Cz En

QJ2 Jumping

  1. Datum: 24. 04. 2016
  2. Závod: Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016
  3. Rozhodčí: Boháčová, Alice (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 37.0 s
  6. Maximální čas: 57.0 s
  7. Délka: 161.0 m
  8. Kategorie: A1
  9. Velikost: S
  10. Počet překážek: 21
  11. Postupová rychlost: 4.35 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 016810 Aneta Slavíková Black Berry Prague Haley 0 0 0.0 0.0 30.68 5.25 V V
2 007015 Denisa Lajmarová A3Ch Unreal Ladykiller The Roadrunners 0 0 0.0 0.0 30.71 5.24 V V
3 011812 Radka Mokrišová A3Ch Alvin Gold Radan Bohemia 0 0 0.0 0.0 30.99 5.2 V V
4 042211 Eva Lačňáková A3Ch ICQ of the Five Colors 0 0 0.0 0.0 31.05 5.19 V V
5 067612 Pavla Šolcová Zina Black z Vesničky u hranic 0 0 0.0 0.0 31.06 5.18 V V
6 047111 Alena Divišová A3Ch Atiyah Setta Ghipinaldo 0 0 0.0 0.0 31.22 5.16 V V
7 020611 Lenka Sack A3Ch Sirka 0 0 0.0 0.0 31.29 5.15 V V
8 Roman Lukáč Absolut Vanilia Rose Speedlight - "Nili" 0 0 0.0 0.0 31.4 5.13 V V
9 Beata Luchowska Tess Jora ze Zguby Elfów 0 0 0.0 0.0 31.41 5.13 V V
10 038911 Zdenek Smrček Beruška Gold Rebecca 0 0 0.0 0.0 31.72 5.08 V V
11 016312 Petr Andrýs A3Ch Cyrano Královská Manta 0 0 0.0 0.0 31.73 5.07 V V
12 032910 Lenka Cíglerová A3Ch Cira Kutcher chan 0 0 0.0 0.0 31.96 5.04 V V
13 001409 Monika Šaling A3Ch Deviľs Doll z Ďáblovy Studánky 0 0 0.0 0.0 32.03 5.03 V V
14 064913 Jana Fuksová Ysmen Allen Šedý vévoda 0 0 0.0 0.0 32.15 5.01 V V
15 075311 Tereza Zemanová Casandra Bohemia Animo 0 0 0.0 0.0 32.29 4.99 V V
16 078213 Martina Slabová A3Ch Kalliope Daruspex Paleur 0 0 0.0 0.0 32.39 4.97 V V
17 033210 Marie Burešová A3Ch Bass 0 0 0.0 0.0 32.52 4.95 V V
18 039213 Karolina Šonská Zora 0 0 0.0 0.0 33.02 4.88 V V
19 070014 Roman Linka Abu Alien Life Form 0 0 0.0 0.0 33.07 4.87 V V
20 031510 Jana Šedivá A3Ch Yasmin Šedý vévoda 0 0 0.0 0.0 33.11 4.86 V V
21 013009 Lenka Hajduková Magic Touch Gavany's Bohemia 0 0 0.0 0.0 33.12 4.86 V V
22 084311 Arnošt Vojíř A3Ch Annie ze Šanovského parku 0 0 0.0 0.0 33.78 4.77 V V
23 004911 Blanka Fričová A3Ch Bella Mia Beryllova krev 0 0 0.0 0.0 34.05 4.73 V V
24 007811 Marta Němcová A3Ch Everett Black King Půlnoční svit 0 0 0.0 0.0 34.06 4.73 V V
25 001811 Petr Vajgl A3Ch Terry 0 0 0.0 0.0 34.76 4.63 V V
26 078212 Nikola Schovancová A3Ch Koudy 0 0 0.0 0.0 35.01 4.6 V V
27 075113 Hana Ampapová Zappy Sweet Boy Lover´s knot 0 0 0.0 0.0 35.2 4.57 V V
28 048509 Dominika Machová A3Ch Aimee z Částkova 0 0 0.0 0.0 35.23 4.57 V V
29 051612 Pavel Henzl A3Ch Adélka 0 0 0.0 0.0 35.33 4.56 V V
30 049510 Kristyna Šonská Jessie 0 0 0.0 0.0 35.82 4.49 V V
31 091609 Martina Konečná A3Ch Bugaboo the Little Bodyguard 0 0 0.0 0.0 35.99 4.47 V V
32 057111 Kateřina Kolářová A3Ch Forest Jump Koryfej 0 0 0.0 0.0 36.36 4.43 V V
33 063611 Hedvika Rychnovská A3Ch Attila Rychlá tlapka 0 0 0.0 0.0 36.41 4.42 V V
34 058614 Renata Michajličenková Kiki 0 0 0.23 0.23 37.23 4.32 V V
35 028311 Kristýna Běhounková Celli z Bukovských lesů 0 0 1.57 1.57 38.57 4.17 V V
36 072112 Karin Trinčková Xyro Black ze Shetlandů 0 0 2.35 2.35 39.35 4.09 V V
37 048212 Barbora Kozlová A3Ch Eddie 1 0 0.0 5.0 30.74 5.24 V V
38 008212 Monika Šaling A3Ch A Little star of Youwentis 1 0 0.0 5.0 30.81 5.23 V V
39 054711 Lenka Špidlenová A3Ch Leon od Prachovských skal 1 0 0.0 5.0 32.3 4.98 V V
40 050214 Jana Šedivá Atis Alien Life form 0 1 0.0 5.0 32.48 4.96 V V
41 073514 Pavla Kvapilíková Alfa Szady Kiesz 1 0 0.0 5.0 33.22 4.85 V V
42 002209 Andrea Novotná Bernie Andreas Dresdens Bomba 0 1 0.0 5.0 33.34 4.83 V V
43 017216 Lukáš Ilkanič Bronson Black Bohemia Willow 0 1 0.28 5.28 37.28 4.32 V V
44 014307 Dana Humpolcová Babsi 1 0 0.41 5.41 37.41 4.3 V V
45 032511 Martina Slabová A3Ch Jackie 1 0 0.55 5.55 37.55 4.29 V V
46 020906 Veronika Nehybová Fantom Černý faun 0 1 1.54 6.54 38.54 4.18 VD VD
47 006612 Martina Binarová Darsy Elita Triumphans 0 1 1.88 6.88 38.88 4.14 VD VD
48 006615 Eva Lačňáková Magical Power of Joy of the Five Colors 1 1 0.0 10.0 35.58 4.53 VD VD
49 Małgorzata Górska-Guzowska COLA Mały Zawadiaka C - "COLA" 1 1 0.0 10.0 36.05 4.47 VD VD
50 042710 Alena Krejčová Zuzanna ze Zlaté hvězdy 1 1 2.93 12.93 39.93 4.03 VD VD
51 057312 Jakub Šrám Majla 1 2 2.84 17.84 39.84 4.04 D D
52 071412 Daniela Martinková Baldini Ricardo Bohemia 0 0 19.88 19.88 56.88 2.83 D D
53 046915 Dana Svobodová Ťapka 1 2 8.83 23.83 45.83 3.51 D D
DIS 003415 Kateřina Drnková Boggi Life Victory DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068912 Denisa Kopecká A3Ch Babů Long Princess de H4P DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 037613 Markéta Zavadilová A3Ch Leyla DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072414 Petra Zámečníková Melwin Manepo Ideál DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001111 Lenka Holubová A3Ch Rick Brilliant Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066311 Andrea Novotná Angie Andreas Pop Bernie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004811 Květa Sálusová Amy Sobasan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 060512 Lucie Krauskopfová A3Ch Cessy Ritakim DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 049513 Petra Vydrová A3Ch Enya Goldenleon DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000709 Radana Píšťková A3Ch Be My Jousee Tantum Auri DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008315 Dagmar Červinková Agility Airforce Od Svaté Lucie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 059413 Žaneta Klánová Figo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 064312 Jitka Klozová A3Ch Incredible Joy Yrtep DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Barbara Członkowska AISZA u Gagi - "Łata" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Iwona Marczak Cherry Kubret - "Trufla" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011208 Petr Vajgl A3Ch Luccy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035412 Dana Humpolcová A3Ch Etera Dai Muratori DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081209 Lucie Šebková A3Ch Adélka ULI z Říčan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051711 Lucie Sovová Frodo z Lórienu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062713 Martina Imlaufová Crazy Cleopatra Of Great Olympia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 059214 Lenka Fürstlová Bungee Nexee z Elsameru DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 085012 Veronika Vějačková A3Ch Amy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051514 Olga Edrová Bodie Black of Youwentis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084014 Daniel Pešek Coraline Zapa Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Vendula Hausnerová Eliot DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003812 Simona Zajková A3Ch Donald DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 088514 Jiřina Dusilová Bonnie Bianca z Elsameru DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 022313 Radek Aubrecht ZZ Rozárie Gold Florén DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 047713 Gabriela Martínková Guliver of Mine Little Soulmate DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 052314 Petra Cyroňová A3Ch Barney DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044515 Magdaléna Dzurková Erin Královská Manta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078111 Ondřej Kubíček A3Ch Hell Boy Manepo Ideál DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017013 František Dušek CELEST OF LUCK Alexandria Gold DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001609 František Dušek A3Ch Holly Malý Klaun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 092612 Jana Mikulová A3Ch Colombina Moravské srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011914 Lucie Dušková Gino Gold z Vesničky u hranic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Małgorzata Górska-Guzowska PEPSI Pirackie Oblicze - "PEPSI" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 082809 Lucie Šimáňová Akim DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038814 Jana Zemková Only One Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050814 Jiřina Máčková Golden Brownie Paws on Heaven's DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 059513 Jana Ulrichová A3Ch Una Mia Poslední skaut DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 065413 Pavel Henzl A3Ch Jessika DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062109 Monika Fraisová Biggi Malá Magura DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030208 Kateřina Lustyková Keysi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 086814 Alena Zbožínková Ewa Královská Manta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 046010 Petra Vaverková A3Ch Easter Elfie Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062314 Petra Haspeklová Apple Juice Rose Speedlight DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039514 Jana Drbohlavová Ronny Věčný rival DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076615 Darja Sýkorová Atari Darlenka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011911 Pavla Juranová Tonda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056908 Lenka Blachová Meluzína DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075609 Sylva Jadrná Máša DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016408 Kateřina Lustyková A3Ch Aramis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 043412 Irena Hofmanová Daisy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 061713 Adéla Mikulová Bridget Yafary Park DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051915 Daniela Martinková Beny Ricardo Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO