Cz En

Zkoušky sobota LA3

  1. Datum: 23. 06. 2012
  2. Závod: Prostějov - Na začátek léta
  3. Rozhodčí: Stoel, Kees (NL)
  4. Typ: ZkA
  5. Standardní čas: 46.0 s
  6. Maximální čas: 69.0 s
  7. Délka: 183.0 m
  8. Kategorie: A3
  9. Velikost: L
  10. Počet překážek: 22
  11. Postupová rychlost: 3.98 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 003108 Eva Kočnarová A3Ch Brownstorm 0 0 0.0 0.0 37.94 4.82 V V
2 043106 Radovan Liška Amulet for luck od Zlatonosné říčky 0 1 0.0 5.0 39.58 4.62 V V
3 044108 Marie Řežábková A3Ch Boldy Od Zlatonosné Říčky 1 0 0.0 5.0 39.96 4.58 V V
4 006308 Jana Zvonková Sarah 1 0 0.0 5.0 40.41 4.53 V V
5 000507 Radana Růžičková A3Ch Cassidy Ayky 1 0 0.0 5.0 41.13 4.45 V V
6 051310 Jakub Štýbr Putee Deabei 1 0 0.0 5.0 41.18 4.44 V V
7 025607 Martina Miková Brita 1 0 0.0 5.0 45.94 3.98 V V
8 012108 Kateřina Terčová A3Ch Cheese it Fitmin 2 0 0.0 10.0 40.3 4.54 VD VD
9 054810 Eliška Kaletová A3Ch Azzaria Nyx od Čeníčka 1 1 0.0 10.0 41.46 4.41 VD VD
10 053110 Iveta Hötzelová Melody Foxy Fox 2 0 0.0 10.0 43.79 4.18 VD VD
11 054008 Barbora Mandíková A3Ch Denny 2 1 0.0 15.0 44.08 4.15 VD VD
DIS 000609 Lucie Kotásková Junior of Q Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066509 Tereza Králová A3Ch Little Jackie Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 047510 Barbora Lerlová Ace To Win Tachyon DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005009 Martina Miková Haidy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045908 Michaela Mlčochová Katrina Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015410 Radka Mokrišová A3Ch Apo Mawlch DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 082611 Peter Paško A3Ch Agira Z Košic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 059308 Ljuba Řezníčková A3Ch Maya DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050210 Adriana Slezáková A3Ch Crazy Cowboy Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029509 Pavla Vorlová Kara Nica Z Kovárny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 026308 Radomír Hošta Valiant Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Leszek Kalisz BRESKA pod Jabłonią DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039407 Monika Prokopová A3Ch First Munchangás DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 043311 Olga Edrová Celine of Nazgul Borders DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 037709 Michaela Hobzová A3Ch Daffy Těchlovice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 086009 Kristina Půdová CIA od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029607 Martina Vaškebová Cindy Ayky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021006 Martin Nehyba Fantastic Fibi Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008907 Eva Knapková Megy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO