Cz En

Jump II L

  1. Datum: 12. 12. 2015
  2. Závod: Ptýrov u Mnichova Hradiště - I. Highway to Hell
  3. Rozhodčí: Dostál, Petr (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 32.0 s
  6. Maximální čas: 60.0 s
  7. Délka: 137.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 18
  10. Postupová rychlost: 4.28 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp 0 0 0.0 0.0 26.47 5.18
2 058110 Karel Kurc A3Ch BIG CHOCOLATE z Lodice 0 0 0.0 0.0 26.82 5.11
3 044115 Milan Jirásek A3Ch Accelerated Caddy Breembark 0 0 0.0 0.0 27.09 5.06
4 019515 Natálie Kopperová Arletta Baar Sorrel Vixen 0 0 0.0 0.0 27.41 5.0
5 036311 Kristýna Machková Emma 0 0 0.0 0.0 28.34 4.83
6 051912 Marie Řežábková Action Jane´s dogs 0 0 0.0 0.0 28.77 4.76
7 Alicja Kocowicz Tip 0 0 0.0 0.0 29.07 4.71
8 018912 Martina Černá Hollywood Black Asocjacja 0 0 0.0 0.0 30.61 4.48
9 011512 Kateřina Pospíšilová Alexandra od Světického pramene 0 0 0.68 0.68 32.68 4.19
10 071515 Dominika Kohoutová According To Wish Breembark 1 0 0.0 5.0 27.18 5.04
11 084012 Michal Vokrouhlík Blue Rocket z Ohromujícího světa 1 0 0.0 5.0 27.3 5.02
12 056110 Lucie Konečná As you Like Graceful Avalanche 1 0 0.0 5.0 27.88 4.91
13 054314 Veronika Maryníková Abstinent Griotte Te Salutant 0 1 0.0 5.0 28.29 4.84
14 006213 Petra Šenová Brown Sugar Malimaniac´s 1 0 0.0 5.0 28.69 4.78
15 076715 Karel Kurc Die Heard Black River 1 0 0.0 5.0 29.55 4.64
16 037810 Barbora Pulpánová Black & White Katemy 1 0 2.11 7.11 34.11 4.02
17 001914 Klára Kokešová Brita 0 0 8.1 8.1 40.1 3.42
18 062511 Eliška Dolníčková Adrien z Krasového Kraje 2 0 0.0 10.0 27.39 5.0
19 087814 Lýdie Urbanová A3Ch Nice Fidget Bohemia Patrix 2 0 0.0 10.0 30.02 4.56
20 076414 Renata Šikolová Beast Master Queen of Garden 1 1 2.74 12.74 34.74 3.94
21 007009 Renata Šikolová Adam Sub Tilia 3 0 0.0 15.0 30.0 4.57
22 079813 Barbora Pulpánová Wacka Mawlch 0 2 7.11 17.11 39.11 3.5
23 090209 Jan Souček Cassidy od Zlatonosné říčky 4 0 0.0 20.0 29.13 4.7
24 043314 Zuzana Bursová Caira Amyflatt 2 1 12.77 27.77 44.77 3.06
DIS 017913 Kateřina Pospíšilová Dragon´s Fly Express Speedy Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000615 Alexandra Křivohlavá My Free Man van de Hartenhoeve DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021615 Lucie Konečná Ice Wow Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 078609 Natálie Kopperová Chita Durnitor DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 081213 Kristýna Machková Deiri Sutá Hamyfa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003313 Iva Říhová A3Ch Albert ze Strakatého dvorku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 070412 Jan Souček Ideal Image Z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 010212 Jana Fuksová Caramba de la Katemy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020912 Martina Tojšlová Arčí z České kotliny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 064214 Tereza Kalvová Pipin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS