Cz En

061713

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Adéla Mikulová, Agility 4all Ústí

Pes

  1. Bridget Yafary Park, Beagle

Výsledky

  1. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 28. 05. 2016

  2. Agility: Diskvalifikován

  3. Jumping: Diskvalifikován

  4. ZkA: Diskvalifikován

  5. Mikulášovice - BOREC SEVERU 2016, 14. 05. 2016 - 15. 05. 2016

  6. Agility - Ne: Diskvalifikován

  7. Agility - So: Diskvalifikován

  8. Jumping - Ne: 13/18, 45.66 s, 19.66 tr. b., 2.72 m/s

  9. Jumping - So: Diskvalifikován

  10. ZkA - Ne: 5/5, 44.25 s, 23.25 tr. b., 2.96 m/s

  11. ZkA - So: 5/5, 53.74 s, 26.74 tr. b., 2.53 m/s

  12. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  13. QA1 Agility: Diskvalifikován

  14. QA2 Agility: 48/110, 72.9 s, 28.9 tr. b., 2.54 m/s

  15. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  16. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  17. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 09. 04. 2016

  18. Agility: 21/35, 65.0 s, 32.99 tr. b., 2.49 m/s

  19. Jumping: Diskvalifikován

  20. ZkA: 4/9, 50.04 s, 20.04 tr. b., 2.66 m/s

  21. Dolní Přím - IV. Arion cup + 4.roč. MR beauceronů + MR bíglů, 28. 11. 2015

  22. Agility: Diskvalifikován

  23. Jumping: Diskvalifikován

  24. Terezín - Terezínský zimní pohár - 2. ročník, 18. 10. 2015

  25. 1. ZK SA1: 5/7, 61.17 s, 16.17 tr. b., 2.42 m/s

  26. 2. ZK SA1: Diskvalifikován

  27. Mikulášovice - BOREC SEVERU 2015, 16. 05. 2015 - 17. 05. 2015

  28. Agility Ne: Diskvalifikován

  29. Agility So: Diskvalifikován

  30. Jumping Ne: Diskvalifikován

  31. Jumping So: 10/19, 55.23 s, 25.23 tr. b., 2.82 m/s

  32. Zka Ne: Diskvalifikován

  33. Zka So: Diskvalifikován

  34. Chabařovice - Chlumecký lvíček + Mistrovství republiky čínských chocholatých psů a peruánských naháčů, 11. 04. 2015

  35. Agility: 17/29, 54.82 s, 16.82 tr. b., 2.59 m/s

  36. Jumping: 23/30, 52.7 s, 24.7 tr. b., 2.52 m/s

  37. Zka: 7/10, 53.8 s, 32.8 tr. b., 2.3 m/s

  38. Terezín - Terezínský zimní pohár 1 - 1. ročník, 19. 10. 2014

  39. SA1 - 1. zk SA1: Diskvalifikován

  40. SA1 - 2. zk SA1: 1/5, 59.28 s, 7.28 tr. b., 2.43 m/s

  41. Děčín - Huntířov - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 27. 09. 2014

  42. "Agility ""O pohár města Děčína"" S": Diskvalifikován

  43. Jumping S: Diskvalifikován

  44. Zkouška II. SA1: 3/3, 52.21 s, 23.21 tr. b., 2.34 m/s

  45. Zkouška I. SA1: Diskvalifikován

  46. Lukášov - ČMKU Junior Open 2014, 14. 06. 2014 - 15. 06. 2014

  47. Zkouška: Diskvalifikován

  48. Zkouška 2: Diskvalifikován

  49. Chabařovice - TOP CUP 2014 OUTDOOR, 13. 04. 2014

  50. Agility: Diskvalifikován

  51. Jumping: Diskvalifikován

  52. ZkA: 5/5, 52.88 s, 17.88 tr. b., 2.53 m/s

  53. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů, 12. 04. 2014

  54. Agility: Diskvalifikován

  55. Jumping: Diskvalifikován

  56. ZkA: Diskvalifikován