Cz En

Agility squads

  1. Datum: 05. 09. 2015
  2. Závod: Liberec - Mistrovství České republiky v agility
  3. Rozhodčí: Virta, Rauno (FI)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 46.0 s
  6. Maximální čas: 69.0 s
  7. Délka: 186.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.04 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 009112 Petra Sekerová Eni 0 0 0.0 0.0 36.31 5.12 V V
2 006514 Petra Drbošalová Frey The Midnight Gem Shakti Se 0 0 0.0 0.0 36.69 5.07 V V
3 059511 Olga Edrová Tom Miveko 0 0 0.0 0.0 36.85 5.05 V V
4 026312 Tereza Kaniová Holly Grant Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 36.9 5.04 V V
5 074012 Jakub Štýbr A3Ch Ykuk Deabei 0 0 0.0 0.0 37.44 4.97 V V
6 010112 Roman Linka A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky 0 0 0.0 0.0 38.28 4.86 V V
7 018914 Martina Wasserbauerová Angel Jackie z Kosteleckých Humen 0 0 0.0 0.0 38.46 4.84 V V
8 004810 Veronika Nehybová Kean Black Chevers 0 0 0.0 0.0 38.53 4.83 V V
9 066509 Tereza Králová A3Ch Little Jackie Black Chevers 0 0 0.0 0.0 38.71 4.8 V V
10 055013 Jana Brodová A3Ch Quiet Riot z Černobílých 0 0 0.0 0.0 39.5 4.71 V V
10 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp 0 0 0.0 0.0 39.5 4.71 V V
11 003108 Eva Kočnarová A3Ch Brownstorm 0 0 0.0 0.0 39.51 4.71 V V
12 000512 Pavel Košek A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny 0 0 0.0 0.0 40.08 4.64 V V
13 061112 Jaroslav Šafařík A3Ch Am I Full of Secret Energy 0 0 0.0 0.0 40.63 4.58 V V
14 035310 Aneta Grygarová A3Ch Daithi Gee Fort Victory 0 0 0.0 0.0 40.99 4.54 V V
15 003112 Zdeněk Lukovics Aurélia Dai Muratori 0 0 0.0 0.0 42.02 4.43 V V
16 068411 Eva Boháčová A3Ch Abby Vali Dog-rose hill 1 0 0.0 5.0 37.38 4.98 V V
17 082814 Tereza Králová Explosive Essay 0 1 0.0 5.0 37.88 4.91 V V
18 059711 Olga Edrová Van Miveko 1 0 0.0 5.0 37.93 4.9 V V
19 054113 Eva Kočnarová Lentilka Dajavera 1 0 0.0 5.0 38.1 4.88 V V
20 089314 Tereza Kaniová A3Ch Bombardino Bohemia Grant 0 1 0.0 5.0 38.81 4.79 V V
21 048910 Lucie Bartelová Atia Rájecký kopec 1 0 0.0 5.0 38.94 4.78 V V
22 039410 Magdalena Bradáčová A3Ch Elza Fešák 1 0 0.0 5.0 39.74 4.68 V V
23 073311 Zuzana Přichystalová Ar Moravia Liand 0 1 0.0 5.0 40.35 4.61 V V
24 084012 Michal Vokrouhlík Blue Rocket z Ohromujícího světa 1 0 0.0 5.0 40.36 4.61 V V
25 Olga Kwiecień BARBARIAN FIGHTER Extreme Braveheart 0 1 0.0 5.0 40.81 4.56 V V
26 032013 Adam Bělunek Ergo Z Lantíkova 1 0 0.0 5.0 41.24 4.51 V V
27 015410 Radka Mokrišová A3Ch Apo Mawlch 1 0 0.0 5.0 41.5 4.48 V V
28 050210 Adriana Slezáková A3Ch Crazy Cowboy Wonderfull Dream 1 0 0.0 5.0 41.7 4.46 V V
29 082011 Klára Hančová Aglaya z Nefritu 1 0 2.9 7.9 48.9 3.8 VD VD
30 064314 Martina Magnoli Klimešová Wilbur Gulden Land 2 0 0.0 10.0 37.76 4.93 VD VD
31 076011 Tomáš Lerl O'Quark Rubínové srdce 0 2 0.0 10.0 45.77 4.06 VD VD
32 013608 Eva Linková Aaron Čiko Bashmar 1 1 1.43 11.43 47.43 3.92 VD VD
DIS 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005212 Radovan Liška Oress Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 041414 Barbora Mandíková A3Ch Atlas Wookiee Simple Elegance DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 089214 Lucie Glejdurová Baileys Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 037914 Michal Brych A3Ch Jude Hrdlička DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069012 Pavla Chlustinová Bessy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011313 Eva Svobodová Atalia Unis Kynopolis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012312 Denisa Sommerová A3Ch Error Katemy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 080013 Irena Kochová A3Ch Keen ISDS CZ 323144 DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074613 Nikola Banotová A3Ch Beneris Yabalute DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001815 Barbora Lerlová Jet Rider Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 077513 Jan Molnár A3Ch Joe z Bengasu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 046414 Markéta Klevarová Chaney ze Skalistých hor DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 026609 Kristýna Schreierová A3Ch Beautiful Shiloh Bashmar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063412 Veronika Otýpková Apanie Smart Working DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO