Cz En

Jump III L

  1. Datum: 12. 12. 2015
  2. Závod: Ptýrov u Mnichova Hradiště - I. Highway to Hell
  3. Rozhodčí: Dostál, Petr (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 37.0 s
  6. Maximální čas: 60.0 s
  7. Délka: 161.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.35 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp 0 0 0.0 0.0 31.94 5.04
2 078609 Natálie Kopperová Chita Durnitor 0 0 0.0 0.0 32.5 4.95
3 058110 Karel Kurc A3Ch BIG CHOCOLATE z Lodice 0 0 0.0 0.0 33.0 4.88
4 044115 Milan Jirásek A3Ch Accelerated Caddy Breembark 0 0 0.0 0.0 33.26 4.84
5 Alicja Kocowicz Tip 0 0 0.0 0.0 34.51 4.67
6 036311 Kristýna Machková Emma 0 0 0.0 0.0 36.04 4.47
7 020912 Martina Tojšlová Arčí z České kotliny 0 0 1.83 1.83 38.83 4.15
8 003313 Iva Říhová A3Ch Albert ze Strakatého dvorku 1 0 3.68 8.68 40.68 3.96
9 062511 Eliška Dolníčková Adrien z Krasového Kraje 2 0 0.0 10.0 32.93 4.89
10 056110 Lucie Konečná As you Like Graceful Avalanche 1 1 0.09 10.09 37.09 4.34
11 087814 Lýdie Urbanová A3Ch Nice Fidget Bohemia Patrix 2 0 2.82 12.82 39.82 4.04
12 090209 Jan Souček Cassidy od Zlatonosné říčky 3 1 0.92 20.92 37.92 4.25
13 007009 Renata Šikolová Adam Sub Tilia 4 0 1.66 21.66 38.66 4.16
DIS 043314 Zuzana Bursová Caira Amyflatt DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000615 Alexandra Křivohlavá My Free Man van de Hartenhoeve DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 064214 Tereza Kalvová Pipin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 071515 Dominika Kohoutová According To Wish Breembark DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021615 Lucie Konečná Ice Wow Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 076715 Karel Kurc Die Heard Black River DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 054314 Veronika Maryníková Abstinent Griotte Te Salutant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 079813 Barbora Pulpánová Wacka Mawlch DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 076414 Renata Šikolová Beast Master Queen of Garden DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018912 Martina Černá Hollywood Black Asocjacja DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001914 Klára Kokešová Brita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019515 Natálie Kopperová Arletta Baar Sorrel Vixen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 081213 Kristýna Machková Deiri Sutá Hamyfa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017913 Kateřina Pospíšilová Dragon´s Fly Express Speedy Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 070412 Jan Souček Ideal Image Z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006213 Petra Šenová Brown Sugar Malimaniac´s DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 010212 Jana Fuksová Caramba de la Katemy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011512 Kateřina Pospíšilová Alexandra od Světického pramene DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051912 Marie Řežábková Action Jane´s dogs DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037810 Barbora Pulpánová Black & White Katemy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS