Cz En

Agility Individual

  1. Datum: 28. 09. 2014
  2. Závod: Liberec - Mistrovství České republiky v agility
  3. Rozhodčí: Podmolová, Jaroslava (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 41.0 s
  6. Maximální čas: 65.0 s
  7. Délka: 162.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.95 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 039811 Jan Smoček Fata Morgana Lukato Gold 0 0 0.0 0.0 34.81 4.65 V V
2 042211 Eva Lačňáková A3Ch ICQ of the Five Colors 0 0 0.0 0.0 35.19 4.6 V V
3 028413 Dita Korcová Extra Pepe Elita Triumphans 0 0 0.0 0.0 36.0 4.5 V V
4 068811 Adéla Havlíková A3Ch Baylies Ike Mark 0 0 0.0 0.0 36.12 4.49 V V
5 001409 Monika Šaling A3Ch Deviľs Doll z Ďáblovy Studánky 0 0 0.0 0.0 37.14 4.36 V V
6 000709 Radana Píšťková A3Ch Be My Jousee Tantum Auri 0 0 0.0 0.0 37.71 4.3 V V
7 029205 Martina Konečná A3Ch Amazing Cherub the Little Bodyguard 0 0 0.0 0.0 38.9 4.16 V V
8 077509 Markéta Jahodová Black Jack the Moravian Avalanche 0 0 0.0 0.0 38.95 4.16 V V
9 058809 Tomáš Ješke Elita Perla z Polabí 0 0 0.0 0.0 39.14 4.14 V V
10 048509 Dominika Machová A3Ch Aimee z Částkova 0 0 0.0 0.0 40.0 4.05 V V
11 084311 Arnošt Vojíř A3Ch Annie ze Šanovského parku 0 0 0.0 0.0 40.05 4.04 V V
12 078409 Michal Horáček A3Ch Sáry ze Šternberské strže 0 0 0.0 0.0 40.06 4.04 V V
13 013806 Alena Lustyková A3Ch Aramis 0 0 0.0 0.0 40.92 3.96 V V
14 055812 Michaela Sinzogan A3Ch Earl of Nový krystal 0 0 1.47 1.47 42.47 3.81 V V
15 049511 Julie Wohanková Tricki 0 0 2.29 2.29 43.29 3.74 V V
16 030308 Petra Hamtilová A3Ch Faidra Of Volcano Cotopaxi 0 0 4.39 4.39 45.39 3.57 V V
17 039107 Jana Zemková A3Ch Cedrik z Dřevěné chaloupky 0 1 0.0 5.0 38.91 4.16 V V
18 013909 Lucie Jeřábková A3Ch Zanna Žlutá Řeka 1 0 0.0 5.0 39.03 4.15 V V
19 054711 Lenka Špidlenová A3Ch Leon od Prachovských skal 1 0 0.0 5.0 39.29 4.12 V V
20 047111 Alena Divišová A3Ch Atiyah Setta Ghipinaldo 1 0 0.0 5.0 39.94 4.06 V V
21 007811 Marta Němcová A3Ch Everett Black King Půlnoční svit 1 0 0.0 5.0 40.8 3.97 V V
22 063611 Hedvika Rychnovská A3Ch Attila Rychlá tlapka 1 0 0.0 5.0 40.81 3.97 V V
23 022210 Michaela Glossová A3Ch Asset Mojo Runique 1 0 0.47 5.47 41.47 3.91 V V
24 005308 Josef Žák A3Ch Quincy Gold Moravia Classic 0 1 2.39 7.39 43.39 3.73 VD VD
25 070211 Martina Jírová A3Ch Faroth z Lorienu Moravia 0 1 2.42 7.42 43.42 3.73 VD VD
26 044210 Vladimír Puchýř A3Ch Jessi 1 0 2.47 7.47 43.47 3.73 VD VD
27 011812 Radka Mokrišová A3Ch Alvin Gold Radan Bohemia 2 0 0.0 10.0 36.24 4.47 VD VD
28 002209 Andrea Novotná Bernie Andreas Dresdens Bomba 2 0 0.0 10.0 36.74 4.41 VD VD
29 078212 Nikola Schovancová A3Ch Koudy 2 0 0.0 10.0 38.04 4.26 VD VD
30 068912 Denisa Kopecká A3Ch Babů Long Princess de H4P 2 0 0.0 10.0 38.25 4.24 VD VD
31 001111 Lenka Holubová A3Ch Rick Brilliant Bohemia 1 1 0.0 10.0 39.01 4.15 VD VD
32 001609 František Dušek A3Ch Holly Malý Klaun 1 1 0.64 10.64 41.64 3.89 VD VD
33 043508 Daniela Borůvková A3Ch Iris ze Sváškova dvora 1 0 11.86 16.86 52.86 3.06 D D
DIS 064312 Jitka Klozová A3Ch Incredible Joy Yrtep DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066311 Andrea Novotná Angie Andreas Pop Bernie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008212 Monika Šaling A3Ch A Little star of Youwentis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 020910 Klára Votrubcová A3Ch Alexandr Královská Manta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006111 Zuzana Svobodová A3Ch Alchymie Bar-Bar Beskydy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004911 Blanka Fričová A3Ch Bella Mia Beryllova krev DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 067609 Jitka Krejcárková Ax-agility Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 020611 Lenka Sack A3Ch Sirka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 032511 Martina Slabová A3Ch Jackie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016312 Petr Andrýs A3Ch Cyrano Královská Manta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004409 Soňa Haluzová A3Ch Dara Z Dače DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004305 Renata Mandová A3Ch Alpinka Mondeo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078111 Ondřej Kubíček A3Ch Hell Boy Manepo Ideál DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044012 Dominik Machotka A3Ch Cheery Cinderella's Ranch DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000113 Martina Dostálová A3Ch Gimli z Lorienu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 091609 Martina Konečná A3Ch Bugaboo the Little Bodyguard DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003807 Eliška Kaletová A3Ch Laritta Janivan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 031510 Jana Šedivá A3Ch Yasmin Šedý vévoda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075912 Václav Borůvka A3Ch Gréta Garbo Drofa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016810 Aneta Slavíková Black Berry Prague Haley DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 065413 Pavel Henzl A3Ch Jessika DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004011 Stela Šimpachová A3Ch Trixie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001811 Petr Vajgl A3Ch Terry DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 033911 Andrea Dvořáková A3Ch Samuel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057909 Jana Kochanová A3Ch Jimmi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 060010 Iveta Hötzelová Moro z Tichého háje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 049407 Jitka Klozová A3Ch Aninka Malý kouzelník DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048212 Barbora Kozlová A3Ch Eddie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO