Cz En

076615

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Darja Sýkorová, Jahoda Kladno

Pes

  1. Atari Darlenka, Trpasličí pinč

Výsledky

  1. Kladno - Ice Agi I., 09. 12. 2018

  2. II. zkouška SA2: 2/17, 35.49 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  3. I. zkouška SA2: 2/17, 35.43 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  4. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  5. II. zkouška SA2: 4/16, 44.88 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  6. I. zkouška SA2: 1/16, 47.06 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  7. Buštěhrad - Buštěhradský rozjezd - Zkoušky A2 + A3, 25. 03. 2018

  8. Druhá zkouška SA2: Diskvalifikován

  9. První zkouška SA2: 4/6, 40.44 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  10. Beroun - Jack Honey Cup I., 14. 10. 2017 - 15. 10. 2017

  11. AGILITY: 2/13, 36.72 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  12. AGILITY: 3/15, 40.59 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  13. JUMPING: Diskvalifikován

  14. JUMPING: Diskvalifikován

  15. SA2: 1/4, 29.4 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  16. SA2: Diskvalifikován

  17. Praha Uhříněves - Pesopark Agi-Duo, 28. 09. 2017

  18. 1.běh SA2: 1/14, 37.14 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  19. 2.běh SA2: 10/14, 66.0 s, 39.0 tr. b., 2.71 m/s

  20. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  21. Agility 1: Diskvalifikován

  22. Agility 2: Diskvalifikován

  23. Jumping 1: 49/77, 41.74 s, 10.74 tr. b., 4.14 m/s

  24. Jumping 2: Diskvalifikován

  25. Kladno - Jahodová NONSTOP party, 21. 01. 2017 - 22. 01. 2017

  26. Jumping SA sobota: Diskvalifikován

  27. Zkoušky SA2 sobota: Diskvalifikován

  28. Kladno - Jahodová BOWLE, 26. 11. 2016 - 27. 11. 2016

  29. Agility SA sobota: 5/35, 35.5 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  30. Jumping SA neděle: 9/34, 32.0 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  31. Jumping SA sobota: 9/35, 32.21 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  32. Velké finále SA neděle: 6/21, 40.16 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  33. Zkoušky SA2 neděle: Diskvalifikován

  34. Zkoušky SA2 sobota: 6/15, 48.31 s, 5.0 tr. b., 3.83 m/s

  35. Královice (u Slaného) - Dvojzkoušky + 1, 12. 11. 2016

  36. JUMPING_SA2 SA2: 1/16, 33.85 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  37. SA2_1 SA2: 2/16, 41.31 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  38. SA2_2 SA2: Diskvalifikován

  39. Praha 9 - Horní Počernice - 46. Dvojzkoušky + 1 Pet center Extra, 15. 10. 2016

  40. Horní Počernice, 1. běh: 1/4, 31.11 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  41. Horní Počernice, 2. běh: 1/4, 36.37 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  42. Horní Počernice, 3. běh: Diskvalifikován

  43. Dobříš - Dvojzkoušky za "lidovku" + Dobříšská nulka - Agility/Jumping 0, 28. 08. 2016

  44. Zkouška II. SA1: Diskvalifikován

  45. Zkouška I. SA1: Diskvalifikován

  46. Praha - Velká Chuchle - 9. JARNÍ CENA - Velká Chuchle, 05. 06. 2016

  47. Jarní cena, Velká Chuchle, Agility: Diskvalifikován

  48. Jarní cena, Velká Chuchle, Jumping: Diskvalifikován

  49. Jarní cena, Velká Chuchle, zkoušky: Diskvalifikován

  50. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  51. QA1 Agility: Diskvalifikován

  52. QA2 Agility: Diskvalifikován

  53. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  54. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  55. Praha - Letňany - Hloubětínské Quatrozkoušky, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  56. Zkouska SA1 1: Diskvalifikován

  57. Zkouska SA1 2: 4/19, 49.0 s, 10.0 tr. b., 3.27 m/s

  58. Kladno - KLADNO - NONSTOP Jahodová party - SMALL/MEDIUM, 23. 01. 2016 - 24. 01. 2016

  59. Agility SA sobota: Diskvalifikován

  60. Jumping SA neděle: 17/34, 38.99 s, 3.99 tr. b., 3.85 m/s

  61. Jumping SA sobota: 16/35, 41.17 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  62. Velké finále SA neděle: Diskvalifikován

  63. Zkoušky SA1 neděle: 3/5, 38.14 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  64. Zkoušky SA1 sobota: 1/4, 36.98 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s