Cz En

jumping

  1. Datum: 09. 01. 2016
  2. Závod: Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (1/3)
  3. Rozhodčí: Boháčová, Alice (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 39.0 s
  6. Maximální čas: 59.0 s
  7. Délka: 167.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.28 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 006111 Zuzana Svobodová A3Ch Alchymie Bar-Bar Beskydy 0 0 0.0 0.0 31.79 5.25 V V
2 084311 Arnošt Vojíř A3Ch Annie ze Šanovského parku 0 0 0.0 0.0 34.26 4.87 V V
3 070211 Martina Jírová A3Ch Faroth z Lorienu Moravia 0 0 0.0 0.0 36.36 4.59 V V
4 054711 Lenka Špidlenová A3Ch Leon od Prachovských skal 0 0 0.0 0.0 37.44 4.46 V V
5 046915 Dana Russová Ťapka 0 0 0.0 0.0 38.41 4.35 V V
6 065413 Pavel Henzl A3Ch Jessika 0 0 0.0 0.0 38.88 4.3 V V
7 008314 Radomila Schmiedová Lizy 0 0 2.29 2.29 41.29 4.04 V V
8 028311 Kristýna Běhounková Celli z Bukovských lesů 0 0 2.64 2.64 41.64 4.01 V V
9 017013 František Dušek CELEST OF LUCK Alexandria Gold 0 0 2.66 2.66 41.66 4.01 V V
10 068912 Denisa Kopecká A3Ch Babů Long Princess de H4P 1 0 0.0 5.0 37.44 4.46 V V
11 004911 Blanka Fričová A3Ch Bella Mia Beryllova krev 1 0 0.58 5.58 39.58 4.22 V V
12 064713 Blanka Lauterbachová Tina 0 0 6.76 6.76 45.76 3.65 VD VD
13 022210 Michaela Glossová A3Ch Asset Mojo Runique 0 1 3.75 8.75 42.75 3.91 VD VD
14 084211 Dana Vojířová Fatty Hop Trop 1 0 6.12 11.12 45.12 3.7 VD VD
15 092612 Jana Mikulová A3Ch Colombina Moravské srdce 0 1 6.95 11.95 45.95 3.63 VD VD
16 058614 Renata Michajličenková Kiki 1 1 2.08 12.08 41.08 4.07 VD VD
17 001912 Radomila Schmiedová Barney 0 2 6.43 16.43 45.43 3.68 D D
18 021115 Pavla Eliášová Andy z Bílé cesty 1 1 10.78 20.78 49.78 3.35 D D
19 043307 Blanka Lauterbachová Terry 1 1 11.37 21.37 50.37 3.32 D D
DIS 001609 František Dušek A3Ch Holly Malý Klaun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 022310 Michaela Glossová Aimee Gee Runique DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 086814 Alena Zbožínková Ewa Královská Manta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045215 Petra Vejtrubová Rhapsody Rhyme Fort Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044210 Vladimír Puchýř A3Ch Jessi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011914 Lucie Dušková Gino Gold z Vesničky u hranic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 047111 Alena Divišová A3Ch Atiyah Setta Ghipinaldo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062314 Petra Haspeklová Apple Juice Rose Speedlight DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009915 Michaela Houserová Hailey JE-CU-B DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 059513 Jana Ulrichová (Doušová) Una Mia Poslední skaut DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 046010 Petra Vaverková A3Ch Easter Elfie Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051612 Pavel Henzl A3Ch Adélka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055812 Michaela Sinzogan A3Ch Earl of Nový krystal DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 070014 Roman Linka Abu Alien Life Form DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087415 Hana Vrzalová Jenny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO