Cz En

Agility

  1. Datum: 06. 09. 2015
  2. Závod: Liberec - Mistrovství České republiky v agility
  3. Rozhodčí: Virta, Rauno (FI)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 49.0 s
  6. Maximální čas: 64.0 s
  7. Délka: 188.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 3.84 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 082814 Tereza Králová Explosive Essay 0 0 0.0 0.0 36.35 5.17 V V
2 074012 Jakub Štýbr A3Ch Ykuk Deabei 0 0 0.0 0.0 36.88 5.1 V V
3 089214 Lucie Glejdurová Baileys Bohemia Grant 0 0 0.0 0.0 37.2 5.05 V V
4 026312 Tereza Kaniová Holly Grant Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 37.23 5.05 V V
5 073311 Zuzana Přichystalová Ar Moravia Liand 0 0 0.0 0.0 37.76 4.98 V V
6 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp 0 0 0.0 0.0 38.24 4.92 V V
7 010112 Roman Linka A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky 0 0 0.0 0.0 38.36 4.9 V V
8 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny 0 0 0.0 0.0 38.67 4.86 V V
9 032013 Adam Bělunek Ergo Z Lantíkova 0 0 0.0 0.0 39.12 4.81 V V
10 059711 Olga Edrová Van Miveko 0 0 0.0 0.0 39.19 4.8 V V
11 037914 Michal Brych A3Ch Jude Hrdlička 0 0 0.0 0.0 40.42 4.65 V V
12 004810 Veronika Nehybová Kean Black Chevers 0 0 0.0 0.0 40.45 4.65 V V
13 041414 Barbora Mandíková A3Ch Atlas Wookiee Simple Elegance 0 0 0.0 0.0 40.93 4.59 V V
14 061112 Jaroslav Šafařík A3Ch Am I Full of Secret Energy 0 0 0.0 0.0 41.75 4.5 V V
15 013608 Eva Linková Aaron Čiko Bashmar 0 0 0.0 0.0 42.96 4.38 V V
16 039410 Magdalena Bradáčová A3Ch Elza Fešák 0 0 0.0 0.0 43.95 4.28 V V
17 046414 Markéta Klevarová Chaney ze Skalistých hor 0 0 0.0 0.0 45.92 4.09 V V
18 005212 Radovan Liška Oress Rubínové srdce 1 0 0.0 5.0 36.93 5.09 V V
19 059511 Olga Edrová Tom Miveko 1 0 0.0 5.0 37.01 5.08 V V
20 Ywona Golab Never Never Land Y OVER DRIVE - "" 1 0 0.0 5.0 37.06 5.07 V V
21 015410 Radka Mokrišová A3Ch Apo Mawlch 1 0 0.0 5.0 38.45 4.89 V V
22 054113 Eva Kočnarová Lentilka Dajavera 1 0 0.0 5.0 39.24 4.79 V V
23 026609 Kristýna Schreierová A3Ch Beautiful Shiloh Bashmar 1 0 0.0 5.0 39.98 4.7 V V
24 076011 Tomáš Lerl O'Quark Rubínové srdce 0 1 0.0 5.0 43.32 4.34 V V
25 006514 Petra Drbošalová Frey The Midnight Gem Shakti Se 2 0 0.0 10.0 36.7 5.12 VD VD
26 048910 Lucie Bartelová Atia Rájecký kopec 1 1 0.0 10.0 39.22 4.79 VD VD
27 084012 Michal Vokrouhlík Blue Rocket z Ohromujícího světa 2 0 0.0 10.0 39.44 4.77 VD VD
28 003112 Zdeněk Lukovics Aurélia Dai Muratori 0 1 8.3 13.3 57.3 3.28 VD VD
29 085009 Jakub Dobiáš Indiana Jones Aibara 1 0 8.4 13.4 57.4 3.28 VD VD
DIS 055013 Jana Brodová A3Ch Quiet Riot z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011313 Eva Svobodová Atalia Unis Kynopolis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001815 Barbora Lerlová Jet Rider Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 064314 Martina Magnoli Klimešová Wilbur Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 077513 Jan Molnár A3Ch Joe z Bengasu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003108 Eva Kočnarová A3Ch Brownstorm DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069012 Pavla Chlustinová Bessy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068411 Eva Boháčová A3Ch Abby Vali Dog-rose hill DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 089314 Tereza Kaniová A3Ch Bombardino Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074613 Nikola Banotová A3Ch Beneris Yabalute DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000512 Pavel Košek A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063412 Veronika Otýpková Apanie Smart Working DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012312 Denisa Sommerová A3Ch Error Katemy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 018914 Martina Wasserbauerová Angel Jackie z Kosteleckých Humen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO