Cz En

Jumping Squads

  1. Datum: 06. 09. 2015
  2. Závod: Liberec - Mistrovství České republiky v agility
  3. Rozhodčí: Semkat, Stefanie (DE)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 40.0 s
  6. Maximální čas: 60.0 s
  7. Délka: 175.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.38 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 082814 Tereza Králová Explosive Essay 0 0 0.0 0.0 29.8 5.87 V V
2 005212 Radovan Liška Oress Rubínové srdce 0 0 0.0 0.0 30.5 5.74 V V
3 059511 Olga Edrová Tom Miveko 0 0 0.0 0.0 30.97 5.65 V V
4 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp 0 0 0.0 0.0 31.11 5.63 V V
5 089314 Tereza Kaniová A3Ch Bombardino Bohemia Grant 0 0 0.0 0.0 31.23 5.6 V V
6 066509 Tereza Králová A3Ch Little Jackie Black Chevers 0 0 0.0 0.0 31.47 5.56 V V
7 010112 Roman Linka A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky 0 0 0.0 0.0 31.5 5.56 V V
8 009112 Petra Sekerová Eni 0 0 0.0 0.0 32.07 5.46 V V
9 073311 Zuzana Přichystalová Ar Moravia Liand 0 0 0.0 0.0 32.17 5.44 V V
10 054113 Eva Kočnarová Lentilka Dajavera 0 0 0.0 0.0 32.19 5.44 V V
11 077513 Jan Molnár A3Ch Joe z Bengasu 0 0 0.0 0.0 32.33 5.41 V V
12 001815 Barbora Lerlová Jet Rider Rubínové srdce 0 0 0.0 0.0 32.36 5.41 V V
13 026312 Tereza Kaniová Holly Grant Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 32.38 5.4 V V
14 011313 Eva Svobodová Atalia Unis Kynopolis 0 0 0.0 0.0 32.83 5.33 V V
15 059711 Olga Edrová Van Miveko 0 0 0.0 0.0 32.84 5.33 V V
16 074613 Nikola Banotová A3Ch Beneris Yabalute 0 0 0.0 0.0 32.99 5.3 V V
16 032013 Adam Bělunek Ergo Z Lantíkova 0 0 0.0 0.0 32.99 5.3 V V
17 004810 Veronika Nehybová Kean Black Chevers 0 0 0.0 0.0 33.8 5.18 V V
18 003108 Eva Kočnarová A3Ch Brownstorm 0 0 0.0 0.0 34.42 5.08 V V
19 003112 Zdeněk Lukovics Aurélia Dai Muratori 0 0 0.0 0.0 35.19 4.97 V V
20 037914 Michal Brych A3Ch Jude Hrdlička 0 0 0.0 0.0 35.31 4.96 V V
21 050210 Adriana Slezáková A3Ch Crazy Cowboy Wonderfull Dream 0 0 0.0 0.0 36.03 4.86 V V
22 039410 Magdalena Bradáčová A3Ch Elza Fešák 0 0 0.0 0.0 36.78 4.76 V V
23 013608 Eva Linková Aaron Čiko Bashmar 0 0 0.0 0.0 37.1 4.72 V V
24 069012 Pavla Chlustinová Bessy 0 0 2.62 2.62 42.62 4.11 V V
25 006514 Petra Drbošalová Frey The Midnight Gem Shakti Se 1 0 0.0 5.0 30.59 5.72 V V
26 074012 Jakub Štýbr A3Ch Ykuk Deabei 1 0 0.0 5.0 30.94 5.66 V V
27 015410 Radka Mokrišová A3Ch Apo Mawlch 1 0 0.0 5.0 32.67 5.36 V V
28 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny 0 1 0.0 5.0 33.16 5.28 V V
29 055013 Jana Brodová A3Ch Quiet Riot z Černobílých 1 0 0.0 5.0 35.65 4.91 V V
30 018914 Martina Wasserbauerová Angel Jackie z Kosteleckých Humen 0 1 0.0 5.0 36.05 4.85 V V
31 068411 Eva Boháčová A3Ch Abby Vali Dog-rose hill 2 0 0.0 10.0 31.76 5.51 VD VD
32 046414 Markéta Klevarová Chaney ze Skalistých hor 1 1 0.0 10.0 36.15 4.84 VD VD
DIS 076011 Tomáš Lerl O'Quark Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Olga Kwiecień BARBARIAN FIGHTER Extreme Braveheart DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063412 Veronika Otýpková Apanie Smart Working DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000512 Pavel Košek A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084012 Michal Vokrouhlík Blue Rocket z Ohromujícího světa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 026609 Kristýna Schreierová A3Ch Beautiful Shiloh Bashmar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 082011 Klára Hančová Aglaya z Nefritu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035310 Aneta Grygarová A3Ch Daithi Gee Fort Victory DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 064314 Martina Magnoli Klimešová Wilbur Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048910 Lucie Bartelová Atia Rájecký kopec DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012312 Denisa Sommerová A3Ch Error Katemy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 061112 Jaroslav Šafařík A3Ch Am I Full of Secret Energy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 089214 Lucie Glejdurová Baileys Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 041414 Barbora Mandíková A3Ch Atlas Wookiee Simple Elegance DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO