Cz En

Agility

  1. Datum: 14. 02. 2015
  2. Závod: Terezín - DogFriends FITMIN Cup (2/3)
  3. Rozhodčí: Maroušková, Jitka (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 39.0 s
  6. Maximální čas: 67.0 s
  7. Délka: 145.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 18
  10. Postupová rychlost: 3.72 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp 0 0 0.0 0.0 30.17 4.81 V V
2 084012 Michal Vokrouhlík Blue Rocket z Ohromujícího světa 0 0 0.0 0.0 31.17 4.65 V V
3 089909 Eva Linková A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky 0 0 0.0 0.0 31.18 4.65 V V
4 062112 Barbora Novotná A3Ch El Sid Z Paleolitu 0 0 0.0 0.0 31.44 4.61 V V
5 077513 Jan Molnár A3Ch Joe z Bengasu 0 0 0.0 0.0 32.75 4.43 V V
6 079611 Irena Kochová A3Ch Boomerang Od Betlémské Pastviny 0 0 0.0 0.0 33.0 4.39 V V
7 080013 Irena Kochová A3Ch Keen ISDS CZ 323144 0 0 0.0 0.0 33.59 4.32 V V
8 053909 Lucie Zochová A3Ch Attack Black Mount Mckinkey 0 0 0.0 0.0 34.15 4.25 V V
9 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny 1 0 0.0 5.0 30.17 4.81 V V
10 074012 Jakub Štýbr A3Ch Ykuk Deabei 1 0 0.0 5.0 30.55 4.75 V V
11 076011 Tomáš Lerl O'Quark Rubínové srdce 1 0 0.0 5.0 31.89 4.55 V V
12 000013 Irena Kochová A3Ch Tep Brisk Ballarat 1 0 0.0 5.0 32.16 4.51 V V
13 072009 Milan Jirásek A3Ch Dag Valiant Mintaka 1 0 0.0 5.0 32.24 4.5 V V
14 006114 Anna Rybová Cinna Moon Koryfej 1 0 0.0 5.0 33.45 4.33 V V
15 000512 Pavel Košek A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny 1 0 0.0 5.0 34.24 4.23 V V
16 043113 Nikola Vitulová A3Ch Little Chip Dajavera 1 0 0.0 5.0 35.53 4.08 V V
17 026510 Miroslava Kolínská Hurley Bohemia Jaronela 1 0 0.0 5.0 36.13 4.01 V V
18 016211 Miroslav Považan A3Ch James Gulden land 0 1 0.0 5.0 36.71 3.95 V V
19 073414 Stefan Pavlovič Watson Foxy Fox 0 1 0.0 5.0 37.4 3.88 V V
20 071414 Kateřina Jirková Bonita Chiquita Od Zlatonosné Říčky 1 1 0.75 10.75 39.75 3.65 VD VD
21 071314 Eva Nováková Bobi Queen of Garden 1 1 1.42 11.42 40.42 3.59 VD VD
22 044513 Barbora Loutocká Arthur 0 0 12.03 12.03 51.03 2.84 VD VD
23 036013 Veronika Kučerová Maggie z Ostrova naděje 1 1 2.65 12.65 41.65 3.48 VD VD
24 048614 Petra Mondscheinová Auro Matteo Crazy Fellow 0 2 3.21 13.21 42.21 3.44 VD VD
25 046411 Markéta Žídková Nelly 1 0 8.56 13.56 47.56 3.05 VD VD
26 026410 Miroslava Kolínská Black-Donar Šumbarský pramen 2 0 6.34 16.34 45.34 3.2 D D
27 038912 Ivana Růžičková Cole Grenay 3 1 0.0 20.0 35.16 4.12 D D
28 076712 Jana Pospíšilová Bee Free Crazy Beautiful 2 2 0.0 20.0 37.5 3.87 D D
DIS 069413 Libuše Suchánková Rocky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078609 Natálie Kopperová Chita Durnitor DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Katarína Kolarovová """SURI"" Alsa Eldest Slovakia" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084512 Petra Haspeklová Coca Cola Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003215 Denisa Dlasková Cassius Malevil Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 086513 Adéla Řeholová Amber Sky Based on ball DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044612 Sandra Mikscheová A3Ch Dorotka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039713 Jiří Sahaj Mini Devil Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083614 Petra Hamšíková A3Ch Free Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083514 Lucie Bidlová Triss DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081213 Kristýna Machková Deiri Sutá Hamyfa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044014 Ivana Francová Alla Marcía z Údolí květin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021510 Pavla Šerclová Angi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004713 Marcel Sláma Belly DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Helena Potfajova Jacuzzi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056013 Petr Müller Iggy z Bengasu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042614 Eliška Vernerová Sati DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 059313 Markéta Černá Nella DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012212 Lucie Zochová A3Ch Crazy Black MM DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004212 Eva Nováková A-Berta Queen of Garden DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073711 Ivana Francová Ideal Crazy Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO