Cz En

Agility

  1. Datum: 12. 04. 2014
  2. Závod: Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů
  3. Rozhodčí: Glöcknerová, Alice (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 47.0 s
  6. Maximální čas: 80.0 s
  7. Délka: 184.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.91 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 022210 Michaela Glossová A3Ch Asset Mojo Runique 0 0 0.0 0.0 42.43 4.34 V V
2 011208 Petr Vajgl A3Ch Luccy 0 0 0.0 0.0 44.3 4.15 V V
3 050507 Blanka Fričová A3Ch Babette Shandy Balambi 0 0 1.73 1.73 48.73 3.78 V V
4 032907 Petra Vaverková A3Ch Bart 0 0 2.19 2.19 49.19 3.74 V V
5 001811 Petr Vajgl A3Ch Terry 1 0 0.0 5.0 41.51 4.43 V V
6 084311 Arnošt Vojíř A3Ch Annie ze Šanovského parku 1 0 0.0 5.0 41.82 4.4 V V
7 070211 Martina Jírová A3Ch Faroth z Lorienu Moravia 1 0 0.0 5.0 42.08 4.37 V V
8 025905 Dagmar Červinková A3Ch Max 1 0 1.75 6.75 48.75 3.77 VD VD
9 050508 Šárka Hyťhová Beauty Bohemia Kasai 1 0 3.85 8.85 50.85 3.62 VD VD
10 066611 Alena Podrazká Lucifer od Prachovských skal 0 0 9.35 9.35 56.35 3.27 VD VD
11 081311 Eva Roušalová A3Ch Viky 0 2 4.63 14.63 51.63 3.56 VD VD
12 057210 Martina Hodková Allien Escapade Maulebi Star 0 2 7.61 17.61 54.61 3.37 D D
13 004911 Blanka Fričová A3Ch Bella Mia Beryllova krev 1 2 2.84 17.84 49.84 3.69 D D
14 075909 Michaela Glossová Netty z Haliparku 0 1 14.79 19.79 61.79 2.98 D D
15 008314 Radomila Schmiedová Lizy 0 0 20.31 20.31 67.31 2.73 D D
16 055912 Daniela Boušková Rachel Garden Roses 1 1 14.23 24.23 61.23 3.01 D D
17 005011 Blanka Fričová Baffy Black Beryllova krev 1 1 18.74 28.74 65.74 2.8 BO BO
18 034510 Dominik Starý Tulinka 1 1 23.87 33.87 70.87 2.6 BO BO
DIS 062013 Kateřina Jirková Jackie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022310 Michaela Glossová Aimee Gee Runique DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061713 Adéla Mikulová Bridget Yafary Park DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024810 Daniela Boušková Harumi Holly Garden Roses DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 092612 Jana Mikulová A3Ch Colombina Moravské srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032607 Jiřina Dusilová Arny z Vrabince DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 065413 Pavel Henzl A3Ch Jessika DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051612 Pavel Henzl A3Ch Adélka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042112 Helena Pomykaczová Molly DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 046010 Petra Vaverková A3Ch Easter Elfie Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037311 Martina Hodková Dorothea Raciborski Puch DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084211 Dana Vojířová Fatty Hop Trop DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS