 0 0.0 5.0 37.01 4.81
23 Primožič Anja Zin / Tirtess Alamo Tirtess 0 1 0.0 5.0 38.18 4.66
24 Ondrášek Michal Daisy / Daisy Biely Tesák 0 1 0.0 5.0 38.41 4.63
25 051810 Jiří Skolek Emia Ayky 1 0 0.0 5.0 38.42 4.63
26 087812 Veronika Hružíková Beizzi Lex Rainy Love 1 0 0.0 5.0 39.45 4.51
27 Popovicova Karin Agilka / Fatima Darley Arabian 1 0 0.0 5.0 39.57 4.5
28 000708 Jitka Slánská Abby od Zlatonosné říčky 1 0 0.0 5.0 39.8 4.47
29 020512 Adam Sanetrník Cool Flame Wonderfull Dream 0 1 0.0 5.0 41.13 4.33
30 024812 Miroslav Válek Adina z Ginina Mirošovského Podbrdí 1 0 0.0 5.0 41.16 4.32
31 Ziolkowska Magdalena My / TURK Mawlch 2 0 0.0 10.0 31.94 5.57
32 026310 Pavla Kasálková Any Dreariness Near Future 2 0 0.0 10.0 33.9 5.25
33 056110 Lucie Konečná As you Like Graceful Avalanche 2 0 0.0 10.0 35.28 5.05
34 012812 Adriana Slezáková A3Ch Baghera Secret Artic Shine 2 0 0.0 10.0 35.66 4.99
35 036108 Petra Ušelová Ally From Crazy Sun 2 0 0.0 10.0 35.68 4.99
36 023310 Michaela Podloucká Clair Tender Flash 2 0 0.0 10.0 36.53 4.87
37 019109 Zdeněk Straka A3Ch Dy-no-mite Silver Breeze 2 0 0.0 10.0 36.83 4.83
38 034509 Barbora Smolková Alma Jolly Dog Moravia 2 0 0.0 10.0 37.67 4.73
39 047407 Nikol Vydrová A3Ch Saxo Littlethorn 1 1 0.0 10.0 38.41 4.63
40 017211 Jana Manychová Cargo Haliba 2 0 0.0 10.0 40.78 4.36
41 Matzenauerová Iveta A3Ch Ricky / Avenger Zorro Wonderfull Dream 2 0 0.0 10.0 41.01 4.34
42 037705 Petra Ušelová Elegance Sun Black Chevers 2 0 0.0 10.0 41.51 4.29
43 Kohl Michael LeeLoo / Kim Guldenland Kim Guldenland 0 1 7.85 12.85 49.85 3.57
44 041911 Kateřina Šafářová Amy Bocora 0 0 13.54 13.54 55.54 3.2
45 020912 Martina Tojšlová Arčí z České kotliny 1 1 3.83 13.83 45.83 3.88
46 060909 Martina Bartoková Noemi Foxy Fox 3 0 0.0 15.0 36.92 4.82
47 001610 Lenka Karasová Bastien Z Korunova Dola 3 0 0.0 15.0 37.28 4.77
48 044108 Marie Řežábková A3Ch Boldy Od Zlatonosné Říčky 2 1 0.0 15.0 40.79 4.36
49 Hering Stephanie Finlay / Finlay Harley Mintaka 2 1 0.41 15.41 42.41 4.2
50 075611 Michaela Peterková Audry Blueberry Od Čeníčka 2 1 0.66 15.66 42.66 4.17
51 026211 Iveta Dobiášová Grumble RM Sting z Černobílých 1 0 11.4 16.4 53.4 3.33
52 061110 Martin Ševčík CI Colleen´s Amazing Amy 3 0 2.6 17.6 44.6 3.99
53 090609 Michal Pivka Garp Svěží vítr 3 1 0.0 20.0 36.58 4.87
54 062711 Andrea Valentová Honey Mintaka 3 1 0.0 20.0 41.67 4.27
55 040008 Ljuba Řezníčková A Little Hemp of Crazy Sun 4 0 0.74 20.74 42.74 4.16
56 035608 Veronika Polášková Barga Vrabčí hnízdo 2 2 2.04 22.04 44.04 4.04
57 070411 Barbora Lerlová Onyx Rubínové srdce 2 2 2.51 22.51 44.51 4.0
58 015012 Klára Jůdová Buddy Gold Premio 5 1 0.0 30.0 38.98 4.57
59 043410 Barbora Vaníčková Princess Blue Joey Fitmin 3 1 10.46 30.46 52.46 3.39
60 075511 Michaela Peterková D'Blue Dream Silver Breeze 4 2 7.42 37.42 49.42 3.6
DIS 045610 Vladimíra Čištínová Elis Ayky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Kohl Michael Bora / Bora vom sonnigen Garten DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011713 Sandra Kutějová Henessie Cage Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Mikec Manca Bode / Bode Jeronimo in Blue Ovcarski DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022410 Anna Pospíšilová Jade Hrdlička DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035610 Alžběta Štěpánková Panter Blade Black Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 041111 Michaela Mlčochová Diley z Temného hvozdu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 091409 Kateřina Terčová Enigmatic Entity Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Ziolkowska Magdalena Mati / HETTON GRANT Bohemia Alke DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055510 Zdeněk Straka A3Ch Bruno Doll Budgerigar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034811 Nikol Vydrová Evo Littlethorn DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031409 Lenka Svaková Always with me from Valachian Highlands DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Kohl Michael Aslan / Trust your heart Around the world Trust your heart Around the world DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Frick Lisa Cody / Sense of Delight Buddy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057708 Aneta Grygarová A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 079611 Irena Kochová A3Ch Boomerang Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 089009 Sandra Kutějová Beltane Spirit vom Peter und Lydia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Mikec Manca Lin / Nice of you to come bye Tri if you DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002313 Anna Pospíšilová Roca Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050210 Adriana Slezáková A3Ch Crazy Cowboy Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012108 Kateřina Terčová A3Ch Cheese it Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000512 Pavel Košek A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049210 Lenka Karasová Down with Love Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080812 Tereza Králová Atalia Unis Kynopolis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045908 Michaela Mlčochová Katrina Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005212 Radovan Liška Oress Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Frick Lisa The Princess / Hoss v. Firsthemp of Devil Brook DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005411 Olga Edrová Best Choice Od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050110 Petr Dostál Bandito's Boomerang Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 010212 Jana Fuksová Caramba de la Katemy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003012 Lucie Krejčí Arlynn at Tachyon Czech Fan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016910 Jiří Mlčoch Bína od Vltavských pramenů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Vetráková Zuzana Gerda / Hira Grant Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Komat Lea Nelly / Nelly Moonlinght DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007809 Petra Drbošalová Atomic Flash Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013109 Veronika Bínová Bay Šedá He-Fra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 076011 Tomáš Lerl O'Quark Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018809 Dana Russová Goody Goody Ambra Profesional DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059511 Olga Edrová Tom Miveko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012607 Michal Krejčí Angel at Tachyon od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086909 Lenka Řezníčková A3Ch Ammy Z Teneriffe gold DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062112 Barbora Novotná A3Ch El Sid Z Paleolitu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072009 Milan Jirásek A3Ch Dag Valiant Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019412 Eliška Brabcová A3Ch Beauty Minnie Graceful Avalanche DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 040110 Jana Haberzettlová Black Bree Budgerigar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Millan Kralova Renata Ziggy / Earl Ziggy Dei Matiblu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008308 Marcela Polášková Balantine z Jabloňovho dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Suchovska Katarina Crash / Blow-by-Blow Near Future DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Vadlja Sibila Mimi / Mirai Seta Del Oro DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Lukacova Iveta Beky / Bacardi Bambabibi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Illényiová Hella Ria / Vitality Poseidon Poseidon DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020110 Aneta Kramertová Crazy Meggy Dajavera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006709 Klára Manychová Banny Norje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027609 Hana Petrlová A Lyric Mystique Near Future DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026609 Kristýna Schreierová A3Ch Beautiful Shiloh Bashmar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058710 Barbora Škarnitzlová Amazing Joy od Čeníčka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Tučániová Lucia Kaira Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086509 Iva Rácová Eager Eagle Nice of you to Come Bye DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004109 Barbora Štouračová Ola Miveko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066712 Kristýna Hrazdilová Miss Corky Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 054810 Eliška Kaletová A3Ch Azzaria Nyx od Čeníčka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053710 Kateřina Ošmerová Daiquiri Brown Aibara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016013 Jakub Drahokoupil A3Ch Fanny Miveko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001412 Radka Růžičková Akira Ace Czech Black DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Podjed Maruša Kaili / Bea DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002012 Jan Fiala Božská Číča od Betlémské pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055208 Jana Dušková A3Ch Crazy Charlie Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001611 Ivana Prokešová Ace Cassy od Čeníčka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 074109 Anna Řezníčková Aisha Z Teneriffe gold DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048610 Jiří Svěchota A3Ch Feel Free Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012711 Klára Reinischová A - Barunka Libušský brouček DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009212 Kristýna Hanzlíková A3Ch My Dream from Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045810 Kristýna Hanzlíková A3Ch Immortal Beauty z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Šimčíková Martina Koral / Coral Vrabčí Hnízdo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 071811 Iveta Svatá Amigo Definitive Choice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084412 Jan Černý Batumi The Guardians of Albion DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051512 Hana Petrlová Farra Slezský Hrádek DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030113 Stanislav Řehola Chiquita Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055012 Blanka Škvorová A-Babeta Libušský Brouček DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 068911 Lucie Petirová Europe Bohemia Patrix DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 078311 Petra Kopecká Diamond Inessa Near Future DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027712 Jana Dušková Baby Pepina Graceful Avalanche DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Lukac Roman Didi / Brenna Ferencik DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014212 Martina Potocká Akord Akim Czech Black DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034910 Iveta Svatá Bailes Dajavera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 070012 Alena Trýznová Alabaster Head Definitive Choice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Żukowska Anna Chila / Hexi Grant Bohemia Alke Bohemia Alke DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 090412 Nikol Mrázová Ace Sam Fast and Foolish DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 081011 Jana Grešová Hummer Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084412 Jan Černý Batumi The Guardians of Albion DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 082711 Ivana Ondrušová Cardif Bashmar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056012 Jitka Slánská Daisy Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019811 Irena Luxová Tobias Gary Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056912 Jakub Diviš Gaelica Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017811 Tereza Lisková Roxette Foxy Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029113 Kristýna Staňková Awar od Vltavských pramenů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 081012 Julie Vacková Highlander Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084012 Michal Vokrouhlík Blue Rocket z Ohromujícího světa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031810 Martin Ševčík Admit Beauty Near Future DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060812 Kamila Pilnáčková Della Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062412 Barbora Štouračová Anecdote Czech Fan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 070112 Alena Trýznová A Little Definitive Choice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034412 Eliška Vejrostová Ashenn Lee Z Chotyně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013611 Lucie Vavrečková Algida Ice Rainy Love DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021410 Michal Stránský Atrei Ivelbero´s Darling DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 090512 Jana Jourová Buddy z Ohromujícího světa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062612 Jana Dobiášová Quip Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005113 Barbora Smolková Amálka Sky Trip DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084912 Jana Tománková Dag Small Speedy Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 041912 Tereza Weichslová All For One Bohemia Patrix DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 070212 Michaela Nováková AC-DC Fast and Foolish DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017513 Vendula Jarošová Amaya Hamyfa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038712 Iveta Matzenauerová Gim Kelliegardens DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 046811 Tereza Frumarová Aderyn Z Nefritu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033711 Kateřina Provazníková A - Bára Libušský brouček DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008011 Hana Sklenaříková C'Rosso Near Future DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 079612 Barbora Valentinová Belize Bolkovský dvůr DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 076212 Markéta Porubová Dorra Best Berry od Knínické studánky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066412 Markéta Jahodová Baby Pepper z Ohromujícího světa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028211 Šárka Kejvalová Ebony Ayky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043712 Kateřina Puflerová Adelin Bánov Bells DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020513 Nikola Turečková Bessy z Vysokého Újezda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015312 Martina Komínová Great Spirit Hardy Horde DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016411 Karolína Pincová Brendy Ganden Monge DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072211 Kateřina Macků Ou jé Pepi Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS